Rješenja o statusu povlaštenog proizvođača - Arhiva

2019.

  1. Rješenje o odobrenju zahtjeva Marije Vincetić, Čakovec, za prijenos prava i obveza iz Rješenja o stjecanju statusa povlaštenog proizvođača električne energije klasa: UPI 034-02/07-31/01, urbroj: 371-01/10-07 od 30. kolovoza 2010.
  2. C.E.M.P. d.o.o., Donji Stupnik, za postrojenje Vjetroelektrana Pađene – Rješenje
  3. C.E.M.P. d.o.o., Donji Stupnik, za postrojenje vjetroelektrana Krš Pađene-Proširenje – Rješenje o izmjeni Prethodnog rješenja
  4. C.E.M.P. d.o.o., Donji Stupnik, za postrojenje Vjetroelektrana Krš Pađene – Rješenje o izmjeni Prethodnog rješenja
  5. VJETROPARK JASENICE d.o.o., Udbina, za postrojenje Vjetropark Jasenice – Rješenje
  6. DRAGOMIR GABRIĆ d.o.o., Zagreb, za postrojenje Rekonstrukcija stare vodenice u malu hidroelektranu "Crljenac" – Rješenje
  7. SLK PROJEKT d.o.o., Zagreb, za postrojenje Bioplinsko postrojenje Hercegovac – Rješenje o utvrđivanju ukupne godišnje učinkovitosti za 2018. godinu
  8. OSATINA GRUPA d.o.o., Semeljci, za postrojenje Staklenik za hidroponski uzgoj rajčica sa pratećim sadržajima – Rješenje o utvrđivanju uštede primarne energije za 2018. godinu
  9. OSATINA GRUPA d.o.o., Semeljci, za postrojenje Kogeneracija Tomašanci 1 MW + 1 MW – Rješenje o utvrđivanju uštede primarne energije za 2018. godinu
  10. A&A BIOENERGY VIRO d.o.o, Darda, za postrojenje Kogeneracija na biomasu 3MW Virovitica – Rješenje
  11. BIO DVA d.o.o., Fužine, za postrojenje Kogeneracijska bioenergana Fužine – Rješenje o odbijanju zahtjeva za obnovu postupka za produženje Prethodnog rješenja
  12. Rješenje o odobrenju zahtjeva trgovačkog društva DIN ENERGO d.o.o., Novoselec, za promjenu nositelja projekta u Prethodnom rješenju o stjecanju statusa povlaštenog proizvođača električne energije, klasa: UPI 034-02/15-30/68, urbroj: 371-01/15-02 od 9. prosinca 2015., umjesto nositelja projekta DRVNA INDUSTRIJA NOVOSELEC d.o.o., Novoselec
  13. SUNČANA ELEKTRANA POREČ d.o.o., Plomin, za postrojenje "Fotonaponska elektrana Sabadin" – Rješenje o izmjeni rješenja
  14. ENERGO d.o.o., Rijeka, za postrojenje Energetski objekt uz dvoransko plivalište Kantrida – Rješenje o utvrđivanju uštede primarne energije za 2018. godinu
  15. AGROPROTEINKA-ENERGIJA d.o.o., Sesvete, za postrojenje Postrojenje za proizvodnju bioplina i električne energije – Rješenje o utvrđivanju ukupne godišnje učinkovitosti za 2018. godinu
  16. BIOINTEGRA d.o.o., Mihanovića 23, Medinci, za postrojenje Bioplinsko postrojenje "Slatina" – Rješenje o utvrđivanju ukupne godišnje učinkovitosti za 2018. godinu
  17. MOSLAVINA PROIZVODI d.o.o., Sišćani, za postrojenje Bioplinsko postrojenje Bojana – Rješenje o određivanju ukupne godišnje učinkovitosti proizvodnog postrojenja za 2018. godinu
  18. MOSLAVINA PROIZVODI d.o.o., Sišćani, za postrojenje Bioplinsko postrojenje Bojana 2 – Rješenje o određivanju ukupne godišnje učinkovitosti proizvodnog postrojenja za 2018. godinu
  19. NTC KRAKA d.o.o., Zagreb, za postrojenje Bioplinsko postrojenje Kraka – Rješenje o odbijanju zahtjeva za produženje Prethodnog rješenja
  20. NTC BJELOVAR d.o.o., Zagreb, za postrojenje Bioplinsko postrojenje "Kapelica" – Rješenje o odbijanju zahtjeva za produženje Prethodnog rješenja
  21. ASTEK 16 d.o.o., Osijek, za postrojenje "Izgradnja elektrane na biomasu - BENDIX 1" – Rješenje o odbijanju zahtjeva za izdavanje rješenja
  22. OSATINA GRUPA d.o.o., Semeljci, za postrojenje Bioplinsko postrojenje Slašćak – Rješenje o određivanju ukupne godišnje učinkovitosti proizvodnog postrojenja za 2018. godinu
  23. OSATINA GRUPA d.o.o., Semeljci, za postrojenje Bioplinsko postrojenje Slašćak 2 – Rješenje o određivanju ukupne godišnje učinkovitosti proizvodnog postrojenja za 2018. godinu
  24. BIOPLIN-MAKS d.o.o., Zagreb, za postrojenje BIOPLIN ROVIŠĆE (999 kW) – Rješenje o određivanju ukupne godišnje učinkovitosti proizvodnog postrojenja za 2018. godinu
  25. PREMIUM d.o.o., Karlovac, za postrojenje Kogeneracijsko postrojenje na biomasu sa proizvodnjom peleta i mogućnošću suspaljivanja mulja – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  26. BIOEL d.o.o., Maslenjača, za postrojenje BPE BIOEL – Rješenje o određivanju ukupne godišnje učinkovitosti proizvodnog postrojenja za 2018. godinu
  27. VRBOVSKO EKO ENERGIJA d.o.o., Vrbovsko, za postrojenje Projekt VRBOVSKO 1900 kWe – Rješenje o određivanju ukupne godišnje učinkovitosti proizvodnog postrojenja za 2018. godinu
  28. SERVICE & ENGINEERING INDUSTRY d.o.o., Malinska, za postrojenje Kogeneracijsko postrojenje 60 kW i sušare - ZRK – Rješenje o određivanju ukupne godišnje učinkovitosti proizvodnog postrojenja za 2018. godinu
  29. BIOPLIN GUDOVAC d.o.o., Gudovac, za postrojenje Bioplinsko postrojenje Gudovac – Rješenje o određivanju ukupne godišnje učinkovitosti proizvodnog postrojenja za 2018. godinu
  30. BR BIOPLIN CRNAC 1 d.o.o., Crnac, za postrojenje Elektrana na bioplin Crnac 1 – Rješenje o određivanju ukupne godišnje učinkovitosti proizvodnog postrojenja za 2018. godinu
  31. SENSE ESCO BELIŠĆE d.o.o., Zagreb, za postrojenje Plinifikacijsko kogeneracijsko postrojenje na biomasu Belišće 1 – Rješenje o određivanju ukupne godišnje učinkovitosti proizvodnog postrojenja za 2018. godinu
  32. OSILOVAC d.o.o., Feričanci, za postrojenje Bioplinsko postrojenje Osilovac 999 kW – Rješenje o određivanju ukupne godišnje učinkovitosti proizvodnog postrojenja za 2018. godinu
  33. HEP-Proizvodnja d.o.o., Zagreb, za postrojenje Kombi kogeneracijski Blok L snage 100 MWe/80MWt u TETO Zagreb – Rješenje o utvrđivanju uštede primarne energije proizvodnog postrojenja za 2018. godinu
  34. Rješenje o obnavljanju postupka prijenosa prava i obveza iz Rješenja o stjecanju statusa povlaštenog proizvođača električne energije s trgovačkog društva SOLITUDO d.o.o. na trgovačko društvo OBZOR d.o.o.
  35. LUMISS d.o.o., Dubrovnik, za postrojenje Sunčana elektrana Atlantska plovidba – Rješenje o izmjeni rješenja
  36. SENSE ESCO ŠIBENIK d.o.o., Šibenik, za postrojenje Plinifikacijsko kogeneracijsko postrojenje na biomasu Šibenik – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  37. DYNAMIS d.o.o., Zaprešić, za postrojenje Kogeneracijsko postrojenje na biomasu 5,00 MW – Rješenje o odbijanju zahtjeva za produženje Prethodnog rješenja
  38. Energija Gradec d.o.o., Zagreb, za postrojenje Bioplinsko postrojenje VINKA – Rješenje o određivanju ukupne godišnje učinkovitosti proizvodnog postrojenja za 2018. godinu
  39. Energija Gradec d.o.o., Zagreb, za postrojenje Bioplinsko postrojenje OVČARA – Rješenje o određivanju ukupne godišnje učinkovitosti proizvodnog postrojenja za 2018. godinu
  40. Energija Gradec d.o.o., Zagreb, za postrojenje Bioplinsko postrojenje Popovac – Rješenje o određivanju ukupne godišnje učinkovitosti proizvodnog postrojenja za 2018. godinu
  41. Energija Gradec d.o.o., Zagreb, za postrojenje Bioplinsko postrojenje Mitrovac – Rješenje o određivanju ukupne godišnje učinkovitosti proizvodnog postrojenja za 2018. godinu
  42. Energija Gradec d.o.o., Zagreb, za postrojenje Bioplinsko postrojenje Gradec – Rješenje o određivanju ukupne godišnje učinkovitosti proizvodnog postrojenja za 2018. godinu
  43. SLADORANA TVORNICA ŠEĆERA d.o.o., Županja, za postrojenje Kogeneracijsko postrojenje Sladorane d.d. – Rješenje o utvrđivanju uštede primarne energije proizvodnog postrojenja za 2018. godinu
  44. TERMOPLIN d.d., Varaždin, za postrojenje Kogeneracijsko postrojenje TERMOPLIN – Rješenje o utvrđivanju uštede primarne energije proizvodnog postrojenja za 2018. godinu
  45. BIOMASS TO ENERGY ŽUPANJA d.o.o., Vrbovsko, za postrojenje Kogeneracijsko postrojenje Županja – Rješenje
  46. Rješenje o odobrenju zahtjeva trgovačkog društva PREIS ENERGY d.o.o., Jalkovec, za prijenos prava i obveza iz Rješenja o stjecanju statusa povlaštenog proizvođača električne energije, klasa: UPI 034-02/14-31/21, urbroj: 371-01/14-03, od 31. listopada 2014., umjesto trgovačkog društva CESTICA SUN j.d.o.o., Jalkovec
  47. Rješenje o odobrenju zahtjeva trgovačkog društva PREIS ENERGY d.o.o., Jalkovec, za prijenos prava i obveza iz Rješenja o stjecanju statusa povlaštenog proizvođača električne energije, klasa: UPI 034-02/14-31/22, urbroj: 371-01/14-03, od 31. listopada 2014., umjesto trgovačkog društva CESTICA SUN j.d.o.o., Jalkovec
  48. Rješenje o odobrenju zahtjeva trgovačkog društva OBZOR d.o.o., Osijek, za prijenos prava i obveza iz Rješenja o stjecanju statusa povlaštenog proizvođača električne energije, klasa: UPI 034-02/17-15/07, urbroj: 371-01/17-12, od 22. prosinca 2017., umjesto trgovačkog društva SOLITUDO d.o.o., Osijek
  49. Rješenje o odobrenju zahtjeva trgovačkog društva ITRS energija d.o.o., Zagreb, za prijenos prava i obveza iz Rješenja o stjecanju statusa povlaštenog proizvođača električne energije, klasa: UPI 034-02/12-31/96, urbroj: 371-01/13-04, od 4. ožujka 2013., umjesto trgovačkog društva ITRS d.o.o., Zagreb
  50. Rješenje o odobrenju zahtjeva trgovačkog društva ITRS energija d.o.o., Zagreb, za prijenos prava i obveza iz Rješenja o stjecanju statusa povlaštenog proizvođača električne energije, klasa: UPI 034-02/12-31/97, urbroj: 371-01/13-04, od 4. ožujka 2013., umjesto trgovačkog društva ITRS d.o.o., Zagreb
  51. Rješenje o odobrenju zahtjeva trgovačkog društva ITRS energija d.o.o., Zagreb, za prijenos prava i obveza iz Rješenja o stjecanju statusa povlaštenog proizvođača električne energije, klasa: UPI 034-02/12-31/98, urbroj: 371-01/13-04, od 4. ožujka 2013., umjesto trgovačkog društva ITRS d.o.o., Zagreb
  52. BIOPLIN PROIZVODNJA d.o.o., Bjelovar, za postrojenje Bioplinsko postrojenje "Slatina" 1 MW – Rješenje
  53. BIOPLINARA ORGANICA KALNIK 1 d.o.o., Sveti Petar Orehovec, za postrojenje BIOPLINARA ORGANICA KALNIK 1 – Rješenje o određivanju ukupne godišnje učinkovitosti proizvodnog postrojenja za 2017. godinu
  54. BIOPLINARA ORGANICA KALNIK 1 d.o.o., Sveti Petar Orehovec, za postrojenje BIOPLINARA ORGANICA KALNIK 1 – Rješenje o određivanju ukupne godišnje učinkovitosti proizvodnog postrojenja za 2018. godinu
  55. BIOPLINSKA ELEKTRANA OREHOVEC d.o.o., Sveti Petar Orehovec, za postrojenje Bioplinska elektrana Orehovec – Rješenje o određivanju ukupne godišnje učinkovitosti proizvodnog postrojenja za 2017. godinu
  56. BIOPLINSKA ELEKTRANA OREHOVEC d.o.o., Sveti Petar Orehovec, za postrojenje Bioplinska elektrana Orehovec – Rješenje o određivanju ukupne godišnje učinkovitosti proizvodnog postrojenja za 2018. godinu
  57. SAVA d.o.o., Stara Gradiška, za postrojenje Izgradnja kogeneracijskog postrojenja na bazi izgaranja drvne bio mase – Rješenje o određivanju ukupne godišnje učinkovitosti proizvodnog postrojenja za 2018. godinu
  58. MIAGRO ENERGO d.o.o., Ribnjak, Stjepana Radića 1, Našice, za postrojenje Bioplin Kućanci – Rješenje o određivanju ukupne godišnje učinkovitosti proizvodnog postrojenja za 2018. godinu
  59. Farma muznih krava Orlovnjak d.o.o., Antunovac, za postrojenje Bioplinsko postrojenje Orlovnjak – Rješenje o određivanju ukupne godišnje učinkovitosti proizvodnog postrojenja za 2018. godinu
  60. Rješenje o odobrenju zahtjeva trgovačkog društva HRAŠĆE d.o.o., Zagreb, za promjenu nositelja projekta u Rješenju, klasa: UPI 034-02/12-31/51, urbroj: 371-01/14-10 od 31. srpnja 2014., umjesto nositelja projekta LE-ENERGIJA d.o.o., Zagreb
  61. ENERGOSTATIK d.o.o., Zagreb, za postrojenje Kogeneracijsko postrojenje na biomasu "GRUBIŠNO POLJE" 5,0 MWel – Rješenje
  62. AGER GAMA d.o.o., Osijek, za postrojenje Kogeneracijsko postrojenje za proizvodnju električne energije iz drvne biomase elektrana "Ager Gama" – Rješenje o odbijanju zahtjeva za izdavanje rješenja
  63. HEP-Proizvodnja d.o.o., Zagreb, za postrojenje Hidroelektrana Ozalj 2 – Rješenje
  64. SLAVONIJA OIE d.o.o., Slavonski Brod, za postrojenje Izgradnja kogeneracijskog postrojenja na bazi izgaranja drvne biomase SLAVONIJA OIE – Rješenje o određivanju ukupne godišnje učinkovitosti proizvodnog postrojenja za 2018. godinu
  65. SPIN VALIS INTERNACIONAL d.o.o., Požega, za postrojenje Projekt SPIN VALIS 1525 kWe – Rješenje o određivanju ukupne godišnje učinkovitosti proizvodnog postrojenja za 2018. godinu
  66. DEPOD PROJEKTI d.o.o., Zagreb, za postrojenje Projekt proizvodnje energije iz biomase na području Općine Brinje – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  67. DRVNI CENTAR GLINA d.o.o., Glina, za postrojenje BE-TO DRVNI CENTAR – Rješenje o određivanju ukupne godišnje učinkovitosti proizvodnog postrojenja za 2018. godinu
  68. PANA ENERGY d.o.o., Čakovec, za postrojenje Kogeneracijsko postrojenje Pana 1 – Rješenje o određivanju ukupne godišnje učinkovitosti proizvodnog postrojenja za 2018. godinu
  69. ENNA Biomasa Vukovar d.o.o., Vukovar, za postrojenje "ENNA Biomasa Vukovar" – Rješenje
  70. BE-TO GLINA d.o.o, Glina, za postrojenje Bioelektrana-toplana Glina – Rješenje o određivanju ukupne godišnje učinkovitosti proizvodnog postrojenja za 2018. godinu
  71. UNI VIRIDAS d.o.o, Babina Greda – Rješenje o određivanju ukupne godišnje učinkovitosti proizvodnog postrojenja za 2018. godinu
  72. NTC GAJ d.o.o., Lipik, za postrojenje Bioplinsko postrojenje "Gaj" – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  73. SENSE ESCO BELIŠĆE 2 d.o.o., Zagreb, za postrojenje Plinifikacijsko kogeneracijsko postrojenje na biomasu Belišće 2 – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  74. ENTRAF d.o.o., Zagreb, za postrojenje MTE Logorište – Djelomično rješenje
  75. BIONARDO GUNJA d.o.o., Gunja, za postrojenje Bioplinska elektrana Gunja (1000 kW) – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  76. BIOMASA VALPOVO d.o.o., Osijek, za postrojenje Izgradnja elektrane na biomasu - SOLARIS PONS – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  77. Rješenje o odobrenju zahtjeva trgovačkog društva BIOMASA VALPOVO d.o.o., Osijek, za promjenu nositelja projekta u Prethodnom rješenju o stjecanju statusa povlaštenog proizvođača električne energije, klasa: UPI 034-02/15-30/55, urbroj: 371-01/15-04 od 9. prosinca 2015., umjesto nositelja projekta SOLARIS PONS d.o.o., Osijek
  78. ENERGANA GOSPIĆ 1 d.o.o., Korenica, za postrojenje EG1 kogeneracijsko energetsko postrojenje na drvnu biomasu 5 MW – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  79. Rješenje o odobrenju zahtjeva trgovačkog društva KORANA 354 d.o.o., Zagreb, za promjenu nositelja projekta u Prethodnom rješenju o stjecanju statusa povlaštenog proizvođača električne energije, klasa: UPI 034-02/15-30/31, urbroj: 371-01/15-03, od 12. listopada 2015., umjesto nositelja projekta EKOLOŠKI SISTEMI d.o.o., Karlovac
  80. GEOEN d.o.o., Zagreb, za postrojenje Geotermalna elektrana "Velika 1" – Rješenje
  81. BIO ENERGANA BJELOVAR d.o.o., Bjelovar, za postrojenje BIOENERGANA BJELOVAR I – Rješenje
  82. HEP-Proizvodnja d.o.o., Zagreb, za postrojenje HE Zakučac – Rješenje
  83. HEP-Proizvodnja d.o.o., Zagreb, za postrojenje HE Zavrelje – Rješenje
  84. EKO ENERGIJA JOSIP CERJAK d.o.o., Glina, za postrojenje MHE Fajerov mlin na rijeci Glini – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  85. Rješenje o odobrenju zahtjeva trgovačkog društva BE-TO KARLOVAC d.o.o., Zagreb, za promjenu nositelja projekta u Prethodnom rješenju o stjecanju statusa povlaštenog proizvođača električne energije, klasa: UPI 034-02/15-30/41, urbroj: 371-01/15-07, od 23. studenoga 2015., umjesto nositelja projekta PCC BIOMASA KARLOVAC d.o.o., Zagreb
  86. Elektrane Sabadin d.o.o., Varaždin, za postrojenje Fotonaponska elektrana Sabadin – Rješenje
  87. EKO KOTOR d.o.o., Kotoriba, za postrojenje Bioelektrana-energana na bioplin EKO KOTOR 1 – Rješenje
  88. DRVNA INDUSTRIJA NOVOSELEC d.o.o., Novoselec, za postrojenje Kogeneracijsko postrojenje na biomasu DIN Energo – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  89. PANONSKA BIOMASA d.o.o., Osijek, za postrojenje Kogeneracijsko postrojenje za proizvodnju električne energije iz drvne biomase "Panonska biomasa" – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja

2018.

  1. ENERGY 9 d.o.o., Slatina, za postrojenje ENERGY 9 – Rješenje
  2. HIDRO-WATT d.o.o., Zagreb, za postrojenje Mala hidroelektrana Roški slap – Rješenje
  3. MAKSIM TRADE ENERGIJA d.o.o., Žakanje, za postrojenje Kogeneracijsko postrojenje na drvnu biomasu 1 MWe MAKSIM TRADE ENERGIJA - ŽAKANJE – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  4. A&A BIOENERGY VIRO d.o.o., Darda, za postrojenje Kogeneracija na biomasu 3 MW Virovitica – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  5. Energija Gradec d.o.o., Zagreb, za postrojenje Bioplinsko postrojenje Gradec – Rješenje o određivanju ukupne godišnje učinkovitosti proizvodnog postrojenja za 2017. godinu
  6. Energija Gradec d.o.o., Zagreb, za postrojenje Bioplinsko postrojenje Popovac – Rješenje o određivanju ukupne godišnje učinkovitosti proizvodnog postrojenja za 2017. godinu
  7. Energija Gradec d.o.o., Zagreb, za postrojenje Bioplinsko postrojenje Mitrovac – Rješenje o određivanju ukupne godišnje učinkovitosti proizvodnog postrojenja za 2017. godinu
  8. Energija Gradec d.o.o., Zagreb, za postrojenje Bioplinsko postrojenje OVČARA – Rješenje o određivanju ukupne godišnje učinkovitosti proizvodnog postrojenja za 2017. godinu
  9. Energija Gradec d.o.o., Zagreb, za postrojenje Bioplinsko postrojenje VINKA – Rješenje o određivanju ukupne godišnje učinkovitosti proizvodnog postrojenja za 2017. godinu
  10. MIAGRO ENERGO d.o.o., Našice, za postrojenje Bioplin Kućanci – Rješenje o određivanju ukupne godišnje učinkovitosti proizvodnog postrojenja za 2017. godinu
  11. BIOPLIN-MAKS d.o.o., Zagreb, za postrojenje BIOPLIN ROVIŠĆE (999 kW) – Rješenje o određivanju ukupne godišnje učinkovitosti proizvodnog postrojenja za 2017. godinu
  12. HEP-Proizvodnja d.o.o., Zagreb, za postrojenje HE Miljacka – Rješenje
  13. HEP-Proizvodnja d.o.o., Zagreb, za postrojenje RHE Velebit – Rješenje
  14. VDM ENERGIJA d.o.o., Gregurovec, za postrojenje Bio postrojenje Viljevo – Rješenje
  15. ENERGIJA INVEST d.o.o., Grubišno Polje, za postrojenje Kogeneracija na drvnu biomasu "ENERGIJA INVEST" – Rješenje
  16. BIOPLIN-MAKS d.o.o., Zagreb, za postrojenje BIOPLIN ROVIŠĆE (99 kW) – Rješenje o izmjeni rješenja
  17. Rješenje o odobrenju zahtjeva Dušanke Bradić, Zagreb, za prijenos prava i obveza iz Rješenja o stjecanju statusa povlaštenog proizvođača električne energije klasa: UPI 034-02/13-31/24, urbroj: 371-01/13-04 od 15. srpnja 2013.
  18. HEP-Proizvodnja d.o.o., Zagreb, za postrojenje HE Golubić – Rješenje
  19. HEP-Proizvodnja d.o.o., Zagreb, za postrojenje HE Vinodol – Rješenje
  20. ENERGIJA VOĆIN d.o.o., Voćin, za postrojenje Kogeneracija na drvnu biomasu "Energija Voćin" – Rješenje
  21. BRANA DAR d.o.o., Daruvar, za postrojenje Kogeneracija na drvnu biomasu "Brana 1" – Rješenje
  22. ENERGANA CERNA d.o.o., Cerna, za postrojenje Bioplinsko postrojenje Cerna 1 MW – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  23. Eco-biogas d.o.o., Pisarovina, za postrojenje Bioplinsko postrojenje Pisarovina 1200kWel – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  24. PCC BIOMASA KARLOVAC d.o.o., Zagreb, za postrojenje Elektrana na biomasu BE-TO Karlovac – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  25. Zlatko Markan, nositelj Obiteljskog poljoprivrednog gospodarstva Zlatko Markan, Koprivnica, za postrojenje BP "SIZIM BIO-NERG" – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  26. VJETROELEKTRANA TRTAR-KRTOLIN d.o.o., Šibenik, za postrojenje Vjetroelektrana Trtar-Krtolin – Rješenje
  27. VDM ENERGIJA d.o.o., Gregurovec, za postrojenje Bio postrojenje Donji Miholjac – Rješenje
  28. BRANA d.o.o., Virovitica, za postrojenje Kogeneracija na drvnu biomasu elektrana "Brana" – Rješenje
  29. IGS BIOMASA d.o.o., Korenica, za postrojenje IGS kogeneracijsko energetsko postrojenje na drvnu biomasu 1 MW – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  30. Orlovnjak d.o.o., Antunovac, za postrojenje Bioplinsko postrojenje Orlovnjak – Rješenje o određivanju ukupne godišnje učinkovitosti proizvodnog postrojenja za 2017. godinu
  31. HEP-Proizvodnja d.o.o., Zagreb, za postrojenje HE Rijeka – Rješenje
  32. BIOEL d.o.o., Đulovac, za postrojenje BPE BIOEL – Rješenje o određivanju ukupne godišnje učinkovitosti proizvodnog postrojenja za 2017. godinu
  33. HEP-Proizvodnja d.o.o., Zagreb, za postrojenje Kombi kogeneracijski Blok L snage 100 MWe/80MWt u TETO Zagreb – Rješenje o utvrđivanju uštede primarne energije proizvodnog postrojenja
  34. ASTEK 15 d.o.o., Osijek, za postrojenje Izgradnja elektrane na biomasu - Marina – Rješenje vezano za uvjete korištenja proizvodnog postrojenja
  35. BIO SNAGA d.o.o., Darda, za postrojenje Kogeneracija na drvenu biomasu "Darda 1" – Rješenje vezano za uvjete korištenja proizvodnog postrojenja
  36. BIOENERGIJA KLISA d.o.o., Osijek, za postrojenje Bioplinsko postrojenje Klisa – Rješenje
  37. ENERGIJA VOĆIN d.o.o., Voćin, za postrojenje Kogeneracija na drvnu biomasu "Energija Voćin" – Rješenje o izmjeni Prethodnog rješenja
  38. KIRCEK ENERGY d.o.o., Ljubešćica, za postrojenje ORC KOGENERACIJA NA DRVNU BIOMASU – Rješenje
  39. SENSE ESCO BELIŠĆE d.o.o., Zagreb, za postrojenje Plinifikacijsko kogeneracijsko postrojenje na biomasu Belišće 1 – Rješenje vezano za uvjete korištenja proizvodnog postrojenja
  40. MOSLAVINA PROIZVODI d.o.o., Sišćani, za postrojenje Bioplinsko postrojenje Bojana – Rješenje o određivanju ukupne godišnje učinkovitosti proizvodnog postrojenja za 2017. godinu
  41. MOSLAVINA PROIZVODI d.o.o., Sišćani, za postrojenje Bioplinsko postrojenje Bojana 2 – Rješenje o određivanju ukupne godišnje učinkovitosti proizvodnog postrojenja za 2017. godinu
  42. SLK PROJEKT d.o.o., Zagreb, za postrojenje Bioplinsko postrojenje Hercegovac – Rješenje o određivanju ukupne godišnje učinkovitosti proizvodnog postrojenja za 2017. godinu
  43. OSATINA GRUPA d.o.o., Semeljci, za postrojenje Bioplinsko postrojenje Slašćak – Rješenje o određivanju ukupne godišnje učinkovitosti proizvodnog postrojenja za 2017. godinu
  44. Clip Bio Plus d.o.o., Zagreb, za postrojenje Bioplinsko postrojenje Clip Bio Plus – Rješenje
  45. OSILOVAC d.o.o., Feričanci, za postrojenje Bioplinsko postrojenje Osilovac 999kW – Rješenje o određivanju ukupne godišnje učinkovitosti proizvodnog postrojenja za 2017. godinu
  46. BIO ENERGANA BJELOVAR d.o.o., Bjelovar, za postrojenje BIOENERGANA BJELOVAR I – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  47. BIOMASS TO ENERGY BENKOVAC d.o.o., Vrbovsko, za postrojenje Kogeneracijsko postrojenje Benkovac – Rješenje
  48. HEP-Proizvodnja d.o.o., Zagreb, za postrojenje Kogeneracijska elektrana na biomasu BE-TO Sisak 3 MWe/10 MWt – Rješenje
  49. SERVICE & ENGINEERING INDUSTRY d.o.o., Malinska, za postrojenje Kogeneracijsko postrojenje 60 kW i sušare - ZRK – Rješenje o određivanju ukupne godišnje učinkovitosti proizvodnog postrojenja za 2017. godinu
  50. SENSE ESCO BELIŠĆE d.o.o., Zagreb, za postrojenje Plinifikacijsko kogeneracijsko postrojenje na biomasu Belišće 1 – Rješenje o određivanju ukupne godišnje učinkovitosti proizvodnog postrojenja za 2017. godinu
  51. VJETROELEKTRANA LUKOVAC d.o.o., Zagreb, za postrojenje Vjetroelektrana Lukovac – Rješenje
  52. DRVNA INDUSTRIJA NOVOSELEC d.o.o., Novoselec, za postrojenje Kogeneracijsko postrojenje na biomasu DIN Energo – Rješenje o izmjeni Prethodnog rješenja
  53. HEP-Proizvodnja d.o.o., Zagreb, za postrojenje HE Gojak – Rješenje
  54. HEP-Proizvodnja d.o.o., Zagreb, za postrojenje HE Senj – Rješenje
  55. ENERGOSTATIK d.o.o., Zagreb, za postrojenje Kogeneracijsko postrojenje na biomasu "GRUBIŠNO POLJE" 5,0 MWel – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  56. CARPE DIEM d.o.o., Osijek, za postrojenje Kogeneracijsko postrojenje na biomasu "Antunovac 1" – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  57. PANA ENERGY d.o.o., Čakovec, za postrojenje Kogeneracijsko postrojenje Pana 1 – Rješenje o određivanju ukupne godišnje učinkovitosti proizvodnog postrojenja za 2017. godinu
  58. BR BIOPLIN CRNAC 1 d.o.o., Crnac, za postrojenje Elektrana na bioplin Crnac 1 – Rješenje o određivanju ukupne godišnje učinkovitosti proizvodnog postrojenja za 2017. godinu
  59. ZAGREBAČKI HOLDING d.o.o., Zagreb, za postrojenje mTEO-MALI TERMOENERGETSKI OBJEKT – Rješenje o određivanju ukupne godišnje učinkovitosti proizvodnog postrojenja za 2017. godinu
  60. BIOPLIN PROIZVODNJA d.o.o., Bjelovar, za postrojenje Bioplinsko postrojenje "Slatina" 1 MW – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  61. Rješenje o utvrđivanju uštede primarne energije proizvodnog postrojenja Staklenik za hidroponski uzgoj rajčica sa pratećim sadržajima, povlaštenog proizvođača OSATINA GRUPA d.o.o., Semeljci, za 2017. godinu
  62. Rješenje o utvrđivanju uštede primarne energije proizvodnog postrojenja Kogeneracija Tomašanci 1 MW + 1 MW, povlaštenog proizvođača OSATINA GRUPA d.o.o., Semeljci, za 2017. godinu
  63. Rješenje o utvrđivanju uštede primarne energije proizvodnog postrojenja Kogeneracijsko postrojenje Sladorane d.d., povlaštenog proizvođača SLADORANA TVORNICA ŠEĆERA d.o.o., Županja, za 2017. godinu
  64. SPIN VALIS INTERNACIONAL d.o.o., Požega, za postrojenje Projekt SPIN VALIS 1525 kWe – Rješenje o određivanju ukupne godišnje učinkovitosti proizvodnog postrojenja za 2017. godinu
  65. BRANA d.o.o., Virovitica, za postrojenje Kogeneracija na drvnu biomasu elektrana "Brana" – Rješenje o izmjeni Prethodnog rješenja
  66. Rješenje o utvrđivanju uštede primarne energije proizvodnog postrojenja Kogeneracijsko postrojenje TERMOPLIN, povlaštenog proizvođača TERMOPLIN d.d., Varaždin, za 2017. godinu
  67. Rješenje o određivanju uštede primarne energije proizvodnog postrojenja Energetski objekt uz dvoransko plivalište Kantrida, povlaštenog proizvođača ENERGO d.o.o., Rijeka, za 2017. godinu
  68. HEP-Proizvodnja d.o.o., Zagreb, za postrojenje mala hidroelektrana MHE Prančevići – Rješenje
  69. VIŠEVICA ENERGO d.o.o., Zagreb, za postrojenje VIŠEVICA ENERGO PERUŠIĆ – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  70. UNI VIRIDAS d.o.o., Babina Greda, za postrojenje Kogeneracijsko postrojenje na biomasu "VIRIDAS BIOMASS" 9,99 MW – Rješenje o određivanju ukupne godišnje učinkovitosti proizvodnog postrojenja za 2017. godinu
  71. BE-TO GLINA d.o.o., Glina, za postrojenje Bioelektrana-toplana Glina – Rješenje o određivanju ukupne godišnje učinkovitosti proizvodnog postrojenja za 2017. godinu
  72. SLAVONIJA OIE d.o.o., Slavonski Brod, za postrojenje izgradnja kogeneracijskog postrojenja na bazi izgaranja drvne biomase SLAVONIJA OIE – Rješenje o određivanju ukupne godišnje učinkovitosti proizvodnog postrojenja za 2017. godinu
  73. Rješenje o utvrđivanju uštede primarne energije proizvodnog postrojenja Energetski objekt uz dvoransko plivalište Kantrida, povlaštenog proizvođača ENERGO d.o.o., Rijeka, za 2014. godinu
  74. Rješenje o utvrđivanju uštede primarne energije proizvodnog postrojenja Energetski objekt uz dvoransko plivalište Kantrida, povlaštenog proizvođača ENERGO d.o.o., Rijeka, za 2015. godinu
  75. Rješenje o utvrđivanju uštede primarne energije proizvodnog postrojenja Energetski objekt uz dvoransko plivalište Kantrida, povlaštenog proizvođača ENERGO d.o.o., Rijeka, za 2016. godinu
  76. SERVICE & ENGINEERING INDUSTRY d.o.o., Malinska, za postrojenje Kogeneracijsko postrojenje 60kW i sušare - ZRK – Rješenje vezano za uvjete korištenja proizvodnog postrojenja
  77. BR BIOPLIN CRNAC 1 d.o.o., Crnac, za postrojenje Elektrana na bioplin Crnac 1 – Rješenje vezano za uvjete korištenja proizvodnog postrojenja
  78. STRIZIVOJNA HRAST d.o.o., Strizivojna, za postrojenje Kogeneracijsko postrojenje na bazi izgaranja drvne biomase "Strizivojna Hrast" – Rješenje vezano za uvjete korištenja proizvodnog postrojenja
  79. MICO d.o.o., Brijest, za postrojenje Bioplinsko postrojenje Hrastin – Rješenje
  80. HEP-Proizvodnja d.o.o., Zagreb, za postrojenje Kogeneracijska elektrana na biomasu BE-TO Osijek 3 MWe/10 MWt – Rješenje
  81. HEP-Proizvodnja d.o.o., Zagreb, za postrojenje Hidroelektrana Dubrovnik – Rješenje
  82. ALFA SOLAR d.o.o., Osijek, za postrojenje Sunčana elektrana Durus – Rješenje
  83. BETA SOLAR d.o.o., Osijek, za postrojenje Sunčana elektrana Krčevina 1 – Rješenje
  84. GAMA SOLAR d.o.o., Osijek, za postrojenje Sunčana elektrana Krčevina 2 – Rješenje
  85. ENERGIJA GRADEC d.o.o., Zagreb, za postrojenje Bioplinsko postrojenje Popovac – Rješenje o određivanju ukupne godišnje učinkovitosti proizvodnog postrojenja za 2016. godinu
  86. ENERGIJA GRADEC d.o.o., Zagreb, za postrojenje Bioplinsko postrojenje Ovčara – Rješenje o određivanju ukupne godišnje učinkovitosti proizvodnog postrojenja za 2016. godinu
  87. ENERGIJA GRADEC d.o.o., Zagreb, za postrojenje Bioplinsko postrojenje Vinka – Rješenje o određivanju ukupne godišnje učinkovitosti proizvodnog postrojenja za 2016. godinu
  88. ĐAKOVO HRAST d.o.o., Đakovo, za postrojenje Izgradnja kogeneracijskog postrojenja na bazi izgaranja drvne biomase – Rješenje
  89. C.E.M.P. d.o.o., Donji Stupnik, za postrojenje vjetroelektrana Krš Pađene-Proširenje – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  90. C.E.M.P. d.o.o., Donji Stupnik, za postrojenje Vjetroelektrana Krš Pađene – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  91. C.E.M.P. d.o.o., Donji Stupnik, za postrojenje Vjetroelektrana Pađene – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  92. VJETROELEKTRANA LUKOVAC d.o.o., Slatina, za postrojenje Vjetroelektrana Lukovac – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  93. ENERGY 9 d.o.o., Slatina, za postrojenje ENERGY 9 – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  94. Rješenje o utvrđivanju uštede primarne energije proizvodnog postrojenja Kogeneracijsko postrojenje Sladorane d.d., povlaštenog proizvođača SLADORANA TVORNICA ŠEĆERA d.o.o., Županja, za 2014. godinu
  95. Rješenje o utvrđivanju uštede primarne energije proizvodnog postrojenja Kogeneracijsko postrojenje Sladorane d.d., povlaštenog proizvođača SLADORANA TVORNICA ŠEĆERA d.o.o., Županja, za 2015. godinu
  96. Rješenje o utvrđivanju uštede primarne energije proizvodnog postrojenja Kogeneracijsko postrojenje Sladorane d.d., povlaštenog proizvođača SLADORANA TVORNICA ŠEĆERA d.o.o., Županja, za 2016. godinu
  97. Rješenje o utvrđivanju uštede primarne energije proizvodnog postrojenja Kogeneracijsko postrojenje TERMOPLIN, povlaštenog proizvođača TERMOPLIN d.d., Varaždin, za 2014. godinu
  98. Rješenje o utvrđivanju uštede primarne energije proizvodnog postrojenja Kogeneracijsko postrojenje TERMOPLIN, povlaštenog proizvođača TERMOPLIN d.d., Varaždin, za 2015. godinu
  99. Rješenje o utvrđivanju uštede primarne energije proizvodnog postrojenja Kogeneracijsko postrojenje TERMOPLIN, povlaštenog proizvođača TERMOPLIN d.d., Varaždin, za 2016. godinu

2017.

  1. Rješenje o odbijanju zahtjeva trgovačkog društva IMPERA d.o.o., Varaždin, za promjenu nositelja projekta u Prethodnom rješenju o stjecanju statusa povlaštenog proizvođača električne energije, klasa: UPI 034-02/12-30/147, urbroj: 371-01/12-04 od 13. prosinca 2012.
  2. VJETROELEKTRANA ORJAK d.o.o., Zagreb, za postrojenje Vjetroelektrana "Kom-Orjak-Greda" – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  3. SOLITUDO d.o.o., Osijek, za postrojenje Kogeneracija Nard-Valpovo – Rješenje
  4. Rješenje o utvrđivanju uštede primarne energije proizvodnog postrojenja "Staklenik za hidroponski uzgoj rajčica sa pratećim sadržajima" povlaštenog proizvođača OSATINA GRUPA d.o.o., Semeljci, za 2014. godinu
  5. Rješenje o utvrđivanju uštede primarne energije proizvodnog postrojenja "Staklenik za hidroponski uzgoj rajčica sa pratećim sadržajima" povlaštenog proizvođača OSATINA GRUPA d.o.o., Semeljci, za 2015. godinu
  6. Rješenje o utvrđivanju uštede primarne energije proizvodnog postrojenja "Staklenik za hidroponski uzgoj rajčica sa pratećim sadržajima" povlaštenog proizvođača OSATINA GRUPA d.o.o., Semeljci, za 2016. godinu
  7. Rješenje o utvrđivanju uštede primarne energije proizvodnog postrojenja "Kogeneracija Tomašanci 1 MW + 1 MW" povlaštenog proizvođača OSATINA GRUPA d.o.o., Semeljci, za 2015. godinu
  8. Rješenje o utvrđivanju uštede primarne energije proizvodnog postrojenja "Kogeneracija Tomašanci 1 MW + 1 MW" povlaštenog proizvođača OSATINA GRUPA d.o.o., Semeljci, za 2016. godinu
  9. Rješenje o odobrenju zahtjeva trgovačkog društva BERKO SOLAR d.o.o., Čakovec, za prijenos prava i obveza iz Rješenja o stjecanju statusa povlaštenog proizvođača električne energije klasa: UPI 034-02/13-31/39, urbroj: 371-01/13-02 od 7. studenoga 2013.
  10. Rješenje o odobrenju zahtjeva trgovačkog društva BERKO SOLAR d.o.o., Čakovec, za prijenos prava i obveza iz Rješenja o stjecanju statusa povlaštenog proizvođača električne energije klasa: UPI 034-02/13-31/42, urbroj: 371-01/13-02 od 7. studenoga 2013.
  11. Rješenje o odobrenju zahtjeva trgovačkog društva BERKO SOLAR d.o.o., Čakovec, za prijenos prava i obveza iz Rješenja o stjecanju statusa povlaštenog proizvođača električne energije klasa: UPI 034-02/13-31/44, urbroj: 371-01/13-02 od 7. studenoga 2013.
  12. Rješenje o odobrenju zahtjeva trgovačkog društva BERKO SOLAR d.o.o., Čakovec, za prijenos prava i obveza iz Rješenja o stjecanju statusa povlaštenog proizvođača električne energije klasa: UPI 034-02/13-31/17, urbroj: 371-01/13-02 od 29. svibnja 2013.
  13. RENETEH OGULIN d.o.o., Ogulin, za postrojenje Kogeneracija Ogulin – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  14. OBIK ZELINA d.o.o., Sveti Ivan Zelina, za postrojenje Kogeneracijsko postrojenje 90 kW, OBIK 90 – Rješenje o odbijanju zahtjeva za produženje Prethodnog rješenja
  15. OSATINA GRUPA d.o.o., Semeljci, za postrojenje Bioplinsko postrojenje Slašćak 2 – Rješenje
  16. POŠTAK d.o.o., Zagreb, za postrojenje vjetroelektrana Proširenje ZD6 (dio) snage oko 45 MW – Rješenje
  17. VJETROPARK JASENICE d.o.o., Udbina, za postrojenje Vjetropark Jasenice – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  18. MAVIS d.o.o., Barilović, za postrojenje mala hidroelektrana Kamešćaki – Rješenje o odbijanju zahtjeva za produženje Prethodnog rješenja
  19. RELAXO d.o.o., Beli Manastir, za postrojenje Bioplinsko postrojenje "TRPINJA I" – Rješenje o odbijanju zahtjeva za produženje Prethodnog rješenja
  20. Stečajna masa iza ENERGANA FUŽINE d.o.o. u stečaju, Čavle, za postrojenje "Kogeneracijska bioenergana Fužine" – Rješenje o odbijanju zahtjeva za obnovu upravnog postupka produženja Prethodnog rješenja
  21. BIOPLIN GUDOVAC d.o.o., Gudovac, za postrojenje Bioplinsko postrojenje Gudovac – Rješenje
  22. PANAGRA d.o.o., Osijek, za postrojenje Sunčana elektrana Panagra 3 – Rješenje o odbijanju zahtjeva za produženje Prethodnog rješenja
  23. DRVNI CENTAR GLINA d.o.o., Glina, za postrojenje BE-TO DRVNI CENTAR – Rješenje
  24. VRBOVSKO EKO ENERGIJA d.o.o., Vrbovsko, za postrojenje Projekt VRBOVSKO 1900 kWe – Rješenje
  25. Rješenje o odobrenju zahtjeva trgovačkog društva BIT ENERGY d.o.o., Osijek, za promjenu nositelja projekta u Prethodnom rješenju o stjecanju statusa povlaštenog proizvođača električne energije, klasa: UPI 034-02/15-30/18, urbroj: 371-01/15-04 od 31. kolovoza 2015., umjesto nositelja projekta PRETIUM d.o.o., Osijek
  26. Rješenje o odobrenju zahtjeva trgovačkog društva ASTEK 16 d.o.o., Osijek, za promjenu nositelja projekta u Prethodnom rješenju o stjecanju statusa povlaštenog proizvođača električne energije, klasa: UPI 034-02/15-30/27, urbroj: 371-01/15-04 od 25. rujna 2015., umjesto nositelja projekta BENDIX d.o.o., Vinkovci
  27. Rješenje o odobrenju zahtjeva trgovačkog društva ASTEK 17 d.o.o., Osijek, za promjenu nositelja projekta u Prethodnom rješenju o stjecanju statusa povlaštenog proizvođača električne energije, klasa: UPI 034-02/15-30/35, urbroj: 371-01/15-02 od 26. listopada 2015., umjesto nositelja projekta BENDIX d.o.o., Vinkovci
  28. EKO KOTOR d.o.o., Kotoriba, za postrojenje "Bioelektrana-energana na bioplin EKO KOTOR 1" – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  29. DAR PRIRODE d.o.o., Vukovar, za postrojenje BIOPLINSKO POSTROJENJE – Rješenje
  30. AGROPROTEINKA-ENERGIJA d.o.o., Sesvete, za postrojenje Postrojenje za proizvodnju bioplina i električne energije – Rješenje
  31. BPEL d.o.o., Zagreb, za postrojenje Bioplinska elektrana Pisarovina – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  32. OBIK ZELINA d.o.o., Sveti Ivan Zelina, za postrojenje Kogeneracijsko postrojenje 90 kW, OBIK 90 – Rješenje o obnovi postupka produženja prethodnog rješenja
  33. Rješenje o odobrenju zahtjeva trgovačkog društva ASTEK 15 d.o.o., Osijek, za promjenu nositelja projekta u Rješenju o stjecanju statusa povlaštenog proizvođača električne energije, klasa: UPI 034-02/16-31/09, urbroj: 371-01/16-05 od 22. srpnja 2016., umjesto nositelja projekta BENDIX d.o.o., Vinkovci
  34. Rješenje o odobrenju zahtjeva trgovačkog društva DYNAMIS d.o.o., Zaprešić, za promjenu nositelja projekta u Prethodnom rješenju o stjecanju statusa povlaštenog proizvođača električne energije, klasa: UPI 034-02/15-30/107, urbroj: 371-01/15-05 od 30. prosinca 2015., umjesto nositelja projekta GRADITELJ-ZAPREŠIĆ d.o.o., Zaprešić
  35. HEP-Proizvodnja d.o.o., Zagreb, za postrojenje Hidroelektrana Čakovec – Rješenje
  36. BIO SNAGA d.o.o., Darda, za postrojenje Kogeneracija na drvenu biomasu "Darda 1" – Rješenje
  37. VJETROELEKTRANA KATUNI d.o.o., Dubrovnik, za postrojenje Vjetroelektrana Katuni – Rješenje
  38. WHITEFIELD ENERGY d.o.o., Bjelopolje, za postrojenje Kogeneracijsko energetsko postrojenje na biomasu 1 MW Bjelopolje – Rješenje
  39. KIRCEK ENERGY d.o.o., Ljubešćica, za postrojenje ORC KOGENERACIJA NA DRVNU BIOMASU – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  40. BIOPLIN-MAKS d.o.o., Zagreb, za postrojenje BIOPLIN ROVIŠĆE (999 kW) – Rješenje o određivanju ukupne godišnje učinkovitosti proizvodnog postrojenja za 2016. godinu
  41. BR BIOPLIN CRNAC 1 d.o.o., Crnac, za postrojenje Elektrana na bioplin Crnac 1 – Rješenje o određivanju ukupne godišnje učinkovitosti proizvodnog postrojenja za 2016. godinu
  42. OSILOVAC d.o.o., Feričanci, za postrojenje Bioplinsko postrojenje Osilovac 999 kW – Rješenje o određivanju ukupne godišnje učinkovitosti proizvodnog postrojenja za 2016. godinu
  43. PANA ENERGY d.o.o., Čakovec, za postrojenje Kogeneracijsko postrojenje Pana 1 – Rješenje o određivanju ukupne godišnje učinkovitosti proizvodnog postrojenja za 2016. godinu
  44. SLAVONIJA OIE d.o.o., Slavnoski Brod, za postrojenje Izgradnja kogeneracijskog postrojenja na bazi izgaranja drvne biomase SLAVONIJA OIE – Rješenje o određivanju ukupne godišnje učinkovitosti proizvodnog postrojenja za 2016. godinu
  45. SAVA d.o.o., Stara Gradiška, za postrojenje Izgradnja kogeneracijskog postrojenja na bazi izgaranja drvne biomase – Rješenje
  46. EUCON d.o.o., Samobor, za postrojenje mala hidroelektrana Čabranka 1– Rješenje o odbijanju zahtjeva za produženje Prethodnog rješenja
  47. BIOENERGETIKA d.o.o., Slavonski Brod, za postrojenje Izgradnja kogeneracijskog postrojenja na bazi izgaranja biomase – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  48. Rješenje o odobrenju zahtjeva trgovačkog društva HEP-Proizvodnja d.o.o., Zagreb, za promjenu nositelja projekta u Prethodnom rješenju o stjecanju statusa povlaštenog proizvođača električne energije, klasa: UPI 034-02/15-30/59, urbroj: 371-01/15-03, od 14. prosinca 2015., umjesto nositelja projekta HRVATSKA ELEKTROPRIVREDA d.d., Zagreb
  49. Rješenje o odobrenju zahtjeva trgovačkog društva HEP-Proizvodnja d.o.o., Zagreb, za promjenu nositelja projekta u Prethodnom rješenju o stjecanju statusa povlaštenog proizvođača električne energije, klasa: UPI 034-02/15-30/53, urbroj: 371-01/15-03, od 23. studenoga 2015., umjesto nositelja projekta HRVATSKA ELEKTROPRIVREDA d.d., Zagreb
  50. MAHE HIDROELEKTRANA j.d.o.o., Brodski Drenovac, za postrojenje mala hidroelektrana Orljava 8 – Rješenje
  51. OSATINA GRUPA d.o.o., Semeljci, za postrojenje Bioplinsko postrojenje Slašćak – Rješenje o određivanju ukupne godišnje učinkovitosti proizvodnog postrojenja za 2016. godinu
  52. MOSLAVINA PROIZVODI d.o.o., Sišćani, za postrojenje Bioplinsko postrojenje Bojana – Rješenje o određivanju ukupne godišnje učinkovitosti proizvodnog postrojenja za 2016. godinu
  53. SERVICE & ENGINEERING INDUSTRY d.o.o., Malinska, za postrojenje Kogeneracijsko postrojenje 60 kW i sušare - ZRK – Rješenje o određivanju ukupne godišnje učinkovitosti proizvodnog postrojenja za 2016. godinu
  54. ENERGANA GUNJA d.o.o., Gunja, za postrojenje "Mala kogeneracija na bioplin ENERGANA GUNJA 1 MWel" – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  55. TEREBRO d.o.o., Zagreb, za postrojenje Kogeneracijsko postrojenje na biomasu "Terebro Otok" – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  56. Rješenje o odobrenju zahtjeva Ilinke Knežević, vlasnice obrta SE KNEŽEVIĆ, obrt za proizvodnju električne energije, Kneza Branimira 1, Đakovo, za prijenos prava i obveza iz Rješenja o stjecanju statusa povlaštenog proizvođača električne energije klasa: UPI 034-02/12-31/107, urbroj: 371-01/13-02 od 4. ožujka 2013.
  57. ZAGREBAČKI HOLDING d.o.o., Zagreb, za postrojenje mTEO - MALI TERMOENERGETSKI OBJEKT - Rješenje o određivanju ukupne godišnje učinkovitosti proizvodnog postrojenja za 2016. godinu
  58. Rješenje o odobrenju zahtjeva Želimira Stilina, Kralja Zvonimira 90, Zagreb, za promjenu nositelja projekta u Rješenju o stjecanju statusa povlaštenog proizvođača električne energije, klasa: UPI 034-02/07-31/03, urbroj: 371-01/10-13 od 14. travnja 2010., umjesto trgovačkog društva KUĆA STILIN d.o.o., Zagreb
  59. DRAGOMIR GABRIĆ d.o.o., Zagreb, za postrojenje Rekonstrukcija stare vodenice u malu hidroelektranu "Crljenac" – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  60. KELEMEN ENERGIJA d.o.o., Tounj, za postrojenje mala hidroelektrana Dabrova dolina 1 – Rješenje
  61. UNI VIRIDAS d.o.o., Babina Greda, za postrojenje Kogeneracijsko postrojenje na biomasu "VIRIDAS BIOMASS" 9,99 MW - Rješenje vezano za uvjete korištenja proizvodnog postrojenja
  62. BE-TO GLINA d.o.o., Glina, za postrojenje Bioelektrana-toplana Glina - Rješenje o određivanju ukupne godišnje učinkovitosti proizvodnog postrojenja
  63. UNI VIRIDAS d.o.o., Babina Greda, za postrojenje Kogeneracijsko postrojenje na biomasu "VIRIDAS BIOMASS" 9,99 MW - Rješenje o određivanju ukupne godišnje učinkovitosti proizvodnog postrojenja
  64. ENERGIJA GRADEC d.o.o., Zagreb, za postrojenje Bioplinsko postrojenje Gradec - Rješenje o određivanju ukupne godišnje učinkovitosti proizvodnog postrojenja
  65. ENERGIJA GRADEC d.o.o., Zagreb, za postrojenje Bioplinsko postrojenje Mitrovac - Rješenje o određivanju ukupne godišnje učinkovitosti proizvodnog postrojenja
  66. SPIN VALIS INTERNACIONAL d.o.o., Požega, za postrojenje Projekt SPIN VALIS 1525 kWe - Rješenje o određivanju ukupne godišnje učinkovitosti proizvodnog postrojenja
  67. Rješenje o odobrenju zahtjeva trgovačkog društva ELVI d.o.o., Bukovlje, za promjenu nositelja projekta u Rješenju o stjecanju statusa povlaštenog proizvođača električne energije klasa: UPI 034-02/12-31/37, urbroj: 371-01/12-04 od 1. lipnja 2012., umjesto nositelja projekta Miroslava Marića, Slavnoski Brod
  68. NAVALIS d.o.o., Podstrana, za postrojenje Sunčana elektrana IH2-30 kW – Rješenje
  69. MATVEJ d.o.o., Zagreb, za postrojenje Elektrana na bioplin "MATVEJ" – Rješenje
  70. DRVO SNAGA d.o.o., Oroslavje, za postrojenje Kogeneracijsko postrojenje na drvnu biomasu "Oroslavje 2" – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  71. HEP-Proizvodnja d.o.o., Zagreb, za postrojenje "Hidroelektrana Orlovac" – Rješenje
  72. HEP-Proizvodnja d.o.o., Zagreb, za postrojenje "HE Dubrava" – Rješenje
  73. Josip Bujan, Karlovac, za postrojenje "Mala hidroelektrana Bujan" – Rješenje
  74. PVI d.o.o., Osijek, za postrojenje "Solarna elektrana LEKO 1" – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  75. PANAGRA d.o.o., Osijek, za postrojenje "Sunčana elektrana Panagra 3" – Rješenje o obnovi postupka izdavanja prethodnog rješenja
  76. Rješenje o odobrenju zahtjeva Zlatka Markana, nositelja Obiteljskog poljoprivrednog gospodarstva Zlatko Markan, Starogradska ulica 22a, Koprivnica, za promjenu nositelja projekta u Prethodnom rješenju o stjecanju statusa povlaštenog proizvođača električne energije, klasa: UPI 034-02/15-30/08, urbroj: 371-01/15-04 od 29. lipnja 2015., umjesto nositelja projekta SIZIM BIO-NERG, d.o.o. za proizvodnju električne energije, Veliki otok
  77. Rješenje o odobrenju zahtjeva trgovačkog društva PVI d.o.o. za izgradnju električnih postrojenja, Osijek, za promjenu nositelja projekta u Prethodnom rješenju o stjecanju statusa povlaštenog proizvođača električne energije, klasa: UPI 034-02/15-30/47, urbroj: 371-01/15-03 od 23. studenoga 2015., umjesto nositelja projekta Ankice Leko, nositeljice seljačkog ili poljoprivrednog gospodarstva - Leko Ankica, Osijek
  78. ENERGANA FUŽINE d.o.o., Fužine, za postrojenje "Kogeneracijska bioenergana Fužine" – Rješenje o odbijanju zahtjeva za izdavanje rješenja
  79. VJETROELEKTRANE GLUNČA d.o.o., Šibenik, za postrojenje Vjetroelektrana Glunča – Rješenje
  80. Clip Bio Plus d.o.o., Zagreb, za postrojenje Bioplinsko postrojenje Clip Bio Plus – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  81. OBIK ZELINA d.o.o., Sveti Ivan Zelina, za postrojenje Kogeneracijsko postrojenje 90 kW, OBIK 90 – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  82. Rješenje o odobrenju zahtjeva trgovačkog društva VJETROPARK JASENICE d.o.o., Udbina, za promjenu nositelja projekta u Prethodnom rješenju o stjecanju statusa povlaštenog proizvođača električne energije klasa: UPI 034-02/13-30/103, urbroj: 371-01/13-04 od 28. studenoga 2013., umjesto nositelja projekta C.E.N.S.U.R.-Zrmanja, Obrovac
  83. CENT d.o.o., Varaždin, za postrojenje Sunčana elektrana Konjščina V – Rješenje
  84. PLAVI SVOD d.o.o., Zlatar, za postrojenje Sunčana elektrana Konjščina VII – Rješenje
  85. BIOINTEGRA d.o.o., Slatina, za postrojenje Bioplinsko postrojenje "Slatina" – Rješenje

2016.

  1. KAPTOL-GRUPA d.o.o., Zagreb, za postrojenje "Mala hidroelektrana Letaj" – Rješenje
  2. MOSLAVINA PROIZVODI d.o.o., Sišćani, za postrojenje Bioplinsko postrojenje Bojana 2 – Rješenje
  3. ADRIA WIND POWER d.o.o. za proizvodnju električne energije, Sesvete, za postrojenje Mala vjetroelektrana Ravna 1 – Rješenje
  4. BIOPLINSKA ELEKTRANA OREHOVEC d.o.o., Sveti Petar Orehovec, za postrojenje Bioplinska elektrana Orehovec – Rješenje
  5. NOVA DUGA d.o.o., Križevci, za postrojenje Sunčana elektrana Konjščina VI – Rješenje
  6. SOLARNI PROJEKTI d.o.o., Osijek, za postrojenje Izgradnja elektrane na biomasu - SPH-1 – Rješenje o odbijanju zahtjeva za produženje Prethodnog rješenja
  7. SOLARNI PROJEKTI d.o.o., Osijek, za postrojenje Izgradnja elektrane na biomasu - SPH-2 – Rješenje o odbijanju zahtjeva za produženje Prethodnog rješenja
  8. SOLARNI PROJEKTI d.o.o., Osijek, za postrojenje Izgradnja elektrane na biomasu - SPH-3 – Rješenje o odbijanju zahtjeva za produženje Prethodnog rješenja
  9. SOLARNI PROJEKTI d.o.o., Osijek, za postrojenje Izgradnja elektrane na biomasu - JURA – Rješenje o odbijanju zahtjeva za produženje Prethodnog rješenja
  10. SOLARNI PROJEKTI d.o.o., Osijek, za postrojenje Izgradnja elektrane na biomasu - MARINO – Rješenje o odbijanju zahtjeva za produženje Prethodnog rješenja
  11. BARJAK d.o.o., Osijek, za postrojenje Izgradnja elektrane na biomasu - BARJAK – Rješenje o odbijanju zahtjeva za produženje Prethodnog rješenja
  12. SENSE ESCO BELIŠĆE d.o.o., Zagreb, za postrojenje Plinifikacijsko kogeneracijsko postrojenje na biomasu Belišće 1 – Rješenje
  13. AGER GAMA d.o.o., Osijek, za postrojenje Kogeneracijsko postrojenje za proizvodnju električne energije iz drvne biomase elektrana "Ager Gama" – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  14. AGNER d.o.o., Vukovar, za postrojenje Kogeneracijsko postrojenje za proizvodnju električne energije iz drvne biomase "Agner" – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  15. BIOPLIN ČAKOVEC d.o.o., Zagreb, za postrojenje Bioplinsko postrojenje Zdenačka farma – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  16. Rješenje o odobrenju zahtjeva trgovačkog društva BIOPLIN ČAKOVEC d.o.o., Zagreb, za promjenu nositelja projekta u Prethodnom rješenju o stjecanju statusa povlaštenog proizvođača električne energije klasa: UPI 034-02/15-30/20, urbroj: 371-01/15-02 od 31. kolovoza 2015., umjesto nositelja projekta ZDENAČKA FARMA d.o.o., Veliki Zdneci
  17. Dalibor Vrček, vl. obrta Obiteljsko poljoprivredno gospodarstvo Vrček, Črnec Biškupečki, za postrojenje "BIOPLINSKA ELEKTRANA" – Rješenje
  18. Elektrane Sabadin d.o.o., Zagreb, za postrojenje "Fotonaponska elektrana Sabadin" – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  19. BIOINTEGRA d.o.o., Slatina, za postrojenje Bioplinsko postrojenje "Slatina" – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  20. BRANA d.o.o., Virovitica, za postrojenje Kogeneracija na drvnu biomasu elektrana "Brana" – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  21. BRANA DAR d.o.o., Daruvar, za postrojenje Kogeneracija na drvnu biomasu "Brana 1" – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  22. Rješenje o odobrenju zahtjeva trgovačkog društva EKO ENERGIJA JOSIP CERJAK d.o.o., Glina, za promjenu nositelja projekta u prethodnom rješenju o stjecanju statusa povlaštenog proizvođača električne energije klasa: UPI 034-02/15-30/52, urbroj: 371-01/15-05 od 23. prosinca 2015., umjesto nositelja projekta Josip Cerjak, vlasnik obrta "EKO ENERGIJA JOSIP, proizvodni obrt, vl. Josip Cerjak, Glina, Mlinarska 14", Mlinarska 14, Glina
  23. SLK PROJEKT d.o.o., Zagreb, za postrojenje Bioplinsko postrojenje Hercegovac – Rješenje
  24. HEP-Proizvodnja d.o.o., Zagreb, za postrojenje Hidroelektrana Varaždin – Rješenje
  25. BIOPLINARA ORGANICA KALNIK 1 d.o.o., Sveti Petar Orehovec , za postrojenje BIOPLINARA ORGANICA KALNIK 1 – Rješenje
  26. VDM ENERGIJA d.o.o., Gregurovec, za postrojenje Bio postrojenje Donji Miholjac – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  27. VDM ENERGIJA d.o.o., Gregurovec, za postrojenje Bio postrojenje Viljevo – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  28. ENERGIJA GRADEC d.o.o., Zagreb, za postrojenje Bioplinsko postrojenje Gradec – Rješenje o određivanju ukupne godišnje učinkovitosti proizvodnog postrojenja
  29. ENERGIJA GRADEC d.o.o., Zagreb, za postrojenje Bioplinsko postrojenje MITROVAC – Rješenje o određivanju ukupne godišnje učinkovitosti proizvodnog postrojenja
  30. OSATINA GRUPA d.o.o., Semeljci, za postrojenje Bioplinsko postrojenje Slašćak – Rješenje o određivanju ukupne godišnje učinkovitosti proizvodnog postrojenja
  31. ZAGREBAČKI HOLDING, d.o.o., Zagreb, za postrojenje mTEO-MALI TERMOENERGETSKI OBJEKT – Rješenje o određivanju ukupne godišnje učinkovitosti proizvodnog postrojenja
  32. HEP-Proizvodnja d.o.o., Zagreb, za postrojenje mala hidroelektrana ABM HE Varaždin – Rješenje
  33. AGER ALPHA d.o.o., Osijek, za postrojenje Kogeneracijsko postrojenje za proizvodnju električne energije iz drvne biomase "Alpha" – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  34. Vinko Perinić, Oroslavje, za postrojenje Solarna elektrana na k.č.br. 2772, k.o. Oroslavje – Rješenje o odbijanju zahtjeva za produženje Prethodnog rješenja
  35. LUKA PLOČE ENERGIJA d.o.o., Ploče, za postrojenje Postrojenje za sušenje drvne sječke i pripadajuće kogeneracijsko postrojenje na biomasu - LPE 5,0 MW – Prethodno rješenje
  36. Krunoslav Balog, Donji Kraljevec, za postrojenje BIOPLINARA 150 kW – Rješenje o odbijanju zahtjeva za produženje Prethodnog rješenja
  37. ENERGIJA INVEST d.o.o., Grubišno Polje, za postrojenje Kogeneracija na drvnu biomasu "ENERGIJA INVEST" – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  38. BENDIX d.o.o., Vinkovci, za postrojenje Izgradnja elektrane na biomasu - BENDIX 1 – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  39. BENDIX d.o.o., Vinkovci, za postrojenje "Izgradnja elektrane na biomasu - KREŠO" – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  40. BIOPLIN ĐELEKOVEC d.o.o., Zagreb, za postrojenje Bioplinska energana Imbriovec – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  41. ENERGIJA VOĆIN d.o.o., Voćin, za postrojenje Kogeneracija na drvnu biomasu "Energija Voćin" – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  42. MAHE HIDROELEKTRANA j.d.o.o., Brodski Drenovac, za postrojenje mala hidroelektrana Orljava 8 – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  43. PRVO PLINARSKO DRUŠTVO - INVESTICIJE d.o.o., Vukovar, za postrojenje Postrojenje za sušenje drvne sječke i pripadajuće kogeneracijsko postrojenje na biomasu - PPDI 5,0 MW – Prethodno rješenje
  44. HEP-Proizvodnja d.o.o., Zagreb, za postrojenje mala hidroelektrana ABM HE Varaždin – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  45. PRETIUM d.o.o., Osijek, za postrojenje Kogeneracija na drvnu biomasu "Pretium" – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  46. ENERGO EXPERT d.o.o., Brest Pokupski, za postrojenje "Energana na šumsku biomasu 300 kW" – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  47. DRUGI NIVO d.o.o., Ivanec, za postrojenje Sunčana elektrana MRAZOVICA 1 CERJE TUŽNO – Rješenje
  48. HEP-Proizvodnja d.o.o., Zagreb, za postrojenje Kombi kogeneracijski Blok L snage 100 MWe / 80 MWt u TETO Zagreb – Rješenje
  49. BENDIX d.o.o., Vinkovci, za postrojenje Izgradnja elektrane na biomasu - MARINA – Rješenje
  50. TRASA d.o.o., Zlatar, za postrojenje Sunčana elektrana Zlatar Bistrica I – Rješenje
  51. SOLIDA NOVA d.o.o., Ivanec, za postrojenje Sunčana elektrana Zlatar Bistrica 3 – Rješenje
  52. Rješenje o odobrenju zahtjeva trgovačkog društva Migrit energija d.o.o., Zagreb, za promjenu nositelja projekta u Prethodnom rješenju o stjecanju statusa povlaštenog proizvođača električne energije klasa: UPI 034-02/12-31/79, urbroj: 371-01/12-04 od 22. listopada 2012., umjesto nositelja projekta SUNSTROOM ENERGIJA d.o.o., Split
  53. NAJAM ZA VAS d.o.o., Zagreb, za postrojenje Mala protočna hidroelektrana na rijeci Glini – Rješenje
  54. FLAMTRON d.o.o., Kutina, za postrojenje Fotonaponska elektrana Ambarine – Rješenje
  55. ENERGIJA GRADEC d.o.o., Zagreb, za postrojenje Bioplinsko postrojenje Gradec – Rješenje o određivanju ukupne godišnje učinkovitosti proizvodnog postrojenja
  56. ENERGIJA GRADEC d.o.o., Zagreb, za postrojenje Bioplinsko postrojenje Mitrovac – Rješenje o određivanju ukupne godišnje učinkovitosti proizvodnog postrojenja
  57. OSATINA GRUPA d.o.o., Općina Semeljci, za postrojenje Bioplinsko postrojenje Slašćak – Rješenje o određivanju ukupne godišnje učinkovitosti proizvodnog postrojenja
  58. MOSLAVINA PROIZVODI d.o.o., Sišćani, za postrojenje Bioplinsko postrojenje Bojana – Rješenje o određivanju ukupne godišnje učinkovitosti proizvodnog postrojenja
  59. VIZ-Molendinum d.o.o., Zagreb, za postrojenje mala hidroelektrana Klipić – Rješenje
  60. BIO SNAGA d.o.o., Darda, za postrojenje Kogeneracija na drvenu biomasu "Darda 1" – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  61. Rješenje o odobrenju zahtjeva trgovačkog društva POŠTAK d.o.o., Zagreb, za izmjenu Prethodnog rješenja o stjecanju statusa povlaštenog proizvođača električne energije klasa: UPI 034-02/13-30/125, urbroj: 371-01/13-03, od 24. prosinca 2013.
  62. Rješenje o odobrenju zahtjeva trgovačkog društva VDM ENERGIJA d.o.o., Gregurovec, za izmjenu Prethodnog rješenja o stjecanju statusa povlaštenog proizvođača električne energije klasa: UPI 034-02/13-30/50, urbroj: 371-01/13-08, od 13. rujna 2013.
  63. Rješenje o odobrenju zahtjeva trgovačkog društva VDM ENERGIJA d.o.o., Gregurovec, za izmjenu Prethodnog rješenja o stjecanju statusa povlaštenog proizvođača električne energije klasa: UPI 034-02/13-30/46, urbroj: 371-01/13-08 od 13. rujna 2013.
  64. BENDIX d.o.o., Vinkovci, za postrojenje Izgradnja elektrane na biomasu - MARINA – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  65. Rješenje o odobrenju zahtjeva trgovačkog društva ARCHEA F&C d.o.o., Zagreb, za promjenu nositelja projekta u Prethodnom rješenju o stjecanju statusa povlaštenog proizvođača električne energije klasa: UPI 034-02/12-30/147, urbroj: 371-01/12-04, od 13. prosinca 2012. umjesto nositelja Biokor, d.o.o. za proizvodnju, trgovinu i usluge, Grubišno Polje
  66. MIAGRO ENERGO d.o.o., Našice, za postrojenje Bioplin Kućanci – Prethodno rješenje
  67. Farma muznih krava Orlovnjak d.o.o., Antunovac, za postrojenje Bioplinsko postrojenje Orlovnjak – Rješenje
  68. Rješenje o odobrenju zahtjeva trgovačkog društva BIOEL d.o.o., Đulovac, za izmjenu Prethodnog rješenja o stjecanju statusa povlaštenog proizvođača električne energije klasa: UPI 034-02/13-30/33, urbroj: 371-01/13-04 od 14. svibnja 2013.
  69. BIOEL d.o.o., Đulovac, za postrojenje BPE BIOEL – Rješenje
  70. Rješenje o odobrenju zahtjeva trgovačkog društva ENERGIJA GRADEC d.o.o., Zagreb, za promjenu nositelja projekta u Rješenju o stjecanju statusa povlaštenog proizvođača električne energije klasa: UPI 034-02/15-31/36, urbroj: 371-01/15-03, od 12. listopada 2015. umjesto nositelja projekta PIK-VINKOVCI d.d., Vinkovci
  71. KELEMEN ENERGIJA d.o.o., Tounj, za postrojenje mala hidroelektrana Dabrova dolina 1 – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  72. WHITEFIELD ENERGY d.o.o., Bjelopolje, za postrojenje Kogeneracijsko energetsko postrojenje na biomasu 1 MW Bjelopolje – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  73. SOLIDA NEKRETNINE d.o.o., Varaždin, za postrojenje Sunčana elektrana KONJŠČINA IV – Rješenje
  74. Rješenje o odobrenju zahtjeva trgovačkog društva BIOMASS TO ENERGY ŽUPANJA d.o.o., Zagreb, za promjenu nositelja projekta u Prethodnom rješenju o stjecanju statusa povlaštenog proizvođača električne energije klasa: UPI 034-02/13-30/29, urbroj: 371-01/13-03, od 5. travnja 2013., umjesto nositelja projekta STRATEŠKI PLAN - ENERGETSKI PROJEKTI d.o.o., Zagreb
  75. Rješenje o odobrenju zahtjeva trgovačkog društva BIOMASS TO ENERGY BENKOVAC d.o.o., Zagreb, za promjenu nositelja projekta u Prethodnom rješenju o stjecanju statusa povlaštenog proizvođača električne energije klasa: UPI 034-02/13-30/01, urbroj: 371-01/13-04, od 22. veljače 2013., umjesto nositelja projekta STRATEŠKI PLAN - ENERGETSKI PROJEKTI d.o.o., Zagreb
  76. Rješenje o odobrenju zahtjeva trgovačkog društva BERKO d.o.o., Čakovec, za prijenos prava i obveza iz Rješenja o stjecanju statusa povlaštenog proizvođača električne energije klasa: UPI 034-02/14-31/34, urbroj: 371-01/14-03 od 11. prosinca 2014.
  77. Rješenje o odobrenju zahtjeva trgovačkog društva BIOINTEGRA d.o.o., Slatina, za izmjenu Prethodnog rješenja o stjecanju statusa povlaštenog proizvođača električne energije klasa: UPI 034-02/13-30/36, urbroj: 371-01/13-04 od 15. srpnja 2013.
  78. DRAGOMIR GABRIĆ d.o.o., Zagreb, za postrojenje Rekonstrukcija stare vodenice u malu hidroelektranu "Crljenac" – Prethodno rješenje
  79. PILANA KRASNO d.o.o., Gerovo, za postrojenje Kogeneracija Pilana Krasno 500 kW – Prethodno rješenje
  80. VITAL ENERGO j.d.o.o., Otočac, za postrojenje Vital Energo 300 kW – Prethodno rješenje
  81. ENERGO VIRJE d.o.o., Virje, za postrojenje Energo Virje 275 kW – Prethodno rješenje
  82. MAVIS d.o.o., Barilović, za postrojenje mala hidroelektrana Kamešćaki – Prethodno rješenje
  83. CENT d.o.o., Varaždin, za postrojenje Sunčana elektrana Konjščina V – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  84. TRASA d.o.o., Zlatar, za postrojenje Sunčana elektrana Zlatar Bistrica I – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  85. STRATEŠKI PLAN - ENERGETSKI PROJEKTI d.o.o., Zagreb, za postrojenje Kogeneracijsko postrojenje Benkovac – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  86. STRATEŠKI PLAN - ENERGETSKI PROJEKTI d.o.o., Zagreb, za postrojenje Kogeneracijsko postrojenje Županja – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  87. ENERGANA FUŽINE d.o.o., Fužine, za postrojenje Kogeneracijska bioenergana Fužine – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  88. ŠPELIĆ ENERGO d.o.o., Slunj, za postrojenje Kogeneracijsko postrojenje na biomasu ŠPELIĆ ENERGO 700 kWel – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  89. NOVA DUGA d.o.o., Križevci, za postrojenje Sunčana elektrana Konjščina VI – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  90. PLAVI SVOD d.o.o., Zlatar, za postrojenje Sunčana elektrana Konjščina VII – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  91. DRUGI NIVO d.o.o., Ivanec, za postrojenje Sunčana elektrana Mrazovica 1 Cerje Tužno – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  92. SOLIDA NOVA d.o.o., Ivanec, za postrojenje Sunčana elektrana Zlatar Bistrica 3 – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  93. VJETROELEKTRANA RUDINE d.o.o., Zagreb, za postrojenje vjetroelektrana Rudine – Rješenje

2015.

  1. UNI VIRIDAS d.o.o., Zagreb, za postrojenje Kogeneracijsko postrojenje na biomasu "VIRIDAS BIOMASS" 9,99 MW – Rješenje
  2. Aiolos projekt d.o.o., Zagreb, za postrojenje Vjetroelektrana Ogorje – Rješenje
  3. BIOKOR d.o.o., Grubišno Polje, za postrojenje Projekt Biokor – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  4. VIZ-Molendinum d.o.o., Zagreb, za postrojenje mala hidroelektrana Klipić – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  5. FLAMTRON, d.o.o., Kutina, za postrojenje Fotonaponska elektrana Županja snage 1 MW – Rješenje
  6. BIOPLIN ROVIŠĆE d.o.o., Bjelovar, za postrojenje Bioplin Rovišče (999 kW) – Rješenje
  7. ENTRAF d.o.o., Zagreb, za postrojenje MTE Logorište – Rješenje o produženju i izmjeni Prethodnog rješenja
  8. GEOEN d.o.o., Zagreb, za postrojenje Geotermalna elektrana "Velika - 1" – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  9. KONČAR - OBNOVLJIVI IZVORI d.o.o., Zagreb, za postrojenje Rekonstrukcija vjetroelektrane Pometeno brdo – Rješenje
  10. PANAGRA d.o.o., Osijek, za postrojenje Sunčana elektrana Panagra 3 – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  11. Rješenje o odobrenju zahtjeva trgovačkog društva GAMA SOLAR d.o.o., Novi Čeminac, za promjenu nositelja projekta u prethodnom rješenju o stjecanju statusa povlaštenog proizvođača električne energije klasa: UPI 034-02/13-30/83, urbroj: 371-01/13-04 od 28. studenoga 2013., umjesto nositelja projekta Krešimira Terzića, vlasnika obrta DURUS, obrt za poljoprivredu vl. Krešimir Terzić, Novi Čeminac
  12. Rješenje o odobrenju zahtjeva trgovačkog društva BETA SOLAR d.o.o., Novi Čeminac, za promjenu nositelja projekta u prethodnom rješenju o stjecanju statusa povlaštenog proizvođača električne energije klasa: UPI 034-02/13-30/82, urbroj: 371-01/13-05 od 28. studenoga 2013., umjesto nositelja projekta DURUS d.o.o. za proizvodnju i usluge, Novi Čeminac
  13. Rješenje o odobrenju zahtjeva trgovačkog društva ALFA SOLAR d.o.o., Novi Čeminac, za promjenu nositelja projekta u prethodnom rješenju o stjecanju statusa povlaštenog proizvođača električne energije klasa: UPI 034-02/13-30/81, urbroj: 371-01/13-05 od 28. studenoga 2013., umjesto nositelja projekta Krešimira Terzića, vlasnika obrta DURUS, obrt za poljoprivredu vl. Krešimir Terzić, Novi Čeminac
  14. SERVICE & ENGINEERING INDUSTRY d.o.o., Malinska, za postrojenje Kogeneracijsko postrojenje 60 kW i sušare-ZRK – Rješenje
  15. SENEGA d.o.o., Stankovci, za postrojenje Fotonaponska elektrana Stankovci – Rješenje
  16. TEKONET d.o.o., Zagreb, za postrojenje MHE ILOVAC - pilot projekt – Rješenje
  17. BIOEL d.o.o., Đulovac, za postrojenje BPE ORGANICA BIOEL 1 – Rješenje o obnovi postupka izdavanja prethodnog rješenja
  18. Rješenje o odobrenju zahtjeva trgovačkog društva Energija Gradec d.o.o., Zagreb, za promjenu nositelja projekta u Rješenju o stjecanju statusa povlaštenog proizvođača električne energije, klasa: UPI 034-02/15-31/37, urbroj: 371-01/15-02 od 25. rujna 2015., umjesto nositelja projekta AGROKOR-ENERGIJA d.o.o., Zagreb
  19. SOLIDA NEKRETNINE d.o.o., Varaždin, za postrojenje Sunčana elektrana Konjščina IV – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  20. Dalibor Vrček, vl. obrta Obiteljsko poljoprivredno gospodarstvo Vrček, Črnec Biškupečki, za postrojenje BIOPLINSKA ELEKTRANA – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  21. ORKAN ENERGIJA d.o.o., Medulin, za postrojenje Kogeneracijsko postrojenje na drvenu biomasu Tršće 1 MW – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  22. VJETROELEKTRANE GLUNČA d.o.o., Šibenik, za postrojenje Vjetroelektrana Glunča – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  23. KAPTOL-GRUPA d.o.o., Zagreb, za postrojenje mala hidroelektrana Letaj – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  24. Rješenje o odobrenju zahtjeva trgovačkog društva GEOEN d.o.o., Zagreb, za izmjenu Prethodnog rješenja o stjecanju statusa povlaštenog proizvođača električne energije, klasa: UPI 034-02/11-30/130, urbroj: 371-01/12-06 od 6. ožujka 2012.
  25. Rješenje o odobrenju zahtjeva trgovačkog društva SAVA d.o.o., Stara Gradiška, za izmjenu Prethodnog rješenja o stjecanju statusa povlaštenog proizvođača električne energije, klasa: UPI 034-02/14-30/17, urbroj: 371-01/14-04 od 26. kolovoza 2014.
  26. FLAMTRON d.o.o., Kutina, za postrojenje Fotonaponska elektrana Ambarine – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  27. Krešimir Terzić vl. obrta DURUS, obrt za poljoprivredu, Tina Ujevića 4, Novi Čeminac, za postrojenje Sunčana elektrana Krčevina 1 – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  28. Krešimir Terzić vl. obrta DURUS, obrt za poljoprivredu, Tina Ujevića 4, Novi Čeminac, za postrojenje Sunčana elektrana Krčevina 2 – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  29. Krešimir Terzić vl. obrta DURUS, obrt za poljoprivredu, Tina Ujevića 4, Novi Čeminac, za postrojenje Sunčana elektrana Durus – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  30. PIK-VINKOVCI d.d., Vinkovci, za postrojenje Bioplinsko postrojenje VINKA – Rješenje
  31. AGROKOR-ENERGIJA d.o.o., Zagreb, za postrojenje Bioplinsko postrojenje OVČARA – Rješenje
  32. BE-TO GLINA d.o.o., Glina, za postrojenje Bioelektrana-toplana Glina – Rješenje
  33. BIOEL d.o.o., Đulovac, za postrojenje BPE ORGANICA BIOEL 1 – Rješenje o obnovi postupka izdavanja prethodnog rješenja
  34. Rješenje o odobrenju zahtjeva trgovačkog društva ENERGIJA GRADEC d.o.o., Zagreb, za izmjenu Rješenja o stjecanju statusa povlaštenog proizvođača električne energije, klasa: UPI 034-02/13-31/02, urbroj: 371-01/13-07 od 22. veljače 2015.
  35. Rješenje o odobrenju zahtjeva trgovačkog društva HIN d.o.o., Bjelovar, za prijenos prava i obveza iz Rješenja o stjecanju statusa povlaštenog proizvođača električne energije klasa: UPI 034-02/12-31/08, urbroj: 371-01/12-04, od 6. ožujka 2012.
  36. SLAVONIJA OIE d.o.o., Slavonski Brod, za postrojenje Izgradnja kogeneracijskog postrojenja na bazi izgaranja drvne biomase SLAVONIJA OIE – Rješenje
  37. HEP-Proizvodnja d.o.o., Zagreb, za postrojenje Hidroelektrana Lešće – Rješenje
  38. STRIZIVOJNA HRAST d.o.o., Strizivojna, za postrojenje Kogeneracijsko postrojenje na bazi izgaranja drvne biomase "Strizivojna Hrast" – Rješenje o odbijanju zahtjeva za izmjenu Rješenja
  39. PANA ENERGY d.o.o., Čakovec, za postrojenje Kogeneracijsko postrojenje Pana 1 – Rješenje
  40. OSILOVAC d.o.o., Feričanci, za postrojenje Bioplinsko postrojenje Osilovac 999 kW – Rješenje
  41. ENERGO EXPERT d.o.o., Brest Pokupski, za postrojenje Energana na šumsku biomasu 300 kW – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  42. BIO SNAGA d.o.o., Darda, za postrojenje Kogeneracija na drvenu biomasu "Darda 1" – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  43. ELCO SOLAR d.o.o. za proizvodnju, trgovinu i usluge, Đakovo, za postrojenje Sunčana elektrana ELCO 1 – Rješenje
  44. SPIN VALIS INTERNACIONAL d.o.o., Požega, za postrojenje Projekt SPIN VALIS 1525 kWe – Rješenje
  45. Željko Čvek, vl. Poljoprivrednog gospodarstva Rastina, Kuševac, za postrojenje Sunčana elektrana ČVEK 6 – Rješenje
  46. BR BIOPLIN CRNAC 1 d.o.o. za proizvodnju, trgovinu i usluge, Crnac, za postrojenje Elektrana na bioplin Crnac 1 – Rješenje
  47. SOLARNI PROJEKTI društvo s ograničenom odgovornošću za inženjering i ostale usluge, Osijek, za postrojenje Sunčana elektrana DUVNJAK 4 – Rješenje
  48. EKOTOK d.o.o. za građenje, proizvodnju i distribuciju električne energije, Draganić, za postrojenje mala hidroelektrana Križančića mlin – Rješenje
  49. SOLVIS d.o.o., Varaždin, za postrojenje Sunčana elektrana Brezje – Rješenje
  50. SOLARNE ELEKTRANE BUKOVICA d.o.o., Zagreb, za postrojenje Solarna elektrana Bukovica 5 – Rješenje o odbijanju zahtjeva za izdavanje Prethodnog rješenja
  51. SOLARNE ELEKTRANE BUKOVICA d.o.o., Zagreb, za postrojenje Solarna elektrana Bukovica 4 – Rješenje o odbijanju zahtjeva za izdavanje Prethodnog rješenja
  52. SOLARNE ELEKTRANE BUKOVICA d.o.o., Zagreb, za postrojenje Solarna elektrana Bukovica 3 – Rješenje o odbijanju zahtjeva za izdavanje Prethodnog rješenja
  53. SOLARNE ELEKTRANE BUKOVICA d.o.o., Zagreb, za postrojenje Solarna elektrana Bukovica 2 – Rješenje o odbijanju zahtjeva za izdavanje Prethodnog rješenja
  54. SOLARNE ELEKTRANE BUKOVICA d.o.o., Zagreb, za postrojenje Solarna elektrana Bukovica 1 – Rješenje o odbijanju zahtjeva za izdavanje Prethodnog rješenja
  55. Rješenje o odobrenju zahtjeva trgovačkog društva BIOPLINARA ORGANICA KALNIK 1 d.o.o., Sveti Petar Orehovec, za izmjenu Prethodnog rješenja o stjecanju statusa povlaštenog proizvođača električne energije, klasa: UPI 034-02/13-30/60, urbroj: 371-01/13-05 od 13. rujna 2013.
  56. Ivan Levačić, vl. obrta PERAD "GOJI-PILE", IVAN LEVAČIĆ, STANETINEC BB, Štrigova, za postrojenje Sunčana elektrana Levačić V – Rješenje
  57. Ivan Levačić, vl. obrta PERAD "GOJI-PILE", IVAN LEVAČIĆ, STANETINEC BB, Štrigova, za postrojenje Sunčana elektrana Levačić IV – Rješenje
  58. VR ENBEKON d.o.o., Zagreb, za postrojenje Sunčana elektrana Feks 3 – Rješenje
  59. VR ENBEKON d.o.o., Zagreb, za postrojenje Sunčana elektrana Feks 2 – Rješenje
  60. SOL NAVITAS LABIN d.o.o., Labin, za postrojenje Sunčana elektrana Novi Labin VI – Rješenje
  61. SOL NAVITAS LABIN d.o.o., Labin, za postrojenje Sunčana elektrana Novi Labin V – Rješenje
  62. SOL NAVITAS LABIN d.o.o., Labin, za postrojenje Sunčana elektrana Novi Labin IV – Rješenje
  63. SOL NAVITAS LABIN d.o.o., Labin, za postrojenje Sunčana elektrana Novi Labin III – Rješenje
  64. SOL NAVITAS LABIN d.o.o., Labin, za postrojenje Sunčana elektrana Novi Labin II – Rješenje
  65. SOL NAVITAS LABIN d.o.o., Labin, za postrojenje Sunčana elektrana Novi Labin I – Rješenje
  66. VJETROELEKTRANE GLUNČA d.o.o., Šibenik, za postrojenje Vjetroelektrana Glunča – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  67. Grad Rijeka, Rijeka, za postrojenje Fotonaponska elektrana Dječji vrtić Pehlin – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  68. Rješenje o odobrenju zahtjeva trgovačkog društva Energija Gradec d.o.o., Zagreb, za promjenu nositelja projekta u Rješenju o stjecanju statusa povlaštenog proizvođača električne energije, klasa: UPI 034-02/15-31/17, urbroj: 371-01/15-02 od 12. veljače 2015., umjesto nositelja projekta AGROKOR-ENERGIJA d.o.o., Zagreb
  69. AGROKOR-ENERGIJA d.o.o., Zagreb, za postrojenje Bioplinsko postrojenje POPOVAC – Rješenje
  70. BETAPLAST d.o.o., Donji Kraljevec, za postrojenje Sunčana elektrana Betaplast DK – Rješenje
  71. ENERGO SOL LABIN d.o.o., Labin, za postrojenje Sunčana elektrana Cere XVI – Rješenje
  72. ENERGO SOL LABIN d.o.o., Labin, za postrojenje Sunčana elektrana Cere XV – Rješenje
  73. ENERGO SOL LABIN d.o.o., Labin, za postrojenje Sunčana elektrana Cere XIV – Rješenje
  74. ENERGO SOL LABIN d.o.o., Labin, za postrojenje Sunčana elektrana Cere XIII – Rješenje
  75. ENERGO SOL LABIN d.o.o., Labin, za postrojenje Sunčana elektrana Cere XII – Rješenje
  76. ENERGO SOL LABIN d.o.o., Labin, za postrojenje Sunčana elektrana Cere XI – Rješenje
  77. ENERGO SOL LABIN d.o.o., Labin, za postrojenje Sunčana elektrana Cere X – Rješenje
  78. ENERGO SOL LABIN d.o.o., Labin, za postrojenje Sunčana elektrana Cere IX – Rješenje
  79. ENERGO SOL LABIN d.o.o., Labin, za postrojenje Sunčana elektrana Cere VIII – Rješenje
  80. ENERGO SOL LABIN d.o.o., Labin, za postrojenje Sunčana elektrana Cere VII – Rješenje
  81. ENERGO SOL LABIN d.o.o., Labin, za postrojenje Sunčana elektrana Cere VI – Rješenje
  82. ENERGO SOL LABIN d.o.o., Labin, za postrojenje Sunčana elektrana Cere V – Rješenje
  83. ENERGO SOL LABIN d.o.o., Labin, za postrojenje Sunčana elektrana Cere IV – Rješenje
  84. ENERGO SOL LABIN d.o.o., Labin, za postrojenje Sunčana elektrana Cere III – Rješenje
  85. ENERGO SOL LABIN d.o.o., Labin, za postrojenje Sunčana elektrana Cere II – Rješenje
  86. ENERGO SOL LABIN d.o.o., Labin, za postrojenje Sunčana elektrana Cere I – Rješenje
  87. Rješenje o odobrenju zahtjeva Dubravke Bedeniković, Dubanjak 20, Vantačići, za promjenu nositelja projekta u Rješenju o stjecanju statusa povlaštenog proizvođača električne energije, klasa: UPI 034-02/12-31/74, urbroj: 371-01/12-05 od 16. studenoga 2012., umjesto Emila El Assadia, Ivana Mažuranića 80, Varaždin
  88. GRADITELJ-ZAPREŠIĆ d.o.o., Zaprešić, za postrojenje Kogeneracijsko postrojenje na biomasu 5,00 MW – Prethodno rješenje
  89. BIOENERGIJA KLISA d.o.o., Osijek, za postrojenje Bioplinsko postrojenje Klisa – Prethodno rješenje
  90. BIOENERGIJA LIPOVLJANI d.o.o., Zagreb, za postrojenje Kogeneracijsko postrojenje na bazi izgaranja drvne biomase – Prethodno rješenje
  91. HEP-Proizvodnja d.o.o., Zagreb, za postrojenje Kombi kogeneracijski Blok L snage 100 MWe / 80 MWt u TETO Zagreb – Prethodno rješenje
  92. BIOVELEKOM d.o.o., Gospić, za postrojenje Projekt BIOVELEKOM 610 kWel – Prethodno rješenje
  93. PRVO PLINARSKO DRUŠTVO - TRGOVINA ENERGIJOM d.o.o., Vukovar, za postrojenje Kogeneracijsko postrojenje na biomasu PPDTE 2,0 MWel – Prethodno rješenje
  94. FINKON ENERGIJA d.o.o., Kerestinec, za postrojenje Izgradnja elektrane na biomasu - VRBOVSKO 2 – Prethodno rješenje
  95. FINKON ENERGIJA d.o.o., Kerestinec, za postrojenje Izgradnja elektrane na biomasu - VRBOVSKO 1 – Prethodno rješenje
  96. OSATINA GRUPA d.o.o., Semeljci, za postrojenje Bioplinsko postrojenje Slašćak 2 – Prethodno rješenje
  97. DRVO SNAGA d.o.o., Oroslavje, za postrojenje Kogeneracijsko postrojenje na drvnu biomasu "Oroslavje 2" – Prethodno rješenje
  98. DRVO SNAGA d.o.o., Oroslavje, za postrojenje Kogeneracijsko postrojenje na drvnu biomasu "Oroslavje 1" – Prethodno rješenje
  99. CLEAN ENERGY d.o.o., Veliki Bukovec, za postrojenje Kogeneracijsko postrojenje na biomasu CE1-CE4 – Prethodno rješenje
  100. Bioelektrana Gacka d.o.o., Otočac, za postrojenje Kogeneracijsko postrojenje na drvnu biomasu "Otočac" – Prethodno rješenje
  101. MISCANTHUS-SLATINA d.o.o., Ivanbrijeg, za postrojenje Energana Miscanthus-Slatina – Prethodno rješenje
  102. BIOPLIN GUDOVAC d.o.o., Gudovac, za postrojenje Bioplinsko postrojenje Gudovac – Prethodno rješenje
  103. GREEN ENERGY PROJECTS d.o.o., Virovitica, za postrojenje Green energy projects 5000kW – Prethodno rješenje
  104. Općina Voćin, Voćin, za postrojenje Izgradnja elektrane na biomasu - VOĆIN – Prethodno rješenje
  105. MOSLAVINA PROIZVODI d.o.o., Sišćani, za postrojenje Bioplinsko postrojenje Bojana 2 – Prethodno rješenje
  106. ELEKTRANA PIKO d.o.o., Jastrebarsko, za postrojenje Elektrana Piko – Prethodno rješenje
  107. CROPELLETS-ENERGIJA j.d.o.o., Zagreb, za postrojenje Cropellets-Energija 1000 kW – Prethodno rješenje
  108. OBIK ZELINA d.o.o., Sveti Ivan Zelina, za postrojenje Kogeneracijsko postrojenje 90 kW, OBIK 90 – Prethodno rješenje
  109. ĐAKOVO HRAST d.o.o., Đakovo, za postrojenje Izgradnja kogeneracijskog postrojenja na bazi izgaranja drvne biomase – Prethodno rješenje
  110. ORKAN ENERGIJA d.o.o., Medulin, za postrojenje Biomasa Gacka – Prethodno rješenje
  111. Clip Bio Plus d.o.o., Zagreb, za postrojenje Bioplinsko postrojenje Clip Bio Plus – Prethodno rješenje
  112. PREMIUM d.o.o., Karlovac, za postrojenje Kogeneracijsko postrojenje na biomasu sa proizvodnjom peleta i mogućnošću suspaljivanja mulja – Prethodno rješenje
  113. RES BIOENERGIJA JASENOVAC d.o.o., Jasenovac, za postrojenje RES Bioenergija Jasenovac – Prethodno rješenje
  114. Drvna industrija SPAČVA d.d., Vinkovci, za postrojenje Izgradnja kogeneracijskog postrojenja na bazi izgaranja drvne biomase – Prethodno rješenje
  115. IZOPAN d.o.o., Križevci, za postrojenje Građevina poslovno proizvodne namjene - kogeneracijsko postrojenje Tesla 499 kW – Prethodno rješenje
  116. IZOPAN d.o.o., Križevci, za postrojenje Građevina poslovno proizvodne namjene - kogeneracijsko postrojenje Kloštar 499 kW – Prethodno rješenje
  117. IZOPAN d.o.o., Križevci, za postrojenje Građevina poslovno proizvodne namjene - kogeneracijsko postrojenje Raven 499 kW – Prethodno rješenje
  118. NTC KRAKA d.o.o., Malo Vukovje, za postrojenje Bioplinsko postrojenje Kraka – Prethodno rješenje
  119. NTC BJELOVAR d.o.o., Bjelovar, za postrojenje Bioplinsko postrojenje "Kapelica" – Prethodno rješenje
  120. Josip Cerjak, vlasnik obrta "EKO ENERGIJA JOSIP, proizvodni obrt, vl. Josip Cerjak, Glina, Mlinarska 14", Mlinarska 14, Glina, za postrojenje MHE Fajerov mlin na rijeci Glini – Prethodno rješenje
  121. QUERCUS-ENERGIJA d.o.o., Bročice, za postrojenje Quercus-Energija 1100 kW – Prethodno rješenje
  122. ENERGANA CERNA d.o.o., Cerna, za postrojenje Bioplinsko postrojenje Cerna 1 MW – Prethodno rješenje
  123. SENSE ESCO ŠIBENIK d.o.o., Šibenik, za postrojenje Plinifikacijsko kogeneracijsko postrojenje na biomasu Šibenik – Prethodno rješenje
  124. BIONARDO GUNJA d.o.o., Gunja, za postrojenje Bioplinska elektrana Gunja (1000 kW) – Prethodno rješenje
  125. IGS BIOMASA d.o.o., Korenica, za postrojenje IGS kogeneracijsko energetsko postrojenje na drvnu biomasu 1 MW – Prethodno rješenje
  126. ENERGANA GOSPIĆ 1 d.o.o., Korenica, za postrojenje EG1 kogeneracijsko energetsko postrojenje na drvnu biomasu 5 MW – Prethodno rješenje
  127. EKO VOLT j.d.o.o., Slavonski Brod, za postrojenje Kinetička elektrana od 1 MW – Prethodno rješenje
  128. ENERGIJA VIROVITICA d.o.o., Virovitica, za postrojenje Energana Virovitica – Prethodno rješenje
  129. ECO-BIOGAS d.o.o., Pisarovina, za postrojenje Bioplinsko postrojenje Pisarovina 1200kWel – Prethodno rješenje
  130. HRVATSKA ELEKTROPRIVREDA d.d., Zagreb, za postrojenje Kogeneracijska elektrana na biomasu BE-TO Osijek 3 MWe/10 MWt – Prethodno rješenje
  131. Općina Veliki Grđevac, Veliki Grđevac – Rješenje o odbijanju zahtjeva za izdavanje Prethodnog rješenja
  132. BARJAK d.o.o., Osijek, za postrojenje Izgradnja elektrane na biomasu - BARJAK – Prethodno rješenje
  133. SOLARNI PROJEKTI d.o.o., Osijek, za postrojenje Izgradnja elektrane na biomasu SPH-2 – Prethodno rješenje
  134. DRVNA INDUSTRIJA NOVOSELEC d.o.o., Novoselec, za postrojenje Kogeneracijsko postrojenje na biomasu DIN Energo – Prethodno rješenje
  135. SLK PROJEKT d.o.o., Zagreb, za postrojenje Bioplinsko postrojenje Hercegovac – Prethodno rješenje
  136. SOLARIS PONS d.o.o., Osijek, za postrojenje Izgradnja elektrane na biomasu - SOLARIS PONS – Prethodno rješenje
  137. MICO d.o.o., Brijest, za postrojenje Bioplinsko postrojenje Hrastin – Prethodno rješenje
  138. PCC BIOMASA KARLOVAC d.o.o., Zagreb, za postrojenje Elektrana na biomasu BE-TO Karlovac – Prethodno rješenje
  139. MAKSIM TRADE ENERGIJA d.o.o., Žakanje, za postrojenje Kogeneracijsko postrojenje na drvnu biomasu 1 MWe MAKSIM TRADE ENERGIJA - ŽAKANJE – Prethodno rješenje
  140. SENSE ESCO BELIŠĆE 2 d.o.o., Zagreb, za postrojenje Plinifikacijsko kogeneracijsko postrojenje na biomasu Belišće 2 – Prethodno rješenje
  141. NTC GAJ d.o.o., Bjelovar, za postrojenje Bioplinsko postrojenje "Gaj" – Prethodno rješenje
  142. BIOPLINSKA ELEKTRANA OREHOVEC d.o.o., Sveti Petar Orehovec, za postrojenje Bioplinska elektrana Orehovec – Prethodno rješenje
  143. LEKO ANKICA, Kaptolska 7, Osijek, za postrojenje Solarna elektrana LEKO 1 Ankice Leko – Prethodno rješenje
  144. BRANA DAR d.o.o., Daruvar, za postrojenje Kogeneracija na drvnu biomasu "Brana 1" – Prethodno rješenje
  145. AGNER d.o.o., Vukovar, za postrojenje Kogeneracijsko postrojenje za proizvodnju električne energije iz drvne biomase "Agner" – Prethodno rješenje
  146. HRVATSKA ELEKTROPRIVREDA d.d., Zagreb, za postrojenje Kogeneracijska elektrana na biomasu BE-TO Sisak 3 MWe/10 MWt – Prethodno rješenje
  147. AGER GAMA d.o.o., Osijek, za postrojenje Kogeneracijsko postrojenje za proizvodnju električne energije iz drvne biomase elektrana "Ager Gama" – Prethodno rješenje
  148. BRANA d.o.o., Virovitica, za postrojenje Kogeneracija na drvnu biomasu elektrana "Brana" – Prethodno rješenje
  149. ZELOVO d.o.o., Zagreb, za postrojenje vjetroelektrana ST3-1/2 – Prethodno rješenje
  150. A&A BIOENERGY VIRO d.o.o., Darda, za postrojenje Kogeneracija na biomasu 3 MW Virovitica – Prethodno rješenje
  151. BIO ENERGANA BJELOVAR d.o.o., Bjelovar, za postrojenje BIOENERGANA BJELOVAR I – Prethodno rješenje
  152. DAR PRIRODE d.o.o., Vukovar, za postrojenje BIOPLINSKO POSTROJENJE – Prethodno rješenje
  153. DRVNI CENTAR GLINA d.o.o., Glina, za postrojenje BE-TO DRVNI CENTAR – Prethodno rješenje
  154. BENDIX d.o.o., Vinkovci, za postrojenje Izgradnja elektrane na biomasu - KREŠO – Prethodno rješenje
  155. AGER ALPHA d.o.o., Osijek, za postrojenje Kogeneracijsko postrojenje za proizvodnju električne energije iz drvne biomase "Alpha" – Prethodno rješenje
  156. PANONSKA BIOMASA d.o.o., Osijek, za postrojenje Kogeneracijsko postrojenje za proizvodnju električne energije iz drvne biomase "Panonska biomasa" – Prethodno rješenje
  157. SOLITUDO d.o.o., Osijek, za postrojenje Kogeneracija Nard-Valpovo – Prethodno rješenje
  158. EKOLOŠKI SISTEMI d.o.o., Karlovac, za postrojenje Mala hidroelektrana KORANA 1 - KARLOVAC – Prethodno rješenje
  159. SOLARNI PROJEKTI d.o.o., Osijek, za postrojenje Izgradnja elektrane na biomasu - JURA – Prethodno rješenje
  160. MATVEJ d.o.o., Zagreb, za postrojenje Elektrana na bioplin "MATVEJ" – Prethodno rješenje
  161. BENDIX d.o.o., Vinkovci, za postrojenje Izgradnja elektrane na biomasu - BENDIX 1 – Prethodno rješenje
  162. SOLARNI PROJEKTI d.o.o., Osijek, za postrojenje Izgradnja elektrane na biomasu - MARINO – Prethodno rješenje
  163. PEHARDA IZGRADNJA d.o.o., Rovinj, za postrojenje Sunčana elektrana "Marići" – Prethodno rješenje
  164. SOLARNI PROJEKTI d.o.o., Osijek, za postrojenje Izgradnja elektrane na biomasu - SPH-3 – Prethodno rješenje
  165. SOLARNI PROJEKTI d.o.o., Osijek, za postrojenje Izgradnja elektrane na biomasu - SPH-1 – Prethodno rješenje
  166. BIOPLIN ĐELEKOVEC d.o.o., Zagreb, za postrojenje Bioplinska energana Imbriovec – Prethodno rješenje
  167. MAHE HIDROELEKTRANA j.d.o.o., Brodski Drenovac, za postrojenje mala hidroelektrana Orljava 8 – Prethodno rješenje
  168. PRETIUM d.o.o., Osijek, za postrojenje Kogeneracija na drvnu biomasu "Pretium" – Prethodno rješenje
  169. ENERGIJA VOĆIN d.o.o., Voćin, za postrojenje Kogeneracija na drvnu biomasu "Energija Voćin" – Prethodno rješenje
  170. BARJAK d.o.o., Osijek, za postrojenje Sunčana elektrana BARJAK 10 – Prethodno rješenje
  171. BARJAK d.o.o., Osijek, za postrojenje Sunčana elektrana BARJAK 9 – Prethodno rješenje
  172. ENERGIJA INVEST d.o.o., Grubišno Polje, za postrojenje Kogeneracija na drvnu biomasu "ENERGIJA INVEST" – Prethodno rješenje
  173. HEP-Proizvodnja d.o.o., Zagreb, za postrojenje mala hidroelektrana ABM HE Varaždin – Prethodno rješenje
  174. ZDENAČKA FARMA d.o.o., Veliki Zdenci, za postrojenje Bioplinsko postrojenje Zdenačka farma – Prethodno rješenje
  175. HEP-Proizvodnja d.o.o., Zagreb, za postrojenje Hidroelektrana Lešće – Prethodno rješenje
  176. SENSE ESCO BELIŠĆE d.o.o., Zagreb, za postrojenje Plinifikacijsko kogeneracijsko postrojenje na biomasu Belišće 1 – Prethodno rješenje
  177. Farma muznih krava Orlovnjak d.o.o., Antunovac, za postrojenje Bioplinsko postrojenje Orlovnjak – Prethodno rješenje
  178. Krunoslav Balog, Kolodvorska 15, Donji Kraljevec, za postrojenje BIOPLINARA 150 kW – Prethodno rješenje
  179. BARJAK d.o.o., Osijek, za postrojenje Sunčana elektrana BARJAK 8 – Prethodno rješenje
  180. SIZIM BIO-NERG d.o.o., Veliki Otok, za postrojenje BP "SIZIM BIO-NERG" – Prethodno rješenje
  181. PIK-VINKOVCI d.d., Vinkovci, za postrojenje Bioplinsko postrojenje VINKA – Prethodno rješenje
  182. BENDIX d.o.o., Vinkovci, za postrojenje Izgradnja elektrane na biomasu - MARINA – Prethodno rješenje
  183. MIAGRO ENERGO d.o.o., Našice, za postrojenje Bioplin Kućanci – Prethodno rješenje
  184. KELEMEN ENERGIJA d.o.o., Tounj, za postrojenje Mala hidroelektrana Dabrova dolina 1 – Prethodno rješenje
  185. EKO - ENERGIJA d.o.o., Obrovac, za postrojenje vjetroelektrana Zelengrad-Obrovac 99 MW – Prethodno rješenje
  186. DEPOD PROJEKTI d.o.o., Zagreb, za postrojenje Projekt proizvodnje energije iz biomase na području općine Brinje – Prethodno rješenje
  187. HEP-Proizvodnja d.o.o., Zagreb, za postrojenje mala hidroelektrana MHE Prančevići – Prethodno rješenje
  188. VELEBIT PRO SOL d.o.o., Obrovac, za postrojenje Fotonaponska elektrana VELEBIT OBROVAC – Prethodno rješenje
  189. BIOPLIN PROIZVODNJA d.o.o., Zagreb, za postrojenje Bioplinsko postrojenje "Slatina" 1 MW – Prethodno rješenje
  190. VIŠEVICA ENERGO d.o.o., Zagreb, za postrojenje VIŠEVICA ENERGO PERUŠIĆ – Prethodno rješenje
  191. SERVICE & ENGINEERING INDUSTRY d.o.o., Malinska, za postrojenje Kogeneracijsko postrojenje 60 kW i sušare-ZRK – Prethodno rješenje
  192. Rješenje o odobrenju zahtjeva trgovačkog društva SOLVIS d.o.o., Cehovska 106, Varaždin, za promjenu nositelja projekta u Prethodnom rješenju o stjecanju statusa povlaštenog proizvođača električne energije, klasa: UPI 034-02/13-30/06, urbroj: 371-01/13-04 od 18. ožujka 2013., umjesto trgovačkog društva SIBARIS d.o.o., Brezje 67, Brezje

2014.

  1. Rješenje o odobrenju zahtjeva trgovačkog društva ZAGREBAČKI HOLDING, d.o.o., Zagreb, za promjenu tehničko-tehnoloških značajki i uvjeta korištenja postrojenja mTEO - MALI TERMOENERGETSKI OBJEKT
  2. AUTO-BLAŽI d.o.o., Vidovec, za postrojenje Sunčana elektrana Auto-Blaži-Petrijanec I – Rješenje
  3. PAUK d.o.o., Varaždin, za postrojenje Sunčana elektrana Pauk Kotoriba II – Rješenje
  4. Rajko Cmrečnjak, vl. obrta VINOGRADARSTVO - PODRUMARSTVO "CMREČNJAK", Rajko Cmrečnjak, Sveti Urban 273, Štrigova, za postrojenje Sunčana elektrana Cmrečnjak II – Rješenje
  5. EKO - ENERGIJA d.o.o., Obrovac, za postrojenje vjetroelektrana Zelengrad-Obrovac 99 MW (I faza - 42 MW) – Rješenje
  6. SONET d.o.o., Čakovec, za postrojenje Sunčana elektrana Selnik Sonet – Rješenje
  7. JAVA d.o.o., Ivanec, za postrojenje Sunčana elektrana Java Selnik – Rješenje
  8. SONET d.o.o., Čakovec, za postrojenje Sunčana elektrana Lepoglava VI – Rješenje
  9. JAVA d.o.o., Ivanec, za postrojenje Sunčana elektrana Lepoglava V – Rješenje
  10. KLASA d.o.o., Varaždin, za postrojenje Sunčana elektrana Lepoglava IV – Rješenje
  11. KLASA d.o.o., Varaždin, za postrojenje Sunčana elektrana Lepoglava III – Rješenje
  12. KLASA d.o.o., Varaždin, za postrojenje Sunčana elektrana Lepoglava II – Rješenje
  13. KLASA d.o.o., Varaždin, za postrojenje Sunčana elektrana Lepoglava I – Rješenje
  14. Rješenje o odobrenju zahtjeva trgovačkog društva MAHE HIDROELEKTRANA j.d.o.o., za proizvodnju i prodaju električne energije, Brodski Drenovac, za promjenu nositelja projekta u Prethodnom rješenju o stjecanju statusa povlaštenog proizvođača električne energije, klasa: UPI 034-02/14-30/08, urbroj: 371-01/14-06 od 12. lipnja 2014., umjesto nositelja projekta Ljiljane Šoch, Drenovac 1B, Ratkovica
  15. KONČAR - OBNOVLJIVI IZVORI d.o.o., Zagreb, za postrojenje Mala hidroelektrana Zvečevo – Rješenje
  16. Rješenje o odobrenju zahtjeva trgovačkog društva WHITEFIELD ENERGY d.o.o., za proizvodnju, trgovinu i usluge, Bjelopolje, za promjenu nositelja projekta u Prethodnom rješenju o stjecanju statusa povlaštenog proizvođača električne energije, klasa: UPI 034-02/13-30/11, urbroj: 371-01/13-03 od 22. veljače 2013., umjesto trgovačkog društva PERGAMENT d.o.o., Bjelopolje 65, Bjelopolje
  17. ENERGANA FUŽINE d.o.o., Fužine – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  18. KONČAR - OBNOVLJIVI IZVORI d.o.o., Zagreb, za postrojenje Mala hidroelektrana Zvečevo – Rješenje
  19. SOLIDA d.o.o., Ivanec, za postrojenje Sunčana elektrana Konjšćina III – Rješenje
  20. SOLIDA d.o.o., Ivanec, za postrojenje Sunčana elektrana Konjšćina II – Rješenje
  21. SOLIDA d.o.o., Ivanec, za postrojenje Sunčana elektrana Konjšćina I – Rješenje
  22. CESTICA SUN j.d.o.o., Cestica, za postrojenje Sunčana elektrana btSOLAR 2 – Rješenje
  23. CESTICA SUN j.d.o.o., Cestica, za postrojenje Sunčana elektrana btSOLAR 1 – Rješenje
  24. Rješenje o odobrenju zahtjeva trgovačkog društva ELCO SOLAR d.o.o. za proizvodnju, trgovinu i usluge, Đakovo, za promjenu nositelja projekta u Prethodnom rješenju o stjecanju statusa povlaštenog proizvođača električne energije, klasa: UPI 034-02/12-30/04, urbroj: 371-01/13-08 od 7. svibnja 2013., umjesto nositelja projekta Ivana Kočiša, vl. obrta ELCO, obrt za elektroniku, informatiku i telekomunikacije, vl. Ivan Kočiš, Đakovo, J. Ivakića 50
  25. EKO - ENRGIJA d.o.o., Obrovac, za postrojenje vjetroelektrana Zelengrad-Obrovac 99 MW – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  26. e-two-energy proizvodnja d.o.o., Zagreb, za postrojenje Termoelektrana "KOPRIVNIČKI IVANEC" – Rješenje o odbacivanju zahtjeva za Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  27. MOSLAVINA PROIZVODI d.o.o., Sišćani, za postrojenje Bioplinsko postrojenje Bojana – Rješenje
  28. Rješenje o odobrenju zahtjeva trgovačkog društva LE-ENERGIJA d.o.o., Zagreb, za promjenu nositelja projekta u Rješenju o stjecanju statusa povlaštenog proizvođača električne energije, klasa: UPI 034-02/12-31/51, urbroj: 371-01/12-04 od 12. srpnja 2012., umjesto trgovačkog društva JVR d.o.o., Zagreb
  29. Rješenje o odobrenju zahtjeva trgovačkog društva Energija Gradec d.o.o., Zagreb, za promjenu nositelja projekta u Rješenju o stjecanju statusa povlaštenog proizvođača električne energije, klasa: UPI 034-02/13-31/49, urbroj: 371-01/13-03 od 17. prosinca 2013., umjesto trgovačkog društva AGROKOR-ENERGIJA d.o.o., Zagreb
  30. Rješenje o odobrenju zahtjeva trgovačkog društva ARBUROŽA d.o.o., Novalja, za promjenu nositelja projekta u Rješenju o stjecanju statusa povlaštenog proizvođača električne energije, klasa: UPI 034-02/12-31/59, urbroj: 371-01/12-04 od 21. rujna 2012., umjesto trgovačkog društva KOMUNALIJE d.o.o., Novalja
  31. Rješenje o odobrenju zahtjeva trgovačkog društva PONIKVE EKO OTOK KRK d.o.o., Krk, za promjenu nositelja projekta u Rješenju o stjecanju statusa povlaštenog proizvođača električne energije, klasa: UPI 034-02/12-31/78, urbroj: 371-01/12-02 od 22. listopada 2012., umjesto trgovačkog društva PONIKVE d.o.o., Krk
  32. BRANA d.o.o., Virovitica, za postrojenje Sunčana elektrana Brana I – Rješenje
  33. Sveučilište u Rijeci - Tehnički fakultet, Rijeka, za postrojenje Fotonaponska elektrana RITEH-1 – Rješenje
  34. RP GLOBAL DANILO d.o.o., Zagreb, za postrojenje Vjetroelektrana Velika Glava, Bubrig i Crni Vrh – Rješenje
  35. Rješenje o odobrenju zahtjeva trgovačkog društva VJETROELEKTRANA ORJAK d.o.o., Split, za promjenu nositelja projekta u Prethodnom rješenju o stjecanju statusa povlaštenog proizvođača električne energije, klasa: 034-02/13-30/120, urbroj: 371-01/13-03 od 17. prosinca 2013., umjesto trgovačkog društva SEM 1986 d.d., Split
  36. Rješenje o odobrenju zahtjeva trgovačkog društva CESTICA SUN j.d.o.o., Cestica, za promjenu nositelja projekta u Prethodnom rješenju o stjecanju statusa povlaštenog proizvođača električne energije, klasa: 034-02/12-30/140, urbroj: 371-01/12-05 od 22. listopada 2012., umjesto trgovačkog društva BT Solar d.o.o., Varaždin
  37. Rješenje o odobrenju zahtjeva trgovačkog društva CESTICA SUN j.d.o.o., Cestica, za promjenu nositelja projekta u Prethodnom rješenju o stjecanju statusa povlaštenog proizvođača električne energije, klasa: 034-02/12-30/139, urbroj: 371-01/12-05 od 22. listopada 2012., umjesto trgovačkog društva BT Solar d.o.o., Varaždin
  38. Srećko Moharić, Dragoslavec Selo 20, Macinec, za postrojenje Sunčana elektrana Moharić – Rješenje
  39. OSATINA GRUPA d.o.o., Semeljci, za postrojenje Kogeneracija Tomašanci 1 MW + 1 MW – Rješenje
  40. SANJA OŽBOLT vl. obrta OBRTNIČKA RADNJA "POTOK", Čabar, za postrojenje Mala hidroelektrana Potok – Rješenje o odbacivanju zahtjeva za Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  41. PERANOVIĆ d.o.o., Dugo Selo, za postrojenje Mala hidroelektrana Badljevina – Rješenje
  42. PELET GRUPA d.o.o., Zagreb, za postrojenje Proizvodnja električne energije i kućnog peleta iz biomase – Rješenje
  43. ZELOVO d.o.o., Zagreb, za postrojenje Vjetroelektrana ST3-1/2 – Rješenje o odbijanju zahtjeva za izdavanje Prethodnog rješenja
  44. Ivan Levačić, vl. obrta PERAD "GOJI-PILE", IVAN LEVAČIĆ, STANETINEC BB, Štrigova, za postrojenje Sunčana elektrana Levačić III – Rješenje
  45. Ivan Levačić, vl. obrta PERAD "GOJI-PILE", IVAN LEVAČIĆ, STANETINEC BB, Štrigova, za postrojenje Sunčana elektrana Levačić II – Rješenje
  46. FEKS d.o.o., Bjelovar – VR ENBEKON d.o.o., Zagreb, za postrojenje Sunčana elektrana Feks 3 – Rješenje o izmjeni Prethodnog rješenja
  47. FEKS d.o.o., Bjelovar – VR ENBEKON d.o.o., Zagreb, za postrojenje Sunčana elektrana Feks 2 – Rješenje o izmjeni Prethodnog rješenja
  48. FEKS d.o.o., Bjelovar – VR ENBEKON d.o.o., Zagreb, za postrojenje Sunčana elektrana Feks 1 – Rješenje o izmjeni Prethodnog rješenja
  49. PODUZETNIČKI INKUBATOR BIOS d.o.o., Osijek, za postrojenje Fotonaponska elektrana Bios Osijek 1 – Rješenje
  50. AMNIS ENERGIJA d.o.o., Zagreb, za postrojenje Fotonaponska elektrana Barban – Rješenje
  51. Rješenje o odobrenju zahtjeva trgovačkog društva SLAVONIJA OIE d.o.o., Slavonski Brod, za izmjenu Prethodnog rješenja o stjecanju statusa povlaštenog proizvođača električne energije, klasa: UPI 034-02/12-30/52, urbroj: 371-01/13-04 od 28. kolovoza 2013.
  52. SOLARNE ELEKTRANE BUKOVICA d.o.o., Zagreb, za postrojenje Solarna elektrana Bukovica 5 – Rješenje o obnovi postupka izdavanja prethodnog rješenja
  53. SOLARNE ELEKTRANE BUKOVICA d.o.o., Zagreb, za postrojenje Solarna elektrana Bukovica 4 – Rješenje o obnovi postupka izdavanja prethodnog rješenja
  54. SOLARNE ELEKTRANE BUKOVICA d.o.o., Zagreb, za postrojenje Solarna elektrana Bukovica 3 – Rješenje o obnovi postupka izdavanja prethodnog rješenja
  55. SOLARNE ELEKTRANE BUKOVICA d.o.o., Zagreb, za postrojenje Solarna elektrana Bukovica 2 – Rješenje o obnovi postupka izdavanja prethodnog rješenja
  56. SOLARNE ELEKTRANE BUKOVICA d.o.o., Zagreb, za postrojenje Solarna elektrana Bukovica 1 – Rješenje o obnovi postupka izdavanja prethodnog rješenja
  57. SOLEKTRA d.o.o., Čakovec, za postrojenje Sunčana elektrana Solektra III – Rješenje
  58. Rješenje o odobrenju zahtjeva Augustina Tomića vlasnika obrta TAMAS, obrta za proizvodnju električne energije iz obnovljivih izvora, Krč 13, Domaslovec, za izmjenu Rješenja o stjecanju statusa povlaštenog proizvođača električne energije, klasa: UPI 034-02/11-31/20, urbroj: 371-01/11-04 od 20. prosinca 2011.
  59. KLASA d.o.o., Varaždin, za postrojenje Sunčana elektrana Klasa IV – Rješenje
  60. KLASA d.o.o., Varaždin, za postrojenje Sunčana elektrana Klasa III – Rješenje
  61. KLASA d.o.o., Varaždin, za postrojenje Sunčana elektrana Klasa II – Rješenje
  62. VIZ-Molendinum d.o.o., Zagreb, za postrojenje mala hidroelektrana Klipić – Prethodno rješenje
  63. CARPE DIEM d.o.o., Osijek, za postrojenje Kogeneracijsko postrojenje na biomasu "Antunovac 1" – Prethodno rješenje
  64. AGROKOR-ENERGIJA d.o.o., Zagreb, za postrojenje Bioplinsko postrojenje POPOVAC – Prethodno rješenje
  65. AGROKOR-ENERGIJA d.o.o., Zagreb, za postrojenje Bioplinsko postrojenje OVČARA – Prethodno rješenje
  66. KONČAR - OBNOVLJIVI IZVORI d.o.o., Zagreb, za postrojenje Mala hidroelektrana Zvečevo – Prethodno rješenje
  67. AGROPROTEINKA-ENERGIJA d.o.o., Sesvete, za postrojenje Postrojenje za proizvodnju bioplina i električne energije – Prethodno rješenje
  68. ENERGO EXPERT d.o.o., Brest Pokupski, za postrojenje Energana na šumsku biomasu 300 kW – Prethodno rješenje
  69. VRBOVSKO EKO ENERGIJA d.o.o., Vrbovsko, za postrojenje Projekt VRBOVSKO 1900 kWe – Prethodno rješenje
  70. KIRCEK ENERGY d.o.o., Ljubešćica, za postrojenje ORC KOGENERACIJA NA DRVNU BIOMASU – Prethodno rješenje
  71. KAPTOL-GRUPA d.o.o., Zagreb, za postrojenje mala hidroelektrana Letaj – Prethodno rješenje
  72. ENERGOSTATIK d.o.o., Zagreb, za postrojenje Kogeneracijsko postrojenje na biomasu "GRUBIŠNO POLJE" 5,0 MWel – Prethodno rješenje
  73. RENETEH OGULIN d.o.o., Ogulin, za postrojenje Kogeneracija Ogulin – Prethodno rješenje
  74. RELAXO d.o.o., Beli Manastir, za postrojenje Bioplinsko postrojenje "TRPINJA I" – Prethodno rješenje
  75. SAVA d.o.o., Stara Gradiška, za postrojenje Izgradnja kogeneracijskog postrojenja na bazi izgaranja drvne bio mase – Prethodno rješenje
  76. KONČAR - OBNOVLJIVI IZVORI d.o.o., Zagreb, za postrojenje Rekonstrukcija vjetroelektrane Pometeno brdo – Prethodno rješenje
  77. KONČAR - OBNOVLJIVI IZVORI d.o.o., Zagreb, za postrojenje Rekonstrukcija vjetroelektrane Pometeno brdo – Prethodno rješenje
  78. EKO KOTOR d.o.o., Kotoriba, za postrojenje Bioelektrana-energana na bioplin EKO KOTOR 1 – Prethodno rješenje
  79. Ankica Leko, Kaptolska 7, Osijek, za postrojenje Solarna elektrana LEKO 1 – Prethodno rješenje
  80. BIO SNAGA d.o.o., Darda, za postrojenje Kogeneracija na drvenu biomasu "Darda 1" – Prethodno rješenje
  81. Ljiljana Šoch, Drenovac 1b, Ratkovica, za postrojenje Mala hidroelektrana Orljava 8 – Prethodno rješenje
  82. SPIN VALIS INTERNACIONAL d.o.o., Požega, za postrojenje Projekt SPIN VALIS 1525 kWe – Prethodno rješenje
  83. EKOTOK d.o.o., Draganić, za postrojenje mala hidroelektrana Križančića mlin – Prethodno rješenje
  84. ENERGANA GUNJA d.o.o., Gunja, za postrojenje Mala kogeneracija na bioplin ENERGANA GUNJA 1 MWel – Prethodno rješenje
  85. BIOENERGETIKA d.o.o., Slavonski Brod, za postrojenje Izgradnja kogeneracijskog postrojenja na bazi izgaranja biomase – Prethodno rješenje
  86. BPEL d.o.o., Pisarovina, za postrojenje Bioplinska elektrana Pisarovina – Prethodno rješenje
  87. S.E.G. INŽENJERING d.o.o., Osijek, za postrojenje Sunčana elektrana SEG 2 – Prethodno rješenje
  88. TEREBRO d.o.o., Zagreb, za postrojenje Kogeneracijsko postrojenje na biomasu "Terebro Otok" i tvornica drvenih peleta – Prethodno rješenje
  89. Grad Rijeka, Rijeka, za postrojenje Fotonaponska elektrana Dječji vrtić Pehlin – Prethodno rješenje
  90. OSATINA GRUPA d.o.o., Semeljci, za postrojenje Kogeneracija Tomašanci 1 MW + 1 MW – Prethodno rješenje
  91. PANAGRA d.o.o., Osijek, za postrojenje Sunčana elektrana Panagra 3 – Prethodno rješenje
  92. APRICIS d.o.o., Široko Polje, za postrojenje Sunčana elektrana Apricis 1 – Prethodno rješenje
  93. FORS d.o.o., Široko Polje, za postrojenje Sunčana elektrana Fors 1 – Prethodno rješenje

2013.

  1. Rješenje o odobrenju zahtjeva trgovačkog društva VJETROELEKTRANA RUDINE d.o.o., Slano, za izmjenu Prethodnog rješenja o stjecanju statusa povlaštenog proizvođača električne energije, klasa: UPI 034-02/12-30/142, urbroj: 371-01/12-03 od 16. studenoga 2012.
  2. ŠVENDA d.o.o., Čakovec, za postrojenje Sunčana elektrana Švenda – Rješenje
  3. AGROKOR-ENERGIJA d.o.o., Zagreb, za postrojenje Bioplinsko postrojenje Mitrovac – Rješenje
  4. Rješenje o odobrenju zahtjeva trgovačkog društva SOLARNI PROJEKTI d.o.o., Osijek, za promjenu nositelja projekta u Prethodnom rješenju o stjecanju statusa povlaštenog proizvođača električne energije, klasa: UPI 034-02/13-30/05, urbroj: 371-01/13-08 od 7. svibnja 2013., umjesto nositelja projekta Luka Duvnjak, vl. obrta GOSPODARSTVO DUVNJAK, obrt za poljoprivredu, trgovinu i usluge, vl. Luka Duvnjak, Đakovo, Franje Račkog 207
  5. ZAGREBAČKI HOLDING d.o.o., Zagreb, za postrojenje mTEO - MALI TERMOENERGETSKI OBJEKT – Rješenje
  6. GEOEN d.o.o., Zagreb, za postrojenje Geotermalna elektrana "Marija 1" – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  7. OSATINA GRUPA d.o.o., Općina Semeljci, za postrojenje Bioplinsko postrojenje Slašćak – Rješenje
  8. Mario Mlinarić, vl. obrta USLUŽNO-PROIZVODNO-TRGOVAČKI OBRT "MISTEKS", VL. MARIO MLINARIĆ, VUKOVAR, LIČKA 25, Vukovar, za postrojenje Fotonaponski sustav Dar sunca – Rješenje
  9. OBIK ZELINA d.o.o., Sveti Ivan Zelina, za postrojenje Sunčana elektrana OBIK 120 kW – Rješenje o odbijanju zahtjeva za izdavanje Prethodnog rješenja
  10. Robert Zadravec, Dragoslavec Selo 46, Gornji Mihaljevec, za postrojenje Sunčana elektrana Zadravec – Rješenje
  11. BERKO d.o.o., Čakovec, za postrojenje Sunčana elektrana Berko Kotoriba II – Rješenje
  12. BERKO d.o.o., Čakovec, za postrojenje Sunčana elektrana Berko Kotoriba I – Rješenje
  13. BERKO d.o.o., Čakovec, za postrojenje Sunčana elektrana Berko Belica II – Rješenje
  14. BERKO d.o.o., Čakovec, za postrojenje Sunčana elektrana Berko Belica I – Rješenje
  15. GeoTop d.o.o., Štefanec, za postrojenje Sunčana elektrana GeoTop – Rješenje
  16. SREDNJA STRUKOVNA ŠKOLA VINKOVCI, Vinkovci, za postrojenje Sunčana elektrana Srednja strukovna škola Vinkovci – Rješenje
  17. COMPROM PLUS d.o.o., Varaždin, za postrojenje Sunčana elektrana Comprom plus – Rješenje
  18. BERA d.o.o., Čakovec, za postrojenje Solarna elektrana Bera – Rješenje
  19. CONCEPTUS ELECTRICA d.o.o., Ludbreg, za postrojenje Sunčana elektrana Mipcro – Rješenje
  20. CONCEPTUS ELECTRICA d.o.o., Ludbreg, za postrojenje Sunčana elektrana Consors – Rješenje
  21. SOLAR MODUS d.o.o., Marasi, za postrojenje Solarna elektrana Vrsar – Rješenje
  22. IKONA j.d.o.o., Nedelišće, za postrojenje Sunčana elektrana Sabol – Rješenje
  23. Damir Sabol, Nedelišće – IKONA j.d.o.o., Nedelišće, za postrojenje Sunčana elektrana Sabol – Rješenje o izmjeni Prethodnog rješenja
  24. ZRAKE SUNCA d.o.o., Selnica, za postrojenje Sunčana elektrana Zrake sunca – Rješenje
  25. DIGICOM d.o.o., Zagreb, za postrojenje Sunčana elektrana Digicom – Rješenje
  26. Robert Kos, Dragoslavec Selo 16, Macinec, za postrojenje Sunčana elektrana Kos II – Rješenje
  27. WORK-ING d.o.o., Varaždin, za postrojenje Fotonaponsko postrojenje Work-ing – Rješenje
  28. DEPOCOM SOLAR d.o.o., Vularija, za postrojenje Sunčana elektrana Bratuša – Rješenje
  29. Rješenje o odobrenju zahtjeva trgovačkog društva VELIKA POPINA d.o.o., Zagreb, za promjenu tehničko-tehnoloških značajki i uvjeta korištenja postrojenja Vjetroelektrana ZD6 (1. faza)
  30. EKO ZADAR DVA d.o.o., Benkovac, za postrojenje Vjetroelektrana ZD4 – Rješenje
  31. DALMATI d.o.o., Drniš, za postrojenje Sunčana elektrana Etnolend 1 – Rješenje
  32. MA-HER d.o.o., Ivanovec, za postrojenje Sunčana elektrana MA-HER – Rješenje
  33. Rješenje o odobrenju zahtjeva trgovačkog društva SOLARNI PARK ORO 1 d.o.o., Oroslavje, za promjenu nositelja projekta u Prethodnom rješenju o stjecanju statusa povlaštenog proizvođača električne energije, klasa: UPI 034-02/12-30/37, urbroj: 371-01112-06 od 16. travnja 2012., umjesto nositelja projekta OPĆINA NOVIGRAD PODRAVSKI, Novigrad Podravski
  34. Rješenje o odobrenju zahtjeva trgovačkog društva ARTICULATIO d.o.o., Dugopolje, za promjenu nositelja projekta u Rješenju o stjecanju statusa povlaštenog proizvođača električne energije klasa: UPI 034-02/12-31/72, urbroj: 371-01/12-03 od 21. rujna 2012., umjesto nositelja projekta MUCIĆ & Co d.o.o., Dugopolje
  35. TEKELI PROJEKT - INŽENJERING d.o.o., Mursko Središće, za postrojenje Sunčana elektrana Tekeli – Rješenje
  36. Katarina Novak, Tupkovec 30, Macinec, za postrojenje Sunčana elektrana Novak – Rješenje
  37. Dragutin Bradić, Kralja Zvonimira 2, Zagreb, za postrojenje Sunčana elektrana Bradić – Rješenje
  38. AUTO-PERŠAK d.o.o., Novo Selo Rok, Čakovec, za postrojenje Sunčana elektrana Auto Peršak – Rješenje
  39. OŠTRA STINA d.o.o., Zagreb, za postrojenje Vjetroelektrana ST1-2 – Rješenje
  40. VJETROELEKTRANA JELINAK d.o.o., Split, za postrojenje Vjetroelektrana Jelinak – Rješenje
  41. SPLIT PROJEKT d.o.o, Sesvete, za postrojenje Fotonaponski sustav tracking Sesvete – Rješenje
  42. HRASTOVIĆ INŽENJERING d.o.o., Đakovo, za postrojenje Fotonaponska elektrana Hrastović 1 – Rješenje
  43. KUBAT d.o.o., Varaždinske toplice, za postrojenje Sunčana elektrana Kubat – Rješenje
  44. BERKO d.o.o., Čakovec, za postrojenje Sunčana elektrana Berko Sivica 2 – Rješenje
  45. BERKO d.o.o., Čakovec, za postrojenje Sunčana elektrana Berko Sivica 1 – Rješenje
  46. OSATINA GRUPA d.o.o., Semeljci, za postrojenje Staklenik za hidroponski uzgoj rajčica sa pratećim sadržajima – Rješenje
  47. SUNČANE ELEKTRANE PETROKOV d.o.o., Zagreb, za postrojenje Sunčana elektrana Kanfanar – Rješenje
  48. Primorsko-goranska županija, Rijeka, za postrojenje Fotonaponski sustav Slogin kula – Rješenje
  49. Mirko Višić vl. obrta Obrt za vodoinstalaciju VIŠIC TIM, Podstrana, za postrojenje Fotonaponska elektrana Višić-Tim – Rješenje
  50. VJETROELEKTRANE GLUNČA d.o.o., Šibenik, za postrojenje Vjetroelektrana Glunča – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  51. KLASA d.o.o., Varaždin, za postrojenje Sunčana elektrana Klasa – Rješenje
  52. MALA HIDROELEKTRANA PLETERNICA d.o.o., Pleternica, za postrojenje Mala hidroelektrana Pleternica na rijeci Orljavi – Rješenje
  53. 3RZ d.o.o., Kostrena, za postrojenje Sunčana elektrana 3R Zbašnik Dramalj – Rješenje o izmjeni rješenja
  54. VJETROELEKTRANA JELINAK d.o.o., Split, za postrojenje Vjetroelektrana Jelinak – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  55. ENERCO SOLAR d.o.o., Zaprešić, za postrojenje Sunčana elektrana Zagreb 1 – Rješenje
  56. Konzum, trgovina na veliko i malo d.d., Zagreb, za postrojenje Solarna elektrana Konzum-Sopot – Rješenje
  57. Ilinka Knežević, Kneza Branimira 1, Đakovo, za postrojenje Sunčana elektrana Knežević 1 – Rješenje
  58. VELPAPIR d.o.o., Zagreb, za postrojenje Fotonaponski sustav Velpapir – Rješenje
  59. Marko Mijakić, Pavićeva 24, Đakovo, za postrojenje Sunčana elektrana Mijakić-1 – Rješenje
  60. Vinko Martić, Ladvić 3c, Crikvenica, za postrojenje Sunčana elektrana Crikvenica Ladvić 1 – Rješenje
  61. LUMISS d.o.o., Dubrovnik, za postrojenje Sunčana elektrana Atlantska plovidba – Rješenje
  62. FLAMTRON, d.o.o., Kutina, za postrojenje Fotonaponski sustav Brunkovac Kutina – Rješenje
  63. VIPnet d.o.o., Zagreb, za postrojenje Fotonaponski sustav Žitnjak-VIPNET – Rješenje
  64. GRAĐEVINARSTVO I PROIZVODNJA KRK d.d., Krk, za postrojenje Solarna elektrana GP Krk 30-1 – Rješenje
  65. Alojz Kovač, vl. obrta "ELEKTROMEHANIKA", RADIONICA ZA POPRAVAK I PROIZVODNJU PLINSKIH I ELEKTRIČNIH UREĐAJA, ČAKOVEC, VINKA ŽGANCA 4, za postrojenje Fotonaponski sustav Elektromehanika-Kovač – Rješenje
  66. ZAGREB-DEAN d.o.o., Zagreb, za postrojenje Fotonaponski sustav Brezje, Sveta Nedelja – Rješenje
  67. ITRS d.o.o., Zagreb, za postrojenje Fotonaponska elektrana 30 kW Drinovci 3 – Rješenje
  68. ITRS d.o.o., Zagreb, za postrojenje Fotonaponska elektrana 30 kW Drinovci 2 – Rješenje
  69. ITRS d.o.o., Zagreb, za postrojenje Fotonaponska elektrana 30 kW – Rješenje
  70. ZELENO DEMERJE d.o.o., Demerje, za postrojenje Sunčana elektrana Zeleno Demerje – Rješenje
  71. TEHNIČKA ŠKOLA, Slavonski Brod, za postrojenje Fotonaponska elektrana "SB Solar TŠ" – Rješenje
  72. IKS PAVIĆ d.o.o., Sesvete, za postrojenje Fotonaponski sustav Pavić – Rješenje
  73. VJETROELEKTRANA PONIKVE d.o.o., Dubrovnik, za postrojenje Vjetroelektrana Ponikve – Rješenje
  74. ENERGO d.o.o., Rijeka, za postrojenje Sunčana elektrana Rijeka – Rješenje
  75. ENERGIJA GRADEC d.o.o., Zagreb, za postrojenje Bioplinsko postrojenje Gradec – Rješenje
  76. C.E.M.P. d.o.o., Zagreb, za postrojenje Vjetroelektrana Krš Pađene-Proširenje – Prethodno rješenje
  77. EUCON d.o.o., Samobor, za postrojenje Mala hidroelektrana Čabranka 1 – Prethodno rješenje
  78. SOLAR ENERGIJA d.o.o., Čakovec, za postrojenje Sunčana elektrana Mura III – Prethodno rješenje
  79. SOLAR ENERGIJA d.o.o., Čakovec, za postrojenje Sunčana elektrana Mura II – Prethodno rješenje
  80. SOLAR ENERGIJA d.o.o., Čakovec, za postrojenje Sunčana elektrana Mura I – Prethodno rješenje
  81. C.E.M.P. d.o.o., Zagreb, za postrojenje Vjetroelektrana Pađene – Prethodno rješenje
  82. C.E.M.P. d.o.o., Zagreb, za postrojenje Vjetroelektrana Krš Pađene – Prethodno rješenje
  83. POŠTAK d.o.o., Zagreb, za postrojenje Vjetroelektrana Proširenje ZD6 (dio) snage oko 45 MW – Prethodno rješenje
  84. SEM 1986 d.d., Split, za postrojenje Vjetroelektrana "Kom-Orjak-Greda" – Prethodno rješenje
  85. Elektrane Sabadin d.o.o., Zagreb, za postrojenje Fotonaponska elektrana Sabadin – Prethodno rješenje
  86. SOLARNE ELEKTRANE BUKOVICA d.o.o., Zagreb, za postrojenje Solarna elektrana Bukovica 5 – Prethodno rješenje
  87. SOLARNE ELEKTRANE BUKOVICA d.o.o., Zagreb, za postrojenje Solarna elektrana Bukovica 4 – Prethodno rješenje
  88. SOLARNE ELEKTRANE BUKOVICA d.o.o., Zagreb, za postrojenje Solarna elektrana Bukovica 3 – Prethodno rješenje
  89. SOLARNE ELEKTRANE BUKOVICA d.o.o., Zagreb, za postrojenje Solarna elektrana Bukovica 2 – Prethodno rješenje
  90. SOLARNE ELEKTRANE BUKOVICA d.o.o., Zagreb, za postrojenje Solarna elektrana Bukovica 1 – Prethodno rješenje
  91. DALEKOVOD PROFESSIO d.o.o., Zagreb, za postrojenje Vjetroelektrana Voštane – Prethodno rješenje
  92. NAJAM ZA VAS d.o.o., Zagreb, za postrojenje Mala protočna hidroelektrana na rijeci Glini – Prethodno rješenje
  93. ENERGY 9 d.o.o., Slatina, za postrojenje ENERGY 9 – Prethodno rješenje
  94. ORNATUS d.o.o., Novi Stankovci, za postrojenje Fotonaponska elektrana Novi Stankovci - Zona A3 – Prethodno rješenje
  95. BR BIOPLIN CRNAC 1 d.o.o., Crnac, za postrojenje Elektrana na bioplin Crnac 1 – Prethodno rješenje
  96. SOLAR ART d.o.o., Split, za postrojenje Sunčana elektrana Kolan 2 – Prethodno rješenje
  97. SOLAR ART d.o.o., Split, za postrojenje Sunčana elektrana Kolan 1 – Prethodno rješenje
  98. C.E.N.S.U.R.-ZRMANJA d.o.o., Obrovac, za postrojenje Kompleks male vjetroelektrane Jasenice (radni naziv Jasenice I i Jasenice II) – Prethodno rješenje
  99. SUNSTROOM INVESTICIJE d.o.o., Split, za postrojenje Sunčana elektrana Barbara – Prethodno rješenje
  100. SUNSTROOM INVESTICIJE d.o.o., Split, za postrojenje Sunčana elektrana Ružica – Prethodno rješenje
  101. SUNSTROOM INVESTICIJE d.o.o., Split, za postrojenje Sunčana elektrana Katarina – Prethodno rješenje
  102. Krešimir Terzić vl. obrta DURUS, obrt za poljoprivredu, Tina Ujevića 4, Novi Čeminac, za postrojenje Sunčana elektrana Durus – Prethodno rješenje
  103. Krešimir Terzić vl. obrta DURUS, obrt za poljoprivredu, Tina Ujevića 4, Novi Čeminac, za postrojenje Sunčana elektrana Krčevina 2 – Prethodno rješenje
  104. DURUS d.o.o., Novi Čeminac, za postrojenje Sunčana elektrana Krčevina 1 – Prethodno rješenje
  105. Dalibor Vrček, vl. obrta Obiteljsko poljoprivredno gospodarstvo Vrček, Črnec Biškupečki, za postrojenje BIOPLINSKA ELEKTRANA – Prethodno rješenje
  106. Josip Čvek, vl. obrta ČVEK, obrt u poljoprivredi, Viškovci, za postrojenje Sunčana elektrana JOSIP 2 – Prethodno rješenje
  107. Sveučilište u Rijeci - Tehnički fakultet, Rijeka, za postrojenje Fotonaponska elektrana RITEH-1 – Prethodno rješenje
  108. FLAMTRON d.o.o., Kutina, za postrojenje Fotonaponska elektrana Ambarine – Prethodno rješenje
  109. VJETROELEKTRANA KATUNI d.o.o., Dubrovnik, za postrojenje Vjetroelektrana Lukovac – Prethodno rješenje
  110. VJETROELEKTRANA KATUNI d.o.o., Dubrovnik, za postrojenje Vjetroelektrana Katuni – Prethodno rješenje
  111. ENTRAF d.o.o., Zagreb, za postrojenje MTE Logorište – Prethodno rješenje
  112. Kristina Išasegi, vl. obrta MIEM, Đakovačka 131, Ivanovci Gorjanski, za postrojenje Sunčana elektrana MIEM – Prethodno rješenje
  113. BIOPLINARA ORGANICA KALNIK 1 d.o.o., Sveti Petar Orehovec, za postrojenje Bioplionara organica Kalnik 1 – Prethodno rješenje
  114. DANIJELA SOLAR d.o.o., Domašin, za postrojenje Sunčana elektrana Danijela Solar III – Prethodno rješenje
  115. DANIJELA SOLAR d.o.o., Domašin, za postrojenje Sunčana elektrana Danijela Solar – Prethodno rješenje
  116. ENVITEC BIOGAS d.o.o., Slatina, za postrojenje Bio postrojenje Donji Miholjac – Prethodno rješenje
  117. ENVITEC BIOGAS d.o.o., Slatina, za postrojenje Bio postrojenje Viljevo – Prethodno rješenje
  118. Marinko Božić, vl. obrta ELBO za proizvodnju, trgovinu i usluge, Piškorevci, za postrojenje Sunčana elektrana ELBO 1 – Prethodno rješenje
  119. MIHOLJSKO SUNCE LOVAS d.o.o., Ilok, za postrojenje Fotonaponska elektrana Miholjsko sunce – Prethodno rješenje
  120. MERIDIAN SOLIS 3 d.o.o., Zadar, za postrojenje Fotonaponska elektrana Bokanjac 2 – Prethodno rješenje
  121. MERIDIAN SOLIS 3 d.o.o., Zadar, za postrojenje Fotonaponska elektrana Bokanjac – Prethodno rješenje
  122. SLAVONIJA DI d.o.o., Slavonski Brod, za postrojenje Kogeneracija na biomasu SLAVONIJA DI – Prethodno rješenje
  123. Srećko Moharić, Dragoslavec Selo 20, Dragoslavec Selo, OIB: 26703887453, za postrojenje Sunčana elektrana Moharić – Prethodno rješenje
  124. PLAVI SVOD d.o.o., Zabok, za postrojenje Sunčana elektrana Konjščina VII – Prethodno rješenje
  125. NOVA DUGA d.o.o., Križevci, za postrojenje Sunčana elektrana Konjščina VI – Prethodno rješenje
  126. CENT d.o.o., Varaždin, za postrojenje Sunčana elektrana Konjščina V – Prethodno rješenje
  127. BRANA d.o.o., Virovitica, za postrojenje Sunčana elektrana Brana I – Prethodno rješenje
  128. Rajko Cmrečnjak i Marta Cmrečnjak, vl. obrta VINOGRADARSTVO - PODRUMARSTVO "CMREČNJAK", RAJKO CMREČNJAK I MARTA CMREČNJAK, SVETI URBAN 273, Štrigova, za postrojenje Sunčana elektrana Cmrečnjak II – Prethodno rješenje
  129. AGROKOR-ENERGIJA d.o.o., Zagreb, za postrojenje Bioplinsko postrojenje Mitrovac – Prethodno rješenje
  130. Ivan Levačić, vl. obrta PERAD "GOJI-PILE", IVAN LEVAČIĆ, STANETINEC BB, Štrigova, za postrojenje Sunčana elektrana Levačić V – Prethodno rješenje
  131. Ivan Levačić, vl. obrta PERAD "GOJI-PILE", IVAN LEVAČIĆ, STANETINEC BB, Štrigova, za postrojenje Sunčana elektrana Levačić IV – Prethodno rješenje
  132. SOLARNI PARK ORO 1 d.o.o., Oroslavje, za postrojenje Solarna elektrana na k.č.br. 2772, k.o. Oroslavje – Prethodno rješenje
  133. SOL NAVITAS LABIN d.o.o., Labin, za postrojenje Sunčana elektrana Novi Labin VI – Prethodno rješenje
  134. SOL NAVITAS LABIN d.o.o., Labin, za postrojenje Sunčana elektrana Novi Labin V – Prethodno rješenje
  135. SOL NAVITAS LABIN d.o.o., Labin, za postrojenje Sunčana elektrana Novi Labin IV – Prethodno rješenje
  136. SOL NAVITAS LABIN d.o.o., Labin, za postrojenje Sunčana elektrana Novi Labin III – Prethodno rješenje
  137. SOL NAVITAS LABIN d.o.o., Labin, za postrojenje Sunčana elektrana Novi Labin II – Prethodno rješenje
  138. SOL NAVITAS LABIN d.o.o., Labin, za postrojenje Sunčana elektrana Novi Labin I – Prethodno rješenje
  139. FLAMTRON, d.o.o., Kutina, za postrojenje Fotonaponska elektrana Županja – Prethodno rješenje
  140. BIOINTEGRA d.o.o., Lukavac, za postrojenje Bioplinsko postrojenje "Slatina" – Prethodno rješenje
  141. TRASA d.o.o., Zlatar, za postrojenje Sunčana elektrana Zlatar Bistrica 1 – Prethodno rješenje
  142. SENEGA d.o.o., Stankovci, za postrojenje Fotonaponska elektrana Stankovci – Prethodno rješenje
  143. SOLIDA NOVA d.o.o., Ivanec, za postrojenje Sunčana elektrana Zlatar Bistrica 3 – Prethodno rješenje
  144. MOSLAVINA PROIZVODI d.o.o., Sišćani, za postrojenje Bioplinsko postrojenje Bojana; – Prethodno rješenje
  145. BIOEL d.o.o., Đulovac, za postrojenje BPE ORGANICA BIOEL 1 – Prethodno rješenje
  146. DRUGI NIVO d.o.o., Ivanec, za postrojenje Sunčana elektrana Mrazovica 1 Cerje Tužno – Prethodno rješenje
  147. Ivan Kočiš, vl. obrta ELCO, obrt za elektroniku, informatiku i telekomunikacije, vl. Ivan Kočiš, Đakovo, J. Ivakića 50, za postrojenje Sunčana elektrana ELCO 1 – Prethodno rješenje
  148. Luka Duvnjak, vl. obrta GOSPODARSTVO DUVNJAK, obrt za poljoprivredu, trgovinu i usluge, Franje Račkog 207, Đakovo, za postrojenje Sunčana elektrana DUVNJAK 4 – Prethodno rješenje
  149. Željko Čvek, vl. Poljoprivrednog gospodarstva Rastina, Ante Starčevića 57, Kuševac, za postrojenje Sunčana elektrana ČVEK 6 – Prethodno rješenje
  150. PANA ENERGY d.o.o., Čakovec, za postrojenje Kogeneracijsko postrojenje Pana I – Prethodno rješenje
  151. STRATEŠKI PLAN - ENERGETSKI PROJEKTI d.o.o., Zagreb, za postrojenje Kogeneracijsko postrojenje Županja – Prethodno rješenje
  152. Darko Valek, Braće Radića 122, Grubišno Polje, za postrojenje Sunčana elektrana Valek – Prethodno rješenje
  153. SIBARIS d.o.o., Brezje, za postrojenje Sunčana elektrana Brezje – Prethodno rješenje
  154. DAR PRIRODE d.o.o., Vukovar, za postrojenje Bioplinsko postrojenje – Prethodno rješenje
  155. TEKONET d.o.o., Zagreb, za postrojenje MHE ILOVAC - pilot projekt – Prethodno rješenje
  156. ENERGO SOL LABIN d.o.o., Labin, za postrojenje Sunčana elektrana Cere XVI – Prethodno rješenje
  157. ENERGO SOL LABIN d.o.o., Labin, za postrojenje Sunčana elektrana Cere XV – Prethodno rješenje
  158. ENERGO SOL LABIN d.o.o., Labin, za postrojenje Sunčana elektrana Cere XIV – Prethodno rješenje
  159. ENERGO SOL LABIN d.o.o., Labin, za postrojenje Sunčana elektrana Cere XIII – Prethodno rješenje
  160. ENERGO SOL LABIN d.o.o., Labin, za postrojenje Sunčana elektrana Cere XII – Prethodno rješenje
  161. ENERGO SOL LABIN d.o.o., Labin, za postrojenje Sunčana elektrana Cere XI – Prethodno rješenje
  162. ENERGO SOL LABIN d.o.o., Labin, za postrojenje Sunčana elektrana Cere X – Prethodno rješenje
  163. ENERGO SOL LABIN d.o.o., Labin, za postrojenje Sunčana elektrana Cere IX – Prethodno rješenje
  164. ENERGO SOL LABIN d.o.o., Labin, za postrojenje Sunčana elektrana Cere VIII – Prethodno rješenje
  165. ENERGO SOL LABIN d.o.o., Labin, za postrojenje Sunčana elektrana Cere VII – Prethodno rješenje
  166. ENERGO SOL LABIN d.o.o., Labin, za postrojenje Sunčana elektrana Cere VI – Prethodno rješenje
  167. ENERGO SOL LABIN d.o.o., Labin, za postrojenje Sunčana elektrana Cere V – Prethodno rješenje
  168. ENERGO SOL LABIN d.o.o., Labin, za postrojenje Sunčana elektrana Cere IV – Prethodno rješenje
  169. ENERGO SOL LABIN d.o.o., Labin, za postrojenje Sunčana elektrana Cere III – Prethodno rješenje
  170. ENERGO SOL LABIN d.o.o., Labin, za postrojenje Sunčana elektrana Cere II – Prethodno rješenje
  171. ENERGO SOL LABIN d.o.o., Labin, za postrojenje Sunčana elektrana Cere I – Prethodno rješenje
  172. Darko Grošić, vl. obrta POSLOVANJE NEKRETNINAMA, DARKO GROŠIĆ, Donji Banovec 4, Koprivnica, za postrojenje Sunčana elektrana Grošić-Baška – Prethodno rješenje
  173. ŠPELIĆ ENERGO d.o.o., Slunj, za postrojenje Kogeneracijsko postrojenje na biomasu Špelić Energo 700 kWel – Prethodno rješenje
  174. ŠPELIĆ ENERGO d.o.o., Slunj, za postrojenje Kogeneracijsko postrojenje na biomasu Špelić Energo 700 kWel – Prethodno rješenje
  175. STRATEŠKI PLAN - ENERGETSKI PROJEKTI d.o.o., Zagreb, za postrojenje Kogeneracijsko postrojenje Benkovac – Prethodno rješenje
  176. UNI VIRIDAS d.o.o., Zagreb, za postrojenje Kogeneracijsko postrojenje na biomasu "VIRIDAS BIOMASS" 9,99 MW – Prethodno rješenje
  177. PERGAMENT d.o.o., Korenica, za postrojenje Kogeneracijsko energetsko postrojenje na biomasu 1 MW Bjelopolje – Prethodno rješenje
  178. BE-TO GLINA d.o.o., Glina, za postrojenje Bioelektrana-toplana Glina – Prethodno rješenje
  179. BIOPLIN ROVIŠĆE d.o.o., Bjelovar, za postrojenje Bioplin Rovišče (999 kW) – Prethodno rješenje
  180. AUTO-BLAŽI d.o.o., Vidovec, za postrojenje Sunčana elektrana Auto-Blaži-Petrijanec I – Prethodno rješenje

2012.

  1. KONČAR - OBNOVLJIVI IZVORI d.o.o., Zagreb, za postrojenje VJETROELEKTRANA POMETENO BRDO (druga i treća faza izgradnje, vjetroagregati: VA 2, VA 6, VA 7, VA 8, VA 9, VA 10, VA 11, VA 14, VA 15 i VA 16) – Rješenje
  2. BINI d.o.o., Varaždin, za postrojenje Fotonaponska elektrana Bini 1 – Rješenje
  3. VELMART d.o.o., Varaždin, za postrojenje Sunčana elektrana Velmart – Rješenje
  4. S.E.G. INŽENJERING d.o.o., Osijek, za postrojenje Sunčana elektrana SEG 3 – Rješenje
  5. HRASTEK d.o.o., Križanec, za postrojenje Fotonaponska elektrana Seketin – Rješenje
  6. ELEKTRO ŠARIĆ USLUGE d.o.o., Bestovje, za postrojenje Sunčana elektrana snage 9,88 kW – Rješenje
  7. Zdenka Đurković, Kneza Domagoja 29, Slavonski Brod, za postrojenje Sunčana FN elektrana 10 kW Đurković 1 – Rješenje
  8. REA KVARNER, Regionalna energetska agencija Primorsko-goranske županije d.o.o., Rijeka, za postrojenje Fotonaponski sustav S. Š. "Hrvatski kralj Zvonimir" Krk – Rješenje
  9. REA KVARNER, Regionalna energetska agencija Primorsko-goranske županije d.o.o., Rijeka, za postrojenje Fotonaponski sustav Srednja škola Dr. Antuna Barca, Crikvenica – Rješenje
  10. REA KVARNER, Regionalna energetska agencija Primorsko-goranske županije d.o.o., Rijeka, za postrojenje Fotonaponski sustav O. Š. Čavle – Rješenje
  11. REA KVARNER, Regionalna energetska agencija Primorsko-goranske županije d.o.o., Rijeka, za postrojenje Fotonaponski sustav Dom zdravlja Crikvenica – Rješenje
  12. Marko Jurić, vl. obrta Obrt za usluge DOMO, Sv. Mihovila 26, Dugopolje – Rješenje o odbijanju zahtjeva za izdavanje Prethodnog rješenja
  13. PAUK d.o.o., Varaždin – BERKO d.o.o., Čakovec – Rješenje o izmjeni Prethodnog rješenja
  14. ELEKTRO PERFORMANCE d.o.o., Donji Stupnik, za postrojenje Sunčana elektrana Stupnik 1 – Rješenje
  15. Emil El Assadi, Ivana Mažuranica 80, Varaždin, za postrojenje Fotonaponska elektrana El Assadi – Rješenje
  16. GRAD RIJEKA, Rijeka, za postrojenje Fotonaponske elektrane na nadstrešnici parkirališta dječjeg vrtića Srdoči u Rijeci – Rješenje
  17. SOLAR MODUS d.o.o., Marasi, za postrojenje Solarna elektrana Marasi – Rješenje
  18. MEĐIMURSKE VODE d.o.o., Čakovec, za postrojenje Sunčana elektrana Međimurske vode – Rješenje
  19. AUTOCESTA RIJEKA-ZAGREB d.d., Zagreb, za postrojenje Solarni paneli na zidu za zaštitu od buke na zaobilaznici grada Rijeke – Rješenje
  20. REA KVARNER, Regionalna energetska agencija Primorsko-goranske županije d.o.o., Rijeka, za postrojenje Fotonaponski sustav O.Š. Frane Petrića, Cres – Rješenje
  21. REA KVARNER, Regionalna energetska agencija Primorsko-goranske županije d.o.o., Rijeka, za postrojenje Fotonaponski sustav O.Š. Ivana Mažuranića, Novi Vinodolski – Rješenje
  22. BETAPLAST d.o.o., Donji Kraljevec – Rješenje
  23. SUNSTROOM ENERGIJA d.o.o., Split, za postrojenje Sunčana elektrana Orahovica 1 – Rješenje
  24. PONIKVE d.o.o., Krk, za postrojenje Fotonaponski sustav Treskavac na otoku Krku – Rješenje
  25. LANDIA d.o.o., Tordinci, za postrojenje Landia-Gradina – Rješenje
  26. DALMATI d.o.o., Drniš, za postrojenje Sunčana elektrana Etnolend 1 – Rješenje
  27. KERMAN d.o.o., Nedelišće, za postrojenje Fotonaponska elektrana Kerman 1 – Rješenje
  28. MUCIĆ & Co d.o.o., Dugopolje, za postrojenje Solarna elektrana Solero 2B – Rješenje
  29. Tehnička škola Šibenik, Ulica Ante Šupuka 31, Šibenik, za postrojenje Fotonaponska elektrana na krovu Tehničke škole Šibenik – Rješenje
  30. SOLAR SUTRA d.o.o., Kanfanar, za postrojenje Sunčana elektrana Rupnjak – Rješenje
  31. PATRIČAR d.o.o., Županja, za postrojenje Sunčana elektrana Patričar 2 – Rješenje
  32. CENTROMETAL d.o.o., Macinec, za postrojenje Sunčana elektrana Centrometal – Rješenje
  33. CROMA-VARAŽDIN d.o.o., Sveti Ilija, za postrojenje Fotonaponske elektrane Croma-Larix solar TS – Rješenje
  34. ENERGIJA CHLUDA d.o.o., Bjelovar, za postrojenje Sunčana elektrana Chluda BS1076.5 – Rješenje
  35. S.E.G. INŽENJERING d.o.o., Osijek, za postrojenje Sunčana elektrana SEG 5 – Rješenje
  36. KOMUNALIJE d.o.o., Novalja, za postrojenje Solarna elektrana Komunalije Novalja – Rješenje
  37. EnviTec Biogas d.o.o., Slatina, za postrojenje BIO POSTROJENJE VILJEVO – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  38. ITRS d.o.o., Zagreb, za postrojenje Fotonaponska elektrana 30 kW Drinovci 2 – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  39. KLEX d.o.o., Zagreb, za postrojenje Fotonaponska elektrana Zelene Remete – Rješenje
  40. PROMEX d.o.o., Čakovec, za postrojenje Sunčana elektrana Patarčec – Rješenje
  41. RP GLOBAL DANILO d.o.o., Zagreb, za postrojenje Vjetroelektrana Velika Glava, Bubrig i Crni Vrh – Prethodno rješenje
  42. Antun Irić vl. obrta OBRADA METALA, VL. ANTUN IRIĆ, GORNJA OBRIJEŽ, GORNJA OBRIJEŽ 35, Gornja Obrijež, za postrojenje Solarna elektrana Irić 1 – Rješenje
  43. Rješenje o odobrenju zahtjeva trgovačkog društva SUNSTROOM ENERGIJA d.o.o., Split, za promjenu nositelja projekta u prethodnom rješenju o stjecanju statusa povlaštenog proizvođača električne energije klasa: UPI 034-02/10-30/11, urbroj: 371-01/10-05 od 20. listopada 2010., umjesto nositelja projekta Grada Orahovice, Orahovica
  44. ELPOS d.o.o., Požega, za postrojenje Sunčana elektrana Elpos – Rješenje
  45. HEP-Proizvodnja d.o.o., Zagreb, za postrojenje Agregat biološkog minimuma HE Lešće – Rješenje
  46. GRAD ZAGREB, Zagreb, za postrojenje Fotonaponski sustav - Trg Stjepana Radića 1 – Rješenje
  47. Franjo Blažeka, Gornji kraj 25, Donji Kraljevec, za postrojenje Sunčana elektrana Blažeka – Rješenje
  48. EkoKon - ekonomski konzalting d.o.o., Split, za postrojenje Fotonaponska elektrana Stari Grad – Rješenje
  49. JVR d.o.o., Zagreb, za postrojenje Fotonaponska elektrana Karlovac – Rješenje
  50. ADRIA SOL d.o.o., Kukuljanovo, za postrojenje Solarna elektrana Peter – Rješenje
  51. ADRIA SOL d.o.o., Kukuljanovo, za postrojenje Solarna elektrana Maja – Rješenje
  52. Drago Perković, vl. obrta KAMEN - PLEHAN KLESARSKI OBRT, GORNJA VRBA, VRBSKA 5, VL. DRAGO PERKOVIĆ, Gornja Vrba, za postrojenje Fotonaponska elektrana Kamen Plehan 1 – Rješenje
  53. Anto Jerković, vl. obrta ANTO, obrt za proizvodnju električne energije, Posavska 31, Slavonski Brod, za postrojenje Sunčana elektrana Anto – Rješenje
  54. CHROMECO d.o.o., Zagreb, za postrojenje Fotonaponski sustav Chromeco – Rješenje
  55. Robert Kos, Dragoslavec Selo 16, Macinec, za postrojenje Sunčana elektrana Kos – Rješenje
  56. SOLAR MODEL d.o.o., Plešce, za postrojenje Sunčana elektrana Irena Andlar - Plešce – Rješenje o izmjeni Prethodnog rješenja
  57. MATRA d.o.o., Ključić Brdo – Rješenje o odbijanju zahtjeva za izdavanje Prethodnog rješenja
  58. NOVI AGRAR d.o.o., Osijek, za postrojenje Bioplinsko postrojenje Mala Branjevina 1 – Rješenje
  59. Ivan Juzbašić, J. J. Strossmayera 113a, Bošnjaci, za postrojenje Sunčana elektrana Juzbašić 1 – Rješenje
  60. Tomislav Bošnjak, Petra Zrinskog 7, Tenja, za postrojenje Sunčana elektrana Tenja 1 – Rješenje
  61. Atila Listović, Kiš Rajna 2a, Zmajevac, za postrojenje Sunčana elektrana Zmajevac 1 – Rješenje
  62. MARIOMONT d.o.o., Zagreb, za postrojenje Fotonaponski sustav Petrokov-2 – Rješenje
  63. PETROKOV d.o.o., Zagreb, za postrojenje Fotonaponski sustav Petrokov-1 – Rješenje
  64. MICROSTAR elektronika, telekomunikacije, informatika d.o.o., Bjelovar, za postrojenje Sunčana elektrana Microstar – Rješenje
  65. Anica Krmek, Poljska 2a, Vinkovci, za postrojenje Fotonaponska elektrana Krmek – Rješenje
  66. Miroslav Marić, Trg pobjede 21, Slavonski Brod, za postrojenje Sunčana elektrana Marić – Rješenje
  67. HIDRO-WATT d.o.o., Zagreb, za postrojenje Mala hidroelektrana Roški slap – Rješenje
  68. ELVI d.o.o., Bukovlje, za postrojenje Fotonaponska elektrana Elvi 1 – Rješenje
  69. SOLEKTRA d.o.o., Nedelišće, za postrojenje Sunčana elektrana Solektra Zadravec – Rješenje
  70. SOLEKTRA d.o.o., Nedelišće, za postrojenje Sunčana elektrana Solektra II – Rješenje
  71. Rješenje o odobrenju zahtjeva trgovačkog društva OSATINA GRUPA d.o.o., Semeljci, za promjenu nositelja projekta u Rješenju o stjecanju statusa povlaštenog proizvođača električne energije klasa: UPI 034-02/11-31/03, urbroj: 371-01/11-08 od 15. srpnja 2011., umjesto nositelja projekta POLJOPRIVREDNA ZADRUGA OSATINA, Semeljci
  72. Rješenje o odobrenju zahtjeva trgovačkog društva OSATINA GRUPA d.o.o., Semeljci, za promjenu nositelja projekta u Rješenju o stjecanju statusa povlaštenog proizvođača električne energije klasa: UPI 034-02/09-31/02, urbroj: 371-01/09-04 od 24. travnja 2009., umjesto nositelja projekta POLJOPRIVREDNA ZADRUGA OSATINA, Semeljci
  73. EnviTec Biogas d.o.o., Slatina, za postrojenje Bio postrojenje Donji Miholjac – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  74. OŠTRA STINA d.o.o., Zagreb, za postrojenje Vjetroelektrana ST1-2 – Rješenje o izmjeni Prethodnog rješenja
  75. OŠTRA STINA d.o.o., Zagreb, za postrojenje Vjetroelektrana ST1-1 – Rješenje o izmjeni Prethodnog rješenja
  76. PETROKOV d.o.o., Zagreb, za postrojenje Fotonaponski sustav Petrokov-1 – Rješenje o izmjeni Prethodnog rješenja
  77. Rješenje o odobrenju zahtjeva Ante Jerkovića vl. obrta ANTO, obrt za proizvodnju električne energije, Posavska 31, Slavonski Brod, za promjenu nositelja projekta u Prethodnom rješenju o stjecanju statusa povlaštenog proizvođača električne energije klasa: UPI 034-02/11-30/129, urbroj: 371-01/12-02 od 24. siječnja 2012., umjesto nositelja projekta Ante Jerkovića, Posavska 31, Slavonski Brod
  78. Rješenje o odobrenju zahtjeva trgovačkog društva OSATINA GRUPA d.o.o., Semeljci, za promjenu nositelja projekta u Prethodnom rješenju o stjecanju statusa povlaštenog proizvođača električne energije klasa: UPI 034-02/11-30/19, urbroj: 371-01/11-08 od 3. listopada 2011., umjesto nositelja projekta POLJOPRIVREDNA ZADRUGA OSATINA, Semeljci
  79. IVERPAN IDEA d.o.o., Goričica, za postrojenje Sunčana elektrana Iverpan – Rješenje
  80. K. M. D. BABIĆ d.o.o., Viškovo, za postrojenje Solarna elektrana Babić Viškovo – Rješenje
  81. KUŠIĆ PROMET d.o.o., Sveti Ivan Zelina, za postrojenje Sunčana elektrana Kušić – Rješenje
  82. SOLEKUM d.o.o., Čakovec, za postrojenje Sunčana elektrana Solekum 3 – Rješenje
  83. SOLEKUM d.o.o., Čakovec, za postrojenje Sunčana elektrana Solekum 2 – Rješenje
  84. SOLEKUM d.o.o., Čakovec, za postrojenje Sunčana elektrana Solekum 1 – Rješenje
  85. DOMI d.o.o., Varaždin, za postrojenje Sunčana elektrana Hoić – Rješenje
  86. PRINCIPIUM d.o.o., Zagreb, za postrojenje Fotonaponska elektrana Principium Omišalj – Rješenje
  87. Ivan Dobošić, vl. obrta SVJEĆARSTVO "DOBOŠIĆ", IVAN DOBOŠIĆ, LOPATINEC, IVANA GORANA KOVAČIĆA 43, Lopatinec, za postrojenje Sunčana elektrana Dobošić – Rješenje
  88. Krešimir Vinković vl. obrta ELEKTROMEHANIČARSKI OBRT - KREŠIMIR VINKOVIĆ, LUDBREG, PETRA ZRINSKOG 29, Ludbreg, za postrojenje Sunčana elektrana Vinković – Rješenje
  89. SPLIT PROJEKT d.o.o., Sesvete, za postrojenje Fotonaponski sustav Sesvete – Rješenje
  90. INSTAL-PROMET KANIŽAJ d.o.o., Čakovec, za postrojenje Fotonaponski sustav Instal-promet Kanižaj – Rješenje
  91. FARMA MUZNIH KRAVA MALA BRANJEVINA d.o.o., Osijek, za postrojenje Bioplinsko postrojenje Mala Branjevina 2 – Rješenje
  92. ADRIA SOL d.o.o., Kukuljanovo, za postrojenje Solarna elektrana Čaporice – Rješenje
  93. ADRIA SOL d.o.o., Kukuljanovo, za postrojenje Solarna elektrana Kukuljanovo – Rješenje
  94. LIKA ENERGO EKO d.o.o., Udbina, za postrojenje Kogeneracijsko postrojenje na biomasu LIKA ENERGO EKO – Rješenje
  95. GEC d.o.o., Plešce, za postrojenje Sunčana elektrana Gec – Rješenje
  96. 3RZ d.o.o., Kostrena, za postrojenje Sunčana elektrana 3R Zbašnik Dramalj – Rješenje
  97. 3RZ d.o.o., Kostrena, za postrojenje Sunčana elektrana 3R Zbašnik Kostrena – Rješenje
  98. S.E.G. INŽENJERING d.o.o., Osijek, za postrojenje Sunčana elektrana SEG 1 – Rješenje
  99. Rješenje o odobrenju zahtjeva trgovačkog društva MALA HIDROELEKTRANA PLETERNICA d.o.o., Pleternica, za promjenu nositelja projekta u Prethodnom rješenju o stjecanju statusa povlaštenog proizvođača električne energije klasa: UPI 034-02/11-30/07, urbroj: 371-01/11-08, od 8. lipnja 2011., umjesto nositelja projekta GRADA PLETERNICE, Pleternica
  100. ITRS d.o.o., Zagreb, za postrojenje Fotonaponska elektrana 30 kW – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  101. Rješenje o odobrenju zahtjeva trgovačkog društva SPLIT PROJEKT d.o.o., Sesvete, za promjenu nositelja projekta u Prethodnom rješenju o stjecanju statusa povlaštenog proizvođača električne energije, klasa: UPI 034-02/11-30/70, urbroj: 371-01/11-04 od 26. listopada 2011., umjesto nositelja projekta Damira Ćosića, Brestovečka 106, Sesvete
  102. Rješenje o odobrenju zahtjeva trgovačkog društva PROMEX d.o.o., Čakovec, za promjenu nositelja projekta u Prethodnom rješenju o stjecanju statusa povlaštenog proizvođača električne energije, klasa: UPI 034-02/11-30/54, urbroj: 371-01/11-05 od 26. listopada 2011., umjesto o nositelja projekta Stanislava Patarčeca, Koče Racina 44, Čakovec
  103. SOLAR BAJKOVEC d.o.o., Novo Selo na Dravi, za postrojenje Sunčana elektrana Bajkovec II – Rješenje
  104. SOLAR BAJKOVEC d.o.o., Novo Selo na Dravi, za postrojenje Sunčana elektrana Bajkovec I – Rješenje
  105. MARIOMONT d.o.o., Zagreb, za postrojenje Fotonaponski sustav Špansko-2 – Rješenje
  106. Ivan Levačić, vl. obrta PERAD "GOJI-PILE", IVAN LEVAČIĆ, STANETINEC BB, Štrigova, za postrojenje Sunčana elektrana Levačić – Rješenje
  107. INOSOLAR d.o.o., Grubišno Polje, za postrojenje Sunčana elektrana Inosolar 1 – Rješenje
  108. Zagrebačke otpadne vode - upravljanje i pogon d.o.o., Zagreb, za postrojenje ME Centralnog uređaja za pročišćavanje otpadnih voda Grada Zagreba – Rješenje
  109. STRIZIVOJNA HRAST d.o.o., Strizivojna, za postrojenje Kogeneracijsko postrojenje na bazi izgaranja drvne biomase "Strizivojna Hrast" – Rješenje o izmjeni Rješenja
  110. EKO d.o.o., Zagreb, za postrojenje Vjetroelektrana ZD3 – Rješenje
  111. Antonija Kneževic, vlasnica obrta DRVNA GALANTERIJA, VL. ANTONIJA KNEŽEVIC, VUKOVINA, STARA CESTA 62, Vukovina, za postrojenje Fotonaponski sustav Ždrilo-Kneževići – Rješenje
  112. ACOT CROATIA d.o.o., Kamanje, za postrojenje Sunčana elektrana Orljakovo – Rješenje
  113. MARIOMONT d.o.o., Zagreb, za postrojenje Solarni krov Špansko - Zagreb – Rješenje o izmjeni Rješenja
  114. KONČAR - OBNOVLJIVI IZVORI d.o.o., Zagreb, za postrojenje Prototip vjetroagregata VA1, tipske oznake KO-VA 57/1 – Rješenje o ukidanju Rješenja
  115. Veterinarska ambulanta Dvor d.o.o., Dvor, za postrojenje Bioplinsko postrojenje u sklopu farme pilića Rosulje – Rješenje
  116. Suhomont d.o.o., Vinkovci, za postrojenje Fotonaponska elektrana Suhomont – Rješenje
  117. KONČAR - OBNOVLJIVI IZVORI d.o.o., Zagreb, za postrojenje VJETROELEKTRANA POMETENO BRDO (prva faza izgradnje, vjetroagregati: VA 1, VA 3, VA 4, VA 5, VA 12 i VA 13) – Rješenje
  118. EKO d.o.o., Zagreb, za postrojenje Vjetroelektrana ZD2 – Rješenje
  119. ČULIĆ ELEKTRO CENTAR d.o.o., Solin, za postrojenje Fotonaponski sustav Čulić elektro centar – Rješenje
  120. ORKAN ENERGIJA d.o.o., Medulin, za postrojenje Kogeneracijsko postrojenje na drvenu biomasu Tršće 1 MW – Prethodno rješenje
  121. PERANOVIĆ d.o.o., Dugo Selo, za postrojenje Mala hidroelektrana Badljevina – Prethodno rješenje
  122. PAUK d.o.o., Varaždin, za postrojenje Sunčana elektrana Pauk Kotoriba II – Prethodno rješenje
  123. PAUK d.o.o., Varaždin, za postrojenje Sunčana elektrana Pauk Kotoriba II – Prethodno rješenje
  124. OSATINA GRUPA d.o.o., Općina Semeljci, za postrojenje Bioplinsko postrojenje Slašćak – Prethodno rješenje
  125. FEKS d.o.o., Bjelovar, za postrojenje Sunčana elektrana Feks 3 – Prethodno rješenje
  126. FEKS d.o.o., Bjelovar, za postrojenje Sunčana elektrana Feks 2 – Prethodno rješenje
  127. FEKS d.o.o., Bjelovar, za postrojenje Sunčana elektrana Feks 1 – Prethodno rješenje
  128. BIOKOR d.o.o., Grubišno Polje, za postrojenje Projekt Biokor – Prethodno rješenje
  129. BETAPLAST d.o.o., Donji Kraljevec, za postrojenje Sunčana elektrana Betaplast DK – Prethodno rješenje
  130. SONET d.o.o., Čakovec, za postrojenje Sunčana elektrana Selnik Sonet – Prethodno rješenje
  131. SOLEKTRA d.o.o., Nedelišće, za postrojenje Sunčana elektrana Solektra III – Prethodno rješenje
  132. JAVA d.o.o., Ivanec, za postrojenje Sunčana elektrana Java Selnik – Prethodno rješenje
  133. ECO SOLUTIO d.o.o., Sesvete, za postrojenje Majkovec 1 – Prethodno rješenje
  134. BIONARDO VRBANJA 1 d.o.o., Vrbanja, za postrojenje BIONARDO VRBANJA 1 – Prethodno rješenje
  135. Petar Burulic, vl. obrta "IRRA" AUTOMATI ZA IGRU, Okrugljača 80, Špišić Bukovica, za postrojenje Sunčana elektrana Burulic – Prethodno rješenje
  136. SOLIDA NEKRETNINE d.o.o., Varaždin, za postrojenje Sunčana elektrana Konjščina IV – Prethodno rješenje
  137. SOLIDA d.o.o., Ivanec, za postrojenje Sunčana elektrana Konjščina III – Prethodno rješenje
  138. SOLIDA d.o.o., Ivanec, za postrojenje Sunčana elektrana Konjščina II – Prethodno rješenje
  139. SOLIDA d.o.o., Ivanec, za postrojenje Sunčana elektrana Konjščina I – Prethodno rješenje
  140. Aiolos projekt d.o.o., Zagreb, za postrojenje Vjetroelektrana Ogorje – Prethodno rješenje
  141. SONET d.o.o., Ivanec, za postrojenje Sunčana elektrana Lepoglava VI – Prethodno rješenje
  142. JAVA d.o.o., Ivanec, za postrojenje Sunčana elektrana Lepoglava V – Prethodno rješenje
  143. KLASA d.o.o., Varaždin, za postrojenje Sunčana elektrana Lepoglava IV – Prethodno rješenje
  144. KLASA d.o.o., Varaždin, za postrojenje Sunčana elektrana Lepoglava III – Prethodno rješenje
  145. KLASA d.o.o., Varaždin, za postrojenje Sunčana elektrana Lepoglava II – Prethodno rješenje
  146. KLASA d.o.o., Varaždin, za postrojenje Sunčana elektrana Lepoglava I – Prethodno rješenje
  147. Katarina Novak, Tupkovec 30, Štrigova, za postrojenje Sunčana elektrana Novak – Prethodno rješenje
  148. VJETROELEKTRANA RUDINE d.o.o., Slano, za postrojenje Vjetroelektrana Rudine – Prethodno rješenje
  149. ENERGANA FUŽINE d.o.o., Fužine, za postrojenje Kogeneracijska bioenergana Fužine – Prethodno rješenje
  150. BT SOLAR d.o.o., Varaždin, za postrojenje Sunčana elektrana btSOLAR 2 – Prethodno rješenje
  151. BT SOLAR d.o.o., Varaždin, za postrojenje Sunčana elektrana btSOLAR 1 – Prethodno rješenje
  152. KONČAR - OBNOVLJIVI IZVORI d.o.o., Zagreb, za postrojenje Mala hidroelektrana Zvečevo – Prethodno rješenje
  153. EKO - ENERGIJA d.o.o., Obrovac, za postrojenje vjetroelektrana Zelengrad-Obrovac 99 MW – Prethodno rješenje
  154. DANIJELA SOLAR d.o.o., Glavna 198, Domašinec, za postrojenje Sunčana elektrana Danijela Solar II – Prethodno rješenje
  155. AUTO-PERŠAK d.o.o., Novo Selo Rok, Čakovec, za postrojenje Sunčana elektrana Auto Peršak – Prethodno rješenje
  156. ROTOCOMERC d.o.o., Prelog, za postrojenje Fotonaponski sustav Rotocomerc Prelog – Prethodno rješenje
  157. EMPORIUM d.o.o., Sveti Martin na Muri, za postrojenje Sunčana elektrana Emporium – Prethodno rješenje
  158. Općina Maruševec, Maruševec, za postrojenje Sunčana elektrana Maruševec – Prethodno rješenje
  159. Zdravko Turković, Jagode Truhelke 17, Tenja, za postrojenje Sunčana elektrana Turković Tenja – Prethodno rješenje
  160. BETAPLAST d.o.o., Donji Kraljevec, za postrojenje Sunčana elektrana Betaplast DK – Prethodno rješenje
  161. Dalida Alač vl. obrta PROIZVODNI OBRT "ALAČ", Kastav, za postrojenje Fotonaponski sustav "Alač 1" – Prethodno rješenje
  162. Vjekoslav Justić, Drage Gervaisa 13, Krk, za postrojenje Fotonaponski sustav 6,9 kW obiteljska kuća Vjeko Justić – Prethodno rješenje
  163. KGS-KLIMATIZACIJA, GRIJANJE, SOLAR d.o.o., Solin, za postrojenje Fotonaponska elektrana KGS 30 – Prethodno rješenje
  164. Mirko Višić vl. obrta Obrt za vodoinstalaciju VIŠIC TIM, Podstrana, za postrojenje Fotonaponska elektrana Višić-Tim – Prethodno rješenje
  165. ŠVENDA d.o.o., Čakovec, za postrojenje Sunčana elektrana Švenda – Prethodno rješenje
  166. AMNIS ENERGIJA d.o.o., Zagreb, za postrojenje Fotonaponska elektrana Barban – Prethodno rješenje
  167. ENERGIJA PRIRODE d.o.o., Strmec Samoborski, za postrojenje Sunčana elektrana Energija prirode 1 – Prethodno rješenje
  168. Ivan Levačić, vl. obrta PERAD "GOJI-PILE", IVAN LEVAČIĆ, STANETINEC BB, Štrigova, za postrojenje Sunčana elektrana Levačić III – Prethodno rješenje
  169. Ivan Levačić, vl. obrta PERAD "GOJI-PILE", IVAN LEVAČIĆ, STANETINEC BB, Štrigova, za postrojenje Sunčana elektrana Levačić II – Prethodno rješenje
  170. Ilinka Knežević, Kneza Branimira 1, Đakovo, za postrojenje Sunčana elektrana Knežević 1 – Prethodno rješenje
  171. PERKOVIĆ TRADE d.o.o., Aržano, za postrojenje Sunčana elektrana Perković – Prethodno rješenje
  172. HIDROPNEUMAT d.o.o., Trnovec Bartolovečki, za postrojenje Sunčana elektrana Hidropneumat – Prethodno rješenje
  173. SOLEKTRA d.o.o., Nedelišće, za postrojenje Sunčana elektrana Bratković – Prethodno rješenje
  174. TOPLO DOBA d.o.o., Samobor, za postrojenje Sunčana elektrana – Prethodno rješenje
  175. MARINA PUNAT d.o.o., Punat, za postrojenje Sunčana elektrana Marina Punat – Prethodno rješenje
  176. VELEUČILIŠTE U KARLOVCU, Karlovac, za postrojenje Fotonaponski sustav Centar za održivi razvoj – Prethodno rješenje
  177. ZELENO DEMERJE d.o.o., Demerje, za postrojenje Sunčana elektrana Zeleno Demerje – Prethodno rješenje
  178. Luka Hrboka, Straža 10, Viškovo, za postrojenje Fotonaponski sustav obiteljska kuća Hrboka – Prethodno rješenje
  179. FOTOVOLT d.o.o., Varaždin, za postrojenje Sunčana elektrana Fotovolt 4 – Prethodno rješenje
  180. FOTOVOLT d.o.o., Varaždin, za postrojenje Sunčana elektrana Fotovolt 3 – Prethodno rješenje
  181. FOTOVOLT d.o.o., Varaždin, za postrojenje Sunčana elektrana Fotovolt 2 – Prethodno rješenje
  182. FOTOVOLT d.o.o., Varaždin, za postrojenje Sunčana elektrana Fotovolt 1 – Prethodno rješenje
  183. Keti Kamenar, Trg hrvatske mladeži 10, Duboševica, za postrojenje Sunčana elektrana Kamenar 1 – Prethodno rješenje
  184. DOMI d.o.o., Varaždin, za postrojenje Sunčana elektrana Domi – Prethodno rješenje
  185. HMM SOLAR d.o.o., Čakovec, za postrojenje Sunčana elektrana HMM II – Prethodno rješenje
  186. HMM SOLAR d.o.o., Čakovec, za postrojenje Sunčana elektrana HMM I – Prethodno rješenje
  187. LARIX d.o.o., Jalkovec, za postrojenje Sunčana elektrana Larix SE 99,63 kWp – Prethodno rješenje
  188. KLASA d.o.o., Varaždin, za postrojenje Sunčana elektrana Klasa IV – Prethodno rješenje
  189. KLASA d.o.o., Varaždin, za postrojenje Sunčana elektrana Klasa III – Prethodno rješenje
  190. KLASA d.o.o., Varaždin, za postrojenje Sunčana elektrana Klasa II – Prethodno rješenje
  191. GUMIIMPEX - GUMI RECIKLAŽA I PROIZVODNJA d.d., Varaždin, za postrojenje Sunčana elektrana Gumiimpex VŽ II – Prethodno rješenje
  192. GUMIIMPEX - GUMI RECIKLAŽA I PROIZVODNJA d.d., Varaždin, za postrojenje Sunčana elektrana Gumiimpex VŽ I – Prethodno rješenje
  193. S.E.G. INŽENJERING d.o.o., Osijek, za postrojenje Sunčana elektrana SEG 9 – Prethodno rješenje
  194. S.E.G. INŽENJERING d.o.o., Osijek, za postrojenje Sunčana elektrana SEG 7 – Prethodno rješenje
  195. Marko Mijakić, Pavićeva 24, Đakovo, za postrojenje Sunčana elektrana Mijakić-1 – Prethodno rješenje
  196. Ružica Šikanić, Katarine Kotromanić 20, Vinkovci, za postrojenje Fotonaponski sustav Ružica Šikanić - Vinkovci – Prethodno rješenje
  197. Anton Marić, vl. obrta OBRT ZA IZRADU TENDI I ALUMINIJSKE BRAVARIJE "MARIĆ", VL. ANTON MARIĆ, KANFANAR, KURILI 21/F, Kanfanar, za postrojenje Sunčana elektrana tende Marić – Prethodno rješenje
  198. TEHNOCOLOR d.o.o., Đakovo, za postrojenje Sunčana elektrana Tehnocolor 1 – Prethodno rješenje
  199. OSILOVAC d.o.o., Feričanci, za postrojenje Bioplinsko postrojenje Osilovac 999 kW – Prethodno rješenje
  200. POLJOPRIVREDNA ZADRUGA EKO CIRKVENA, Cirkvena, za postrojenje Bioplinski pogon Cirkvena – Prethodno rješenje
  201. GeoTop d.o.o., Štefanec, za postrojenje Sunčana elektrana GeoTop – Prethodno rješenje
  202. EKO SOLAR d.o.o., Osijek, za postrojenje Sunčana elektrana Eko Solar 1 – Prethodno rješenje
  203. Vladimir Hunjadi, Ivana pl. Zajca 10, Čakovec, za postrojenje Sunčana elektrana Hunjadi – Prethodno rješenje
  204. EUROVOĆE ZADRUGA, Orahovica, za postrojenje Sunčane elektrane Eurovoće 1 – Prethodno rješenje
  205. Ivan Samaržija, Mate Gabrića 15, Oriovac, za postrojenje Sunčana elektrana Samaržija – Prethodno rješenje
  206. ENERGIJA GRADEC d.o.o., Zagreb, za postrojenje Bioplinsko postrojenje Gradec – Prethodno rješenje
  207. YTRES d.o.o., Donji Kneginec, za postrojenje Sunčana elektrana Ytres – Prethodno rješenje
  208. PAPAGAJ d.o.o., Darda, za postrojenje Sunčana elektrana SEG 4 – Prethodno rješenje
  209. Tomislav Klasan, Ivana Gorana Kovačića 17, Đakovo, za postrojenje Sunčana elektrana Lucija – Prethodno rješenje
  210. BETAPLAST d.o.o., Donji Kraljevec, za postrojenje Sunčana elektrana Betaplast Totovec – Prethodno rješenje
  211. Ivica Jerković, Vinogradska 51, Bukovlje, za postrojenje Solarna elektrana Jerković – Prethodno rješenje
  212. HERMO d.o.o., Varaždin, za postrojenje Sunčana elektrana Hermo – Prethodno rješenje
  213. FRIDRIH d.o.o., Sesvete, za postrojenje Sunčana elektrana Fridrih Garešnica – Prethodno rješenje
  214. ELEKTRO ŠARIĆ USLUGE d.o.o., Bestovje, za postrojenje Sunčana elektrana snage 9,88 kW – Prethodno rješenje
  215. TUBLA d.o.o., Čakovec, za postrojenje Sunčana elektrana Tubla – Prethodno rješenje
  216. RED INTERNATIONAL d.o.o., Velika Gorica, za postrojenje Fotonaponski sustav Red International – Prethodno rješenje
  217. GK d.o.o., Varaždin, za postrojenje Sunčana elektrana GK – Prethodno rješenje
  218. ENERCO SOLAR d.o.o., Zaprešić, za postrojenje Sunčana elektrana Jarun 1 – Prethodno rješenje
  219. KMG d.o.o., Vinica, za postrojenje Sunčana elektrana KMG – Prethodno rješenje
  220. PODUZETNIČKI INKUBATOR BIOS d.o.o., Osijek, za postrojenje Fotonaponska elektrana Bios Osijek 1 – Prethodno rješenje
  221. VIGOR SOLIS d.o.o., Gundinci, za postrojenje Sunčana elektrana Vigor Solis – Prethodno rješenje
  222. OPG Marijan Kadić, Gundinci, za postrojenje Sunčana elektrana OPG Marijan Kadić – Prethodno rješenje
  223. PATRIČAR d.o.o., Županja, za postrojenje Sunčana elektrana Patričar 1 – Prethodno rješenje
  224. SANJA OŽBOLT vl. obrta OBRTNIČKA RADNJA "POTOK", Čabar, za postrojenje Mala hidroelektrana Potok – Prethodno rješenje
  225. OPĆINA TKON, Tkon, za postrojenje Fotonaponska elektrana na krovu Općine Tkon – Prethodno rješenje
  226. M-SOLAR d.o.o., Dugo Selo, za postrojenje Fotonaponski sustav M-Solar 2 – Prethodno rješenje
  227. M-SOLAR d.o.o., Dugo Selo, za postrojenje Fotonaponski sustav M-Solar 1 – Prethodno rješenje
  228. GRAD ZADAR, Zadar, za postrojenje Instalacija "Pozdrav Suncu" – Prethodno rješenje
  229. OPĆINA NOVIGRAD PODRAVSKI, Novigrad Podravski, za postrojenje Sunčana elektrana na športskoj dvorani – Prethodno rješenje
  230. OPĆINA PRIMOŠTEN, Primošten, za postrojenje Solarni sustav na krovu Općine Primošten – Prethodno rješenje
  231. KLENTRANS d.o.o., Novi Marof, za postrojenje Sunčana elektrana Klentrans – Prethodno rješenje
  232. e-two-energy proizvodnja d.o.o., Zagreb, za postrojenje Termoelektrana "Koprivnički Ivanec" – Prethodno rješenje
  233. JVR d.o.o., Zagreb, za postrojenje Fotonaponska elektrana Karlovac – Prethodno rješenje
  234. BINI d.o.o., Varaždin, za postrojenje Fotonaponska elektrana Bini 1 – Prethodno rješenje
  235. KEMAUČEK d.o.o., Bednja, za postrojenje Sunčana elektrana O.Š. Franjo Serta Bednja – Prethodno rješenje
  236. DIGICOM d.o.o., Zagreb, za postrojenje Sunčana elektrana Digicom – Prethodno rješenje
  237. GRAD RIJEKA, Rijeka, za postrojenje Fotonaponske elektrane na nadstrešnici parkirališta dječjeg vrtića Srdoči u Rijeci – Prethodno rješenje
  238. Arnej Beneš, vl. obrta "AVAD", Slatina, za postrojenje FN elektrana Beneš – Prethodno rješenje
  239. PAUK d.o.o., Varaždin, za postrojenje Sunčana elektrana Pauk Kotoriba I – Prethodno rješenje
  240. Zdenka Đurković, Kneza Domagoja 29, Slavonski Brod, za postrojenje Sunčana FN elektrana 10 kW Đurković 1 – Prethodno rješenje
  241. Miroslav Uzelac, Bosanska 2c, Osijek, za postrojenje Sunčana elektrana "Uzelac" – Prethodno rješenje
  242. WORLD NEW ENERGY d.o.o., Split, za postrojenje Sunčana elektrana Termoklima-Sinj – Prethodno rješenje
  243. WORK-ING d.o.o., Varaždin, za postrojenje Fotonaponsko postrojenje Work-ing – Prethodno rješenje
  244. VELMART d.o.o., Varaždin, za postrojenje Sunčana elektrana Velmart – Prethodno rješenje
  245. TEKELI PROJEKT - INŽENJERING d.o.o., Mursko Središće, za postrojenje Sunčana elektrana Tekeli – Prethodno rješenje
  246. SOLAR MODUS d.o.o., Marasi, za postrojenje Solarna elektrana Vrsar – Prethodno rješenje
  247. S.E.G. INŽENJERING d.o.o., Osijek, za postrojenje Sunčana elektrana SEG 3 – Prethodno rješenje
  248. Robert Kos, Dragoslavec Selo 16, Macinec, za postrojenje Sunčana elektrana Kos II – Prethodno rješenje
  249. PATRIČAR d.o.o., Županja, za postrojenje Sunčana elektrana Patričar 2 – Prethodno rješenje
  250. OPĆINA JARMINA, Jarmina, za postrojenje Solarna elektrana Jarmina – Prethodno rješenje
  251. MA-HER d.o.o., Ivanovec, za postrojenje Sunčana elektrana MA-HER – Prethodno rješenje
  252. HRASTOVIĆ INŽENJERING d.o.o., Đakovo, za postrojenje Fotonaponska elektrana Hrastović 1 – Prethodno rješenje
  253. GEOEN d.o.o., Zagreb, za postrojenje Geotermalna elektrana "Marija 1" – Prethodno rješenje
  254. ENERGIJA CHLUDA d.o.o., Bjelovar, za postrojenje Sunčana elektrana Chluda BS1076.5 – Prethodno rješenje
  255. ENERCO SOLAR d.o.o., Zaprešić, za postrojenje Sunčana elektrana Zagreb 1 – Prethodno rješenje
  256. Elektrostrojarska obrtnička škola, Zagreb, za postrojenje Fotonaponski sustav Zagreb, Selska 83 – Prethodno rješenje
  257. Damir Sabol, Čakovečka 23a, Nedelišće, za postrojenje Sunčana elektrana Sabol – Prethodno rješenje
  258. COMPROM PLUS d.o.o., Varaždin, za postrojenje Sunčana elektrana Comprom plus – Prethodno rješenje
  259. BPEL d.o.o., Pisarovina, za postrojenje Bioplinska elektrana Pisarovina – Prethodno rješenje
  260. BERKO d.o.o., Čakovec, za postrojenje Sunčana elektrana Berko Kotoriba I – Prethodno rješenje
  261. BERKO d.o.o., Čakovec, za postrojenje Sunčana elektrana Berko Belica II – Prethodno rješenje
  262. BERKO d.o.o., Čakovec, za postrojenje Sunčana elektrana Berko Belica I – Prethodno rješenje
  263. WORLD NEW ENERGY d.o.o., Split, za postrojenje Sunčana elektrana Novaković-Sinj – Prethodno rješenje
  264. Vinko Martić, Ladvić 3c, Crikvenica, za postrojenje Sunčana elektrana Crikvenica Ladvić 1 – Prethodno rješenje
  265. Veleučilište u Karlovcu, Karlovac, za postrojenje Fotonaponski sustav Centar za održivi razvoj – Prethodno rješenje
  266. PELET GRUPA d.o.o., Zagreb, za postrojenje Proizvodnja električne energije i kućnog peleta iz biomase – Prethodno rješenje
  267. CHROMECO d.o.o., Zagreb, za postrojenje Fotonaponski sustav Chromeco – Prethodno rješenje
  268. CENTROMETAL d.o.o., Macinec, za postrojenje Sunčana elektrana Centrometal – Prethodno rješenje
  269. Tehnička škola Šibenik, Ulica Ante Šupuka 31, Šibenik, za postrojenje Fotonaponska elektrana na krovu Tehničke škole Šibenik – Prethodno rješenje
  270. SOLAR SUTRA d.o.o., Kanfanar, za postrojenje Sunčana elektrana Rupnjak – Prethodno rješenje
  271. REA KVARNER, Regionalna energetska agencija Primorsko-goranske županije d.o.o., Rijeka, za postrojenje Fotonaponski sustav O. Š. Viktora Cara Emina, Lovran – Prethodno rješenje
  272. PRINCIPIUM d.o.o., Zagreb, za postrojenje Fotonaponska elektrana Principium Omišalj – Prethodno rješenje
  273. Primorsko-goranska županija, Rijeka, za postrojenje Fotonaponski sustav Slogin kula – Prethodno rješenje
  274. Općina Bukovlje, Bukovlje, za postrojenje Sunčana elektrana Bukovlje – Prethodno rješenje
  275. KUBAT d.o.o., Varaždinske toplice, za postrojenje Sunčana elektrana Kubat – Prethodno rješenje
  276. Konzum, trgovina na veliko i malo d.d., Zagreb, za postrojenje Solarna elektrana Konzum-Sopot – Prethodno rješenje
  277. Drago Perković, vl. obrta KAMEN - PLEHAN KLESARSKI OBRT, GORNJA VRBA, VRBSKA 5, VL. DRAGO PERKOVIĆ, Gornja Vrba, za postrojenje Fotonaponska elektrana Kamen Plehan 1 – Prethodno rješenje
  278. Ivan Juzbašić, J. J. Strossmayera 113a, Bošnjaci, za postrojenje Sunčana elektrana Juzbašić 1 – Prethodno rješenje
  279. GRAĐEVINARSTVO I PROIZVODNJA KRK d.d., Krk, za postrojenje Solarna elektrana GP Krk 30-1 – Prethodno rješenje
  280. Franjo Blažeka, Gornji kraj 25, Donji Kraljevec, za postrojenje Sunčana elektrana Blažeka – Prethodno rješenje
  281. DEPOCOM SOLAR d.o.o., Vularija, za postrojenje Sunčana elektrana Bratuša – Prethodno rješenje
  282. D.G. COMMERCE d.o.o., Prelog, za postrojenje Fotonaponska elektrana D.G. SPORT – Prethodno rješenje
  283. CONCEPTUS ELECTRICA d.o.o., Ludbreg, za postrojenje Sunčana elektrana Mipcro – Prethodno rješenje
  284. CONCEPTUS ELECTRICA d.o.o., Ludbreg, za postrojenje Sunčana elektrana Consors – Prethodno rješenje
  285. BERKO d.o.o., Čakovec, za postrojenje Sunčana elektrana Berko Sivica 2 – Prethodno rješenje
  286. BERKO d.o.o., Čakovec, za postrojenje Sunčana elektrana Berko Sivica 1 – Prethodno rješenje
  287. Atila Listović, Kiš Rajna 2a, Zmajevac, za postrojenje Sunčana elektrana Zmajevac 1 – Prethodno rješenje
  288. Anto Jerković, Posavska 31, Slavonski Brod, za postrojenje Sunčana elektrana Anto – Prethodno rješenje
  289. ADRIA SOL d.o.o., Kukuljanovo, za postrojenje Solarna elektrana Peter – Prethodno rješenje
  290. ADRIA SOL d.o.o., Kukuljanovo, za postrojenje Solarna elektrana Maja – Prethodno rješenje

2011.

  1. Rješenje o odobrenju zahtjeva trgovačkog društva SOLAR MODEL d.o.o., Plešce, za promjenu nositelja projekta u Prethodnom rješenju o stjecanju statusa povlaštenog proizvođača električne energije, klasa: UPI 034-02/11-30/15, urbroj: 371-01/11-08 od 24. kolovoza 2011., umjesto nositelja projekta Irene Andlar, Antuna Muhvića 54, Plešce, Čabar
  2. Rješenje o odobrenju zahtjeva Miroslava Marića, Slavonski Brod, za promjenu nositelja projekta u Prethodnom rješenju o stjecanju statusa povlaštenog proizvođača električne energije, klasa: UPI 034-02/11-30/81, urbroj: 371-01/11-04 od 26. listopada 2011., umjesto nositelja projekta Miroslava Marića i Zrinke Banah Marić, Trg pobjede 21, Slavonski Brod
  3. Remzija Prstac, vl. obrta TEHNOPLAST 1. SUNČANA ELEKTRANA PV., VL. REMZIJA PRSTAC, GORNJA KUPČINA 61, KRAŠIĆ, Jastrebarsko, za postrojenje Sunčana elektrana Gornja Kupčina 1 – Rješenje
  4. TEHNIX d.o.o., Donji Kraljevec, za postrojenje Sunčana elektrana Tehnix – Rješenje
  5. SOLVIS d.o.o., Varaždin, za postrojenje Sunčana elektrana Solvis – Rješenje
  6. MERITUM INŽENJERING d.o.o., Split, za postrojenje Sunčana elektrana Dugopolje-Podi – Rješenje
  7. MARIOMONT d.o.o., Zagreb, za postrojenje Fotonaponski sustav Špansko-Tracking – Rješenje
  8. Ljekarna ČEBULC, Dubrovnik, za postrojenje Sunčana elektrana Ljekarna Čebulc – Rješenje
  9. AUGUSTIN TOMIĆ, Zagreb, za postrojenje Fotonaponski sustav Tomić – Rješenje
  10. STJEPAN NOVOSELAC, Zagreb, za postrojenje Fotonaponski sustav Novoselac – Rješenje
  11. MERITUM INŽENJERING d.o.o., Split, za postrojenje Sunčana elektrana Dugopolje-Podi – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  12. Božidar Fakin, Milovana Kovačevića 7, Zagreb, – Rješenje o odbijanju zahtjeva za izdavanje Prethodnog rješenja
  13. VJETROELEKTRANA PONIKVE d.o.o., Dubrovnik, za postrojenje Vjetroelektrana Ponikve – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  14. STRIZIVOJNA HRAST d.o.o., Strizivojna, za postrojenje Kogeneracijsko postrojenje na bazi izgaranja drvne biomase "Strizivojna Hrast" – Rješenje
  15. VJETROELEKTRANA CRNO BRDO d.o.o., Šibenik, za postrojenje Vjetroelektrana Crno Brdo – Rješenje
  16. Poljoprivredna zadruga Osatina, Semeljci, za postrojenje Bioplinsko postrojenje Tomašanci – Rješenje
  17. Farma Tomašanci d.o.o.,, Semeljci, za postrojenje Bioplinsko postrojenje Tomašanci 2 – Rješenje
  18. Voltis usluge d.o.o., Bestovje, za postrojenje Sunčana elektrana Bestovje 1 – Rješenje
  19. SOLEKTRA d.o.o., Nedelišće, za postrojenje Sunčana elektrana Solektra – Rješenje
  20. Ivan Lovrić, Sikirevci, za postrojenje Fotonaponska elektrana Lovrić – Rješenje
  21. BERKO d.o.o., Čakovec, za postrojenje Sunčana elektrana Berko – Rješenje
  22. EKO d.o.o., Zagreb – Rješenje o prestanku važenja Prethodnog rješenja
  23. EKO d.o.o., Zagreb – Rješenje o prestanku važenja Prethodnog rješenja
  24. Energo d.o.o., Rijeka, za postrojenje Energetski objekt uz dvoransko plivalište Kantrida – Rješenje
  25. ORECO d.o.o., Vinkovci, za postrojenje Fotonaponski sustav ORECO - Crikvenica – Rješenje
  26. SPERT d.o.o., Umag, za postrojenje SPERT-BASAJ – Rješenje
  27. Tomislav Bošnjak, Petra Zrinskog 7, Tenja, za postrojenje Sunčana elektrana Tenja 1 – Prethodno rješenje
  28. SREDNJA STRUKOVNA ŠKOLA VINKOVCI, Vinkovci, za postrojenje Sunčana elektrana Srednja strukovna škola Vinkovci – Prethodno rješenje
  29. SPLIT PROJEKT d.o.o, Sesvete, za postrojenje Fotonaponski sustav tracking Sesvete – Prethodno rješenje
  30. SOLEKUM d.o.o., Čakovec, za postrojenje Sunčana elektrana Solekum 3 – Prethodno rješenje
  31. SOLEKUM d.o.o., Čakovec, za postrojenje Sunčana elektrana Solekum 2 – Prethodno rješenje
  32. SOLEKUM d.o.o., Čakovec, za postrojenje Sunčana elektrana Solekum 1 – Prethodno rješenje
  33. SOLAR MODUS d.o.o., Marasi, za postrojenje Solarna elektrana Marasi – Prethodno rješenje
  34. S.E.G. INŽENJERING d.o.o., Osijek, za postrojenje Sunčana elektrana SEG 5 – Prethodno rješenje
  35. Antun Irić vl. obrta OBRADA METALA, VL. ANTUN IRIĆ, GORNJA OBRIJEŽ, GORNJA OBRIJEŽ 35, Gornja Obrijež, za postrojenje Solarna elektrana Irić 1 – Prethodno rješenje
  36. MUCIĆ & Co d.o.o., Dugopolje, za postrojenje Solarna elektrana Solero 2B – Prethodno rješenje
  37. MICROSTAR elektronika, telekomunikacije, informatika d.o.o., Bjelovar, za postrojenje Sunčana elektrana Microstar – Prethodno rješenje
  38. MEĐIMURSKE VODE d.o.o., Čakovec, za postrojenje Sunčana elektrana Međimurske vode – Prethodno rješenje
  39. MARINA PUNAT d.o.o., Punat, za postrojenje Sunčana elektrana Marina Punat – Prethodno rješenje
  40. KLEX d.o.o., Zagreb, za postrojenje Fotonaponska elektrana Zelene Remete – Prethodno rješenje
  41. INDUSTRIJSKO-OBRTNIČKA ŠKOLA, Slavonski Brod, za postrojenje Sunčana elektrana Solar-Industrijska – Prethodno rješenje
  42. IKS PAVIĆ d.o.o., Sesvete, za postrojenje Fotonaponski sustav Pavić – Prethodno rješenje
  43. HRASTEK d.o.o., Križanec, za postrojenje Fotonaponska elektrana Seketin – Prethodno rješenje
  44. ENERGO d.o.o., Rijeka, za postrojenje Sunčana elektrana Rijeka – Prethodno rješenje
  45. ELPOS d.o.o., Požega, za postrojenje Sunčana elektrana Elpos – Prethodno rješenje
  46. Krešimir Vinković vl. obrta ELEKTROMEHANIČARSKI OBRT - KREŠIMIR VINKOVIĆ, LUDBREG, PETRA ZRINSKOG 29, Ludbreg, za postrojenje Sunčana elektrana Vinković – Prethodno rješenje
  47. DOMI d.o.o., Varaždin, za postrojenje Sunčana elektrana Hoić – Prethodno rješenje
  48. BERA d.o.o., Čakovec, za postrojenje Solarna elektrana Bera – Prethodno rješenje
  49. VIPnet d.o.o., Zagreb, za postrojenje Fotonaponski sustav Žitnjak-VIPNET – Prethodno rješenje
  50. ADRIA SOL d.o.o., Kukuljanovo, za postrojenje Solarna elektrana Čaporice – Prethodno rješenje
  51. TEHNIČKA ŠKOLA, Slavonski Brod, za postrojenje Fotonaponska elektrana "SB Solar TŠ" – Prethodno rješenje
  52. OŠTRA STINA d.o.o., Zagreb, za postrojenje Vjetroelektrana ST1-2 – Prethodno rješenje
  53. OŠTRA STINA d.o.o., Zagreb, za postrojenje Vjetroelektrana ST1-1 – Prethodno rješenje
  54. EKO ZADAR DVA d.o.o., Benkovac, za postrojenje Vjetroelektrana ZD4 – Prethodno rješenje
  55. Dragutin Bradić, Zagreb, za postrojenje Sunčana elektrana Bradić – Prethodno rješenje
  56. FLAMTRON, d.o.o., Kutina, za postrojenje Fotonaponski sustav Brunkovac Kutina – Prethodno rješenje
  57. VELPAPIR d.o.o., Zagreb, za postrojenje Fotonaponski sustav Velpapir – Prethodno rješenje
  58. Ivan Dobošić, vl. obrta SVJEĆARSTVO "DOBOŠIĆ", IVAN DOBOŠIĆ, LOPATINEC, IVANA GORANA KOVAČIĆA 43, Lopatinec, za postrojenje Sunčana elektrana Dobošić – Prethodno rješenje
  59. Stanislav Patarčec, Koče Racina 44, Čakovec, za postrojenje Sunčana elektrana Patarčec – Prethodno rješenje
  60. SOLAR d.o.o., Rovinj, za postrojenje Sunčana elektrana Kanfanar – Prethodno rješenje
  61. S.E.G. INŽENJERING d.o.o., Osijek, za postrojenje Sunčana elektrana SEG 1 – Prethodno rješenje
  62. Robert Zadravec, Dragoslavec Selo 46, Gornji Mihaljevec, za postrojenje Sunčana elektrana Zadravec – Prethodno rješenje
  63. REA KVARNER, Regionalna energetska agencija Primorsko-goranske županije d.o.o., Rijeka, za postrojenje Fotonaponski sustav O.Š. Hreljin – Prethodno rješenje
  64. PONIKVE d.o.o., Krk, za postrojenje Fotonaponski sustav Treskavac na otoku Krku – Prethodno rješenje
  65. Općina Murter-Kornati, Murter, za postrojenje Solarna elektrana Murter solar 1 – Prethodno rješenje
  66. Mario Mlinarić, vl. obrta USLUŽNO-PROIZVODNO-TRGOVAČKI OBRT "MISTEKS", VL. MARIO MLINARIĆ, VUKOVAR, LIČKA 25, Vukovar, za postrojenje Fotonaponski sustav Dar sunca – Prethodno rješenje
  67. Miroslav Marić i Zrinka Banah Marić, Trg pobjede 21, Slavonski Brod, za postrojenje Sunčana elektrana Marić – Prethodno rješenje
  68. K. M. D. BABIĆ d.o.o., Viškovo, za postrojenje Solarna elektrana Babić Viškovo – Prethodno rješenje
  69. IVERPAN IDEA d.o.o., Goričica, za postrojenje Sunčana elektrana Iverpan – Prethodno rješenje
  70. ELVI d.o.o., Bukovlje, za postrojenje Fotonaponska elektrana Elvi 1 – Prethodno rješenje
  71. EkoKon - ekonomski konzalting d.o.o., Split, za postrojenje Fotonaponska elektrana Stari Grad – Prethodno rješenje
  72. Damir Ćosić, Brestovačka 106, Sesvete, za postrojenje Fotonaponski sustav Sesvete – Prethodno rješenje
  73. ADRIA SOL d.o.o., Kukuljanovo, za postrojenje Solarna elektrana Kukuljanovo – Prethodno rješenje
  74. RES BIOENERGIJA VRBANJA d.o.o., Vrbanja, za postrojenje Kogeneracijsko postrojenje na biomasu RES Bioenergija Vrbanja – Prethodno rješenje
  75. REA KVARNER, Regionalna energetska agencija Primorsko-goranske županije d.o.o., Rijeka, za postrojenje Fotonaponski sustav Srednja škola Dr. Antuna Barca, Crikvenica – Prethodno rješenje
  76. Poljoprivredna zadruga Osatina, Semeljci, za postrojenje Staklenik za hidroponski uzgoj rajčica sa pratećim sadržajima – Prethodno rješenje
  77. LANDIA d.o.o., Tordinci, za postrojenje Landia-Gradina – Prethodno rješenje
  78. KUŠIĆ PROMET d.o.o., Sveti Ivan Zelina, za postrojenje Sunčana elektrana Kušić – Prethodno rješenje
  79. GRAD ZAGREB, Zagreb, za postrojenje Fotonaponski sustav - Trg Stjepana Radića 1 – Prethodno rješenje
  80. ELEKTRO PERFORMANCE d.o.o., Donji Stupnik, za postrojenje Sunčana elektrana Stupnik 1 – Prethodno rješenje
  81. Antonija Knežević, vl. obrta DRVNA GALANTERIJA, VL. ANTONIJA KNEŽEVIĆ, VUKOVINA, STARA CESTA 62, za postrojenje Fotonaponski sustav Ždrilo-Kneževići – Prethodno rješenje
  82. PETROKOV d.o.o., Zagreb, za postrojenje Fotonaponski sustav Petrokov-1 – Prethodno rješenje
  83. Ivan Levačić, vl. obrta PERAD "GOJI-PILE", IVAN LEVAČIĆ, STANETINEC BB, Štrigova, za postrojenje Sunčana elektrana Levačić – Prethodno rješenje
  84. MARIOMONT d.o.o., Zagreb, za postrojenje Fotonaponski sustav Petrokov-2 – Prethodno rješenje
  85. KOMUNALIJE d.o.o., Novalja, za postrojenje Solarna elektrana Komunalije Novalja – Prethodno rješenje
  86. SOLEKTRA d.o.o., Nedelišće, za postrojenje Sunčana elektrana Solektra Zadravec – Prethodno rješenje
  87. KERMAN d.o.o., Nedelišće, za postrojenje Fotonaponska elektrana Kerman 1 – Prethodno rješenje
  88. INOSOLAR d.o.o., Grubišno Polje, za postrojenje Sunčana elektrana Inosolar 1 – Prethodno rješenje
  89. GEC d.o.o., Plešce, za postrojenje Sunčana elektrana Gec – Prethodno rješenje
  90. Emil El Assadi, Ivana Mažuranica 80, Varaždin, za postrojenje Fotonaponska elektrana El Assadi – Prethodno rješenje
  91. ZAGREB-DEAN d.o.o., Zagreb, za postrojenje Fotonaponski sustav Brezje, Sveta Nedelja – Prethodno rješenje
  92. Remzija Prstac, vl. obrta TEHNOPLAST 1. SUNČANA ELEKTRANA PV., VL. REMZIJA PRSTAC, GORNJA KUPČINA 61, KRAŠIĆ, Jastrebarsko, za postrojenje Sunčana elektrana Gornja Kupčina 1 – Prethodno rješenje
  93. TEHNIX d.o.o., Donji Kraljevec, za postrojenje Sunčana elektrana Tehnix – Prethodno rješenje
  94. STJEPAN NOVOSELAC, Zagreb, za postrojenje Fotonaponski sustav Novoselac – Prethodno rješenje
  95. SOLEKTRA d.o.o., Nedelišće, za postrojenje Sunčana elektrana Solektra II – Prethodno rješenje
  96. SOLAR BAJKOVEC d.o.o., Novo Selo na Dravi, za postrojenje Sunčana elektrana Bajkovec II – Prethodno rješenje
  97. SOLAR BAJKOVEC d.o.o., Novo Selo na Dravi, za postrojenje Sunčana elektrana Bajkovec I – Prethodno rješenje
  98. MARIOMONT d.o.o., Zagreb, za postrojenje Fotonaponski sustav Špansko-Tracking – Prethodno rješenje
  99. MARIOMONT d.o.o., Zagreb, za postrojenje Fotonaponski sustav Špansko-2 – Prethodno rješenje
  100. LUMISS d.o.o., Dubrovnik, za postrojenje Sunčana elektrana Atlantska plovidba – Prethodno rješenje
  101. KLASA d.o.o., Varaždin, za postrojenje Sunčana elektrana Klasa – Prethodno rješenje
  102. IRENA ANDLAR, Plešce, Čabar, za postrojenje Sunčana elektrana Irena Andlar - Plešce – Prethodno rješenje
  103. Alojz Kovač, vl. obrta "ELEKTROMEHANIKA", RADIONICA ZA POPRAVAK I PROIZVODNJU PLINSKIH I ELEKTRIČNIH UREĐAJA, ČAKOVEC, VINKA ŽGANCA 4, za postrojenje Fotonaponski sustav Elektromehanika-Kovač – Prethodno rješenje
  104. DALMATI d.o.o., Drniš, za postrojenje Sunčana elektrana Etnolend 1 – Prethodno rješenje
  105. CROMA-VARAŽDIN d.o.o., Sveti Ilija, za postrojenje Fotonaponske elektrane Croma-Larix solar TS – Prethodno rješenje
  106. AUTOCESTA RIJEKA-ZAGREB d.d., Zagreb, za postrojenje Solarni paneli na zidu za zaštitu od buke na zaobilaznici grada Rijeke – Prethodno rješenje
  107. Augustin Tomić, Zagreb, za postrojenje Fotonaponski sustav Tomić – Prethodno rješenje
  108. ACOT CROATIA d.o.o., Kamanje, za postrojenje Sunčana elektrana Orljakovo – Prethodno rješenje
  109. 3RZ d.o.o., Kostrena, za postrojenje Sunčana elektrana 3R Zbašnik Kostrena – Prethodno rješenje
  110. 3RZ d.o.o., Kostrena, za postrojenje Sunčana elektrana 3R Zbašnik Dramalj – Prethodno rješenje
  111. NOVI AGRAR d.o.o., Osijek, za postrojenje Bioplinsko postrojenje Mala Branjevina 1 – Prethodno rješenje
  112. REA KVARNER, Regionalna energetska agencija Primorsko-goranske županije d.o.o., Rijeka, za postrojenje Fotonaponski sustav O.Š. Ivana Mažuranića, Novi Vinodolski – Prethodno rješenje
  113. REA KVARNER, Regionalna energetska agencija Primorsko-goranske županije d.o.o., Rijeka, za postrojenje Fotonaponski sustav O.Š. Frane Petrića, Cres – Prethodno rješenje
  114. REA KVARNER, Regionalna energetska agencija Primorsko-goranske županije d.o.o., Rijeka, za postrojenje Fotonaponski sustav O.Š. Čavle – Prethodno rješenje
  115. REA KVARNER, Regionalna energetska agencija Primorsko-goranske županije d.o.o., Rijeka, za postrojenje Fotonaponski sustav Dom zdravlja Crikvenica – Prethodno rješenje
  116. GRAD PLETERNICA, Pleternica, za postrojenje Mala hidroelektrana Pleternica na rijeci Orljavi – Prethodno rješenje
  117. VJETROELEKTRANA CRNO BRDO d.o.o., Šibenik, za postrojenje VJETROELEKTRANA CRNO BRDO – Rješenje o izmjeni Prethodnog rješenja
  118. ČULIĆ ELEKTRO CENTAR, d.o.o., Solin, za postrojenje Fotonaponski sustav Čulić elektro centar – Prethodno rješenje
  119. Robert Kos, Dragoslavec Selo 16, Macinec, za postrojenje Sunčana elektrana Kos – Prethodno rješenje
  120. FARMA MUZNIH KRAVA MALA BRANJEVINA d.o.o., Osijek, za postrojenje Bioplinsko postrojenje Mala Branjevina 2 – Prethodno rješenje
  121. Ljekarna ČEBULC, Dubrovnik, za postrojenje Sunčana elektrana Ljekarna Čebulc – Prethodno rješenje
  122. EKO d.o.o., Zagreb, za postrojenje Vjetroelektrana ZD3 – Prethodno rješenje
  123. EKO d.o.o., Zagreb, za postrojenje Vjetroelektrana ZD2 – Prethodno rješenje
  124. VJETROELEKTRANE GLUNČA d.o.o., Šibenik, za postrojenje Vjetroelektrana Glunča – Prethodno rješenje
  125. INSTAL-PROMET KANIŽAJ d.o.o., Čakovec, za postrojenje Fotonaponski sustav Instal-promet Kanižaj – Prethodno rješenje
  126. Suhomont d.o.o., Vinkovci, za postrojenje Fotonaponska elektrana Suhomont – Prethodno rješenje
  127. Ankica Krmek, Poljska 2a, Vinkovci, za postrojenje Fotonaponska elektrana Krmek – Prethodno rješenje
  128. RES BIOENERGIJA JASENOVAC d.o.o., Jasenovac, za postrojenje RES Bioenergija Jasenovac – Prethodno rješenje
  129. REA KVARNER, Regionalna energetska agencija Primorsko-goranske županije d.o.o., Rijeka, za postrojenje Fotonaponski sustav S. Š. "Hrvatski kralj Zvonimir" Krk – Prethodno rješenje
  130. LIPA d.o.o., Novi Marof, za postrojenje Kogeneracijsko postrojenje na drvnu biomasu Lipa 1 – Prethodno rješenje
  131. Ivan Lovrić, Sikirevci, za postrojenje Fotonaponska elektrana Lovrić – Prethodno rješenje

2010.

  1. VELIKA POPINA d.o.o., Zagreb, za postrojenje Vjetroelektrana ZD6 (1. faza) – Rješenje
  2. SELAN d.o.o., Senj, za postrojenje Vjetroelektrana Vrataruša, 42 MW, Senj – Rješenje
  3. UNIVERZAL d.o.o., Varaždin, za postrojenje Energana Varaždin – Rješenje
  4. Selan d.o.o., Senj; Valalta d.o.o., Rovinj – Rješenje
  5. Rok Vincetić, Mihovljanska 50a, Čakovec, za postrojenje Fotonaponski sustav - Čakovec – Rješenje
  6. SLADORANA d.d., Županja, za postrojenje Kogeneracijsko postrojenje Sladorane d.d. – Rješenje
  7. Termoplin d.d., Varaždin, za postrojenje Kogeneracijsko postrojenje TERMOPLIN – Rješenje
  8. G.B.B. d.o.o., Žakanje – Rješenje o odbijanju zahtjeva za izdavanje Prethodnog rješenja
  9. KONČAR - OBNOVLJIVI IZVORI d.o.o., Zagreb, za postrojenje Prototip vjetroagregata VA1, tipske oznake KO-VA 57/1 – Rješenje o produženju Rješenja
  10. VELIKA POPINA d.o.o., Zagreb, za postrojenje Vjetroelektrana ZD6 – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  11. EKO d.o.o., Zagreb, za postrojenje Vjetroelektrana ZD3 – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  12. EKO d.o.o., Zagreb, za postrojenje Vjetroelektrana ZD2 – Rješenje o produženju Prethodnog rješenja
  13. KUĆA STILIN d.o.o., Zagreb, za postrojenje Kuća Stilin – Rješenje
  14. Rješenje o odobrenju zahtjeva trgovačkog društva VELIKA POPINA d.o.o., Zagreb, za promjenu nositelja projekta u Prethodnom rješenju o stjecanju statusa povlaštenog proizvođača električne energije, klasa: UPI 034-02/07-30/07, urbroj: 371-01/08-05 od 06. lipnja 2008., umjesto nositelja projekta EKO d.o.o., Zagreb
  15. BOVIS d.o.o., Ivankovo, za postrojenje Bioplinsko postrojenje Ivankovo 2 – Rješenje
  16. KONČAR - OBNOVLJIVI IZVORI d.o.o., Zagreb, za postrojenje Vjetroelektrana Pometeno Brdo – Prethodno rješenje
  17. E.H.N. d.o.o., Split, za postrojenje Vjetroelektrana Jelinak – Prethodno rješenje
  18. ITRS d.o.o., Zagreb, za postrojenje Fotonaponska elektrana 30 kW Drinovci 3 – Prethodno rješenje
  19. BERKO d.o.o., Čakovec, za postrojenje Sunčana elektrana Berko – Prethodno rješenje
  20. VJETROELEKTRANA CRNO BRDO d.o.o., Šibenik, za postrojenje VJETROELEKTRANA CRNO BRDO – Prethodno rješenje
  21. ORECO d.o.o., Vinkovci, za postrojenje Fotonaponski sustav ORECO - Crikvenica – Prethodno rješenje
  22. LIKA ENERGO EKO d.o.o., Udbina, za postrojenje Kogeneracijsko postrojenje na biomasu LIKA ENERGO EKO – Prethodno rješenje
  23. SOLEKTRA d.o.o., Nedelišće, za postrojenje Sunčana elektrana Solektra – Prethodno rješenje
  24. Grad Orahovica, Orahovica, za postrojenje Sunčana elektrana Orahovica 1 – Prethodno rješenje
  25. Voltis usluge d.o.o., Bestovje, za postrojenje Sunčana elektrana Bestovje 1 – Prethodno rješenje
  26. Veterinarska ambulanta Dvor d.o.o., Dvor, za postrojenje Bioplinsko postrojenje u sklopu farme pilića Rosulje – Prethodno rješenje
  27. EnviTec Biogas d.o.o., Slatina, za postrojenje BIO POSTROJENJE VILJEVO – Prethodno rješenje
  28. SOLVIS d.o.o., Varaždin, za postrojenje Sunčana elektrana Solvis – Prethodno rješenje
  29. ITRS d.o.o., Zagreb, za postrojenje Fotonaponska elektrana 30 kW Drinovci 2 – Prethodno rješenje
  30. VJETROELEKTRANA PONIKVE d.o.o., Dubrovnik, za postrojenje Vjetroelektrana Ponikve – Prethodno rješenje
  31. Energo d.o.o., Rijeka, za postrojenje Energetski objekt uz dvoransko plivalište Kantrida – Prethodno rješenje
  32. EnviTec Biogas d.o.o., Slatina, za postrojenje Bio postrojenje Donji Miholjac – Prethodno rješenje
  33. ITRS d.o.o., Zagreb, za postrojenje Fotonaponska elektrana 30 kW – Prethodno rješenje
  34. Poljoprivredna zadruga Osatina, Semeljci, za postrojenje Bioplinsko postrojenje Tomašanci – Prethodno rješenje
  35. FARMA TOMAŠANCI d.o.o., Semeljci, za postrojenje Bioplinsko postrojenje Tomašanci 2 – Prethodno rješenje

2009.

  1. Vjetroelektrana Orlice d.o.o., Šibenik, za postrojenje Vjetroelektrana Orlice – Rješenje
  2. KONČAR - OBNOVLJIVI IZVORI d.o.o., Zagreb, za postrojenje Prototip vjetroagregata VA1, tipske oznake KO-VA 57/1 – Rješenje
  3. JUŽNI JADRAN proizvodnja i trgovina d.o.o., Metković, za postrojenje Solarni fotonaponski sustav za proizvodnju električne energije – Rješenje
  4. Poljoprivredna zadruga Osatina, Semeljci, za postrojenje Bioplinsko postrojenje Ivankovo – Rješenje
  5. KUĆA STILIN d.o.o., Zagreb, za postrojenje Kuća Stilin – Prethodno rješenje
  6. BOVIS d.o.o., Ivankovo, za postrojenje Bioplinsko postrojenje Ivankovo 2 – Prethodno rješenje
  7. UNIVERZAL d.o.o., Varaždin, za postrojenje Energana Varaždin – Prethodno rješenje
  8. STRIZIVOJNA HRAST d.o.o., Strizivojna, za postrojenje Kogeneracijsko postrojenje na bazi izgaranja drvne biomase "Strizivojna Hrast" – Prethodno rješenje
  9. MERITUM INŽENJERING d.o.o., Split, za postrojenje Sunčana elektrana Dugopolje-Podi – Prethodno rješenje
  10. BALA d.o.o., Tinjan, za postrojenje Sunčana elektrana KRINGA 2 – Prethodno rješenje
  11. BALA d.o.o., Tinjan, za postrojenje Sunčana elektrana KRINGA – Prethodno rješenje
  12. KONČAR - OBNOVLJIVI IZVORI d.o.o., Zagreb, za postrojenje Prototip vjetroagregata VA1, tipske oznake KO-VA 57/1 – Prethodno rješenje

2008.

  1. Mladen Mataković, vlasnik obrta MATAKOVIĆ strojna obrada metala, Duga Resa, za postrojenje mHE Mataković – Rješenje
  2. Krunoslav Mataković, vlasnik obrta mHE MATAKOVIĆ, obrt za proizvodnju električne energije, Duga Resa, za postrojenje mHE Mataković – Rješenje
  3. MARIOMONT d.o.o., Zagreb, za postrojenje Solarni krov Špansko - Zagreb – Rješenje
  4. VJETROELEKTRANA ORLICE d.o.o., Šibenik, za postrojenje Vjetroelektrana Orlice – Prethodno rješenje
  5. SPERT d.o.o., Umag, za postrojenje Spert-Basaj (sunčana elektrana) – Prethodno rješenje
  6. Poljoprivredna zadruga Osatina, Semeljci, za postrojenje Bioplinsko postrojenje Ivankovo – Prethodno rješenje
  7. JUŽNI JADRAN proizvodnja i trgovina d.o.o., Metković, za postrojenje Solarni fotonaponski sustav za proizvodnju električne energije – Prethodno rješenje
  8. EKO d.o.o., Zagreb, za postrojenje Vjetroelektrana ZD6 – Prethodno rješenje
  9. EKO d.o.o., Zagreb, za postrojenje Vjetroelektrana ZD3 – Prethodno rješenje
  10. EKO d.o.o., Zagreb, za postrojenje Vjetroelektrana ZD2 – Prethodno rješenje

2007.

  1. Vjetroelektrana Trtar - Krtolin d.o.o., Šibenik, za postrojenje Vjetroelektrana Trtar-Krtolin – Rješenje
  2. Adria Wind Power, Sesvete, za postrojenje Mala vjetroelektrana Ravne 1, otok Pag – Rješenje
  3. Valalta d.o.o., Rovinj, za postrojenje Vjetroelektrana Vrataruša – Prethodno rješenje